Şimdi Ara

6 tane RX470 ile madenciliğe başladık | 180 MH/s 800W (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız. Başka bir arkadaşta (Burak-SHN) paylaşmış çalışır bir Antminer E3 3000 USD civarına geliyormuş TR ye POWER ı ve vergisi ile. Bu durumda ekran kartları ile açık kasa sistem kurmak şimdilik daha karlı gibi.

Ancak Antminer E3 lerin fiyatları düşerse veya kazım verimi zamanla artarsa rakip olabilirler.
  • zimbakaptan Z kullanıcısına yanıt
    Öncelikle 470 ile 570 hemen hemen aynı şey. Yani arada 2-3 gömlek fark olduğunu düşünme.

Ayrıca bu kartlar direk madencilik için üretilmiş ve çalışma frekansları fabrika çıkış yüksek verim için optimize edilmiş.

Ama bence hala olması gerektiğinden daha pahalılar.
  • gpu madenciliği bitti adamlar gpu madenciliği yapıyor

• kreat kullanıcısına yanıt
    "whattomine.com" diye bir site var. Oradan Hash değerini (180MH/s) girip kendin ne kadar kazanacağını hesaplayabilirsin. Ama kazacağın Coin in değeri UST/TL olarak sabit değil. O yüzden hesaplar her zaman risk içerecek.
  • Normal ve gaming ekran kartlarının garanti süresinde düşüşe gidilecek.

Bu burada dursun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ne ağlıyorsunuz amd 480-580 serisi ekran kartları zaten madencilik için 1 numara kartlardı.Asıl olay bunların nvdia kartlarına saldırmadan önce boş boş bekleyip ucuzken almamanız.Neredeyse 2 sene oldu 1000 serisi zamanında alsaydınız sorun yaşamazdınız bütün suçu madencilere yıkmayın.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum neden kart bulamıyorum
  • 1650 tlden rx570 8g verim size amazon faturali 12 adet var :) onlarida koyun mining yaparsiniz kutulari acilmadi daha

• 2 yıl önce çekseniz şu videoyu anlarım da şimdi çekmeniz sadece oyunculardan küfür yemenize yarar. Merak eden, ilgi duyan size kalmadan zaten öğreneceğini öğrendi. Artık madenciliğin pek bi dalgası da kalmadı üstelik.

• Videoyu izledim ama anlayamadığım birşey var minnigciler 3 ay garantisi olan bu kartları niye tercih etsin ? minnig yapıyor olsam gider oyuncu ekran kartı alırım 3 sene garanti bozulunca garantiden değiştiririm. Bir de 2. eli var bu işin. Minnig kartları 2. elde satma şansınız yok çünkü görüntü için çıkış yok. Nasıl ki perte çıkmış araçları çıtır hasarlı diye satılıyorsa 7/24 tam güçte çalışan ekran kartlarını da az kullanıldı vs diyerek fahiş fiyata oyunculara satmaya (kakalamaya) çalışıyorlar.

Minnigcilerin, mining kartları tercih etmeleri için ortada bir sebep göremiyorum, fiyatların düşeceğide yalan düştüğü falanda yok zaten. 50 - 100 lira bir indirim oldu o kadar RX 580 çıkış fiyatı 1200 lira civarıydı hatırlarsanız GTX 1070leri 1500 liradan aldı millet, diyebilirsiniz o zaman ki kur ile şimdiki kur aynı değil diye, evet doğrudur ama kur iki katına çıkmadı. RX 580 (8gb) için güncel kur ile olması gereken 1600-1700 lira civarıdır ama hala RX 570 bile 2k üzeri fiyatla satılıyor kimse ekran kartı fiyatları düşüyor falan demesin minnig olayı piyasayı etkilemeye devam ediyor

• DH döndüğümüz yollardan gidiyor :) 3-4 sene önce yapacaktın bu videoyu. elin gavuru yerine biz kazanacaktık. Bari masternodlara çalışın da oradan ekmek yiyelim.

• Şu mining patlasada rahatlasak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sistem topladık ekran kartı alamıyoruz.3500-4000-5000'ler havada uçuşuyor.Lanet olası fiyatlar düşsün artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CW_X -- 8 Mayıs 2018; 1:46:9 >
  • Ekran kartı alıp mining yapmaya çalışanlar, PC oyunculuğunu öldürenler benim gözümde bir vatan hainleridir doların bu kadar yükselmesinin sorumlusudur.

Kripto para yüzünden Dünya'da dolar çalkalanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaisyLucky59 -- 8 Mayıs 2018; 3:33:10 >
  • Bana kalırsa geç girilmiş bir haber,ben dh çok önceden madenciliğe başladığını düşünüyorum,soru açıklamak için neden bu kadar beklediler.?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zhongli

Videoyu izledim ama anlayamadığım birşey var minnigciler 3 ay garantisi olan bu kartları niye tercih etsin ? minnig yapıyor olsam gider oyuncu ekran kartı alırım 3 sene garanti bozulunca garantiden değiştiririm. Bir de 2. eli var bu işin. Minnig kartları 2. elde satma şansınız yok çünkü görüntü için çıkış yok. Nasıl ki perte çıkmış araçları çıtır hasarlı diye satılıyorsa 7/24 tam güçte çalışan ekran kartlarını da az kullanıldı vs diyerek fahiş fiyata oyunculara satmaya (kakalamaya) çalışıyorlar.

Minnigcilerin, mining kartları tercih etmeleri için ortada bir sebep göremiyorum, fiyatların düşeceğide yalan düştüğü falanda yok zaten. 50 - 100 lira bir indirim oldu o kadar RX 580 çıkış fiyatı 1200 lira civarıydı hatırlarsanız GTX 1070leri 1500 liradan aldı millet, diyebilirsiniz o zaman ki kur ile şimdiki kur aynı değil diye, evet doğrudur ama kur iki katına çıkmadı. RX 580 (8gb) için güncel kur ile olması gereken 1600-1700 lira civarıdır ama hala RX 570 bile 2k üzeri fiyatla satılıyor kimse ekran kartı fiyatları düşüyor falan demesin minnig olayı piyasayı etkilemeye devam ediyor
    Ekran kartı fiyatları düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman değişmekle birlikte dijital coin piyasasının değeri günümüzde 300 milyar doların altına inmiyor. Bunların hepsi kazılabilir vs değil tabi ama öyle patlasa da rahatlasak denecek bir durumu yok. Gerçekler bu yönde. Yeni yapılan 800 dolarlık cihazı her yerde tanıtın. 5 ekran kartı işini aynı paraya yapıyor. BTC de olduğu gibi ETH ve diğerlerinde de bu cihaza geçilirse o zaman piyasa rahatlar.
  • 2-3 ay önce mesut cevik mining işine balon ve tembel işi diyordu kolay yoldan para kazanma diyordu şimdi buna özel program yapıyor işte bu kripto paranın gücü balon diyen mesut cevik bile buna dayanamadı.
  • herşeyi elektiriğe bağlıyorken ve ekran kartlarını da kripto para için kullanıyorlar diye yapanlara bunu yapanlara iyi halt ettiniz demeleri çok ama çok komik oluyor ne yapalım fiyatlar arttı ise herşey artıyor zaten bu mu sadece göze battı

• Boşuna dememişler; Hoca ..urursa cemaat de ..çar diye
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.