Şimdi Ara

6 SENE ÖNCEKİ NEBULAYI ÖZLÜYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler herkes Elpida uo server'a bekleriz.. O ozledigniz nebula ortamı burada var..
  • saol
  • 6 sene, takdire şayan
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bloodgod abim sw deıldı mageydı de morgoth familydeydi. Zorexi tanır kesın sormadım ama bende tanıyorum zaten.
  • Andrei ultima oylebi oyunki bi oynarsın zevkini alırsın bir daha bırakamazsın senin oynadığın online oyunlar herhalde ko sro ryl2 tarzı şeyler lvl atla yaratık kes duello teklif et adam oldür zarara gir(potun gitsin bi karın olmasın) ultimada herşey cok farklı denemeni tavsiye ederim baq
  • Jandarma Asayis vardı bir zamanlar sonra dagıldı ve Locus'un efsane ismi Dede Korkut ilk Necromencer idi serverda adamı goruyodun ve ekranda ne kadar kisi varda ölüyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 26 Kasım 2006; 3:16:09 >
  • şimdi bakıyorum bir kaç servera bomboş hegidi günler heyyyyy
  • nebulayla ilgili tek hatırladıım ilk başlarda serverda + lı silahlar skill vs vs istemiyordu.Demiryumruk(celikyumrukta olabilir ) kesfetmişti +15 le dehşet sacıyordu sonra forumlara yazıldı.Skill istemeye başladı.He birde şey vardı elven bow ilk cıktında taramalı gibi atıyordu.
  • arkadaslar aslında ılk north olarak acıldı
    sonradan ıkıye ayırdılar locus ve quan
    north dakı charlar locusa aktarıldı
    quan da baslamak ısteyenler yenı char actılar
    yenı baslayanlarda locus quan ayrılmasına denk geldıler herhalde akıllarında ılk locus quan kalmıs olmalı

bılgılendırmedır !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 14 Ocak 2007; 20:55:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: einhander

arkadaslar aslında ılk north olarak acıldı
    sonradan ıkıye ayırdılar locus ve quan
    north dakı charlar locusa aktarıldı
    quan da baslamak ısteyenler yenı char actılar
    yenı baslayanlarda locus quan ayrılmasına denk geldıler herhalde akıllarında ılk locus quan kalmıs olmalı

bılgılendırmedır !

Çok doğru SNN den sonra orda oynamıştım ama ilk gözarım SNN dir efsane SNN..
  • ne güzel günlerdi be quaan dayken. Belki beni tanırsınız. Dalamar ve Edwin Colt vardı
  • eski nebula dakilerin bi çoğu şimdi elpida da diye duydum. güzel günlerdi... Mocia (Alchemist)
  • 6sene oldu benimde north unutulmuyor tabi, şuan için ise oynancak server yok diyorum gerçekten yok (benim için ) uo nun yeni versiyonunu bekliyorum bakalım onla birlikte gelen serverlardan bi kaçını denicem ama sadelik eski hali olduktan sonrada devam ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: einhander

nebula serverında oynayıpta unutamayan coook ınsan var ılkgoz agrısı unutulur mu

+999999

ey gidi günler ey bea ne gzl zamanlardı eskiden noobluk felan daha azdı kaliteli action yapardık zamane gencleri böylemi nerde o rp duygusu milettin aklı fikri kötülükte artık
  • Bende ilk uoya nebulada başladım. Gmlerın yapmış olduğu hatalardan dolayı server kapandı.Eski bütün oyuncular şuan anetin serverıdalar.Bağlantı Tr dekı en ıı server 36mb. 250 oyuncu ve server Tr de.

http://lostrealms.anet.net.tr/index.php

Server ip : 212.146.136.74
    Server port : 22
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Jandarma Asayis vardı bir zamanlar sonra dagıldı ve Locus'un efsane ismi Dede Korkut ilk Necromencer idi serverda adamı goruyodun ve ekranda ne kadar kisi varda ölüyodu

"item lazımsa jandarmanın adasına git" diye geyik dönerdi.bizde the darkeneds klanıydık izmitte aynı kafeden oynardık sora toplu halde bıraktık.ne günlerdi ya şimdi bakıyorumda yeni serverla beraber yeni kurallar fln geljekmiş pk isteği zaman adam kesemeyeckmiş fln özgürlüğü kısıtlıyolar iyice ama yeniden başlayabilirim belki ünide ko oynujaama uo oynarım

• quote:

Orjinalden alıntı: Krombacher

anılarımı canlandırdınız beyler :)

nickim aynıydı. Zorexe ile nightmare tame ederdik bol bol :P Spawnda enteresan sahneler yaşayanlar beni kesinlikle unutmamışlardır.

Güzel günlerdi.Fakat doğru değildi yaptığımız aslında, hayatımızı bırakıp sanal bir dünyada yaşamaya başlamıştık. Ne kadar çok eğlensekte, yeni arkadaşlıklar edinsekte toplamda doğru olmadığını düşünüyorum o kadar çok oyun oynamanın. Hayatımızı belirleyecek ÖSS sınavına kadar her gün Abdul-Alazred ve Salejm Dae Tar ile ultima oynadık. Herkes ÖSS'den önceki gün ders çalışmayı bırakıp kafasını dinlerdi biz onu bile yapmadık.ÖSS den önceki gün yine sabahtan akşama kadar ultima oynadık ve gece oyunda yaptıklarımızı düşünürken yeni güne uyandık sınavla birlikte.

Bunları düşündükçe belkide Ultima Online isimli oyunun benim şu anda bulunduğum yerde olmama neden olduğu aklıma geliyor, kızıyorum kendime. Çok daha iyi yerlerde olabilirdik zamanımızı ve kendimizi bu kadar çok boşa harcamasaydık. Bunu anladığımda kazandığım üniversitenin bir yılı da sürekli ultima oynamak sebebiyle boşa gitmişti. Daha sonra aklımı başıma devşirip tüm online oyun camiasına veda ettim ve kendimi gerçek hayata verdim.İyi ki de böyle yapmışım.

Hata bile olsa güzel günlerdi :)

a.k.a Krombacher
    a.k.a K.Bekir Alazred

Zorexe editti kesinlikle bide bıkeresınde sıteye resım koymustu adam speed yapıyo dıe agac patchi acık unutmustu bunlanmıstı o zaman kopmustum dırek.

• Quann sunucusu Noldor 'dan Saeros ve Caranthir'den sevgiler :)
    UO'yu bırakıp, WoW'a geçtik. Şimdi wow'da estiriyoruz. UO'daki eğlence hiç bir yerde yoktu. Wow'da aradan geçen 6 ay sonrasında tamamen "iş" haline dönüştü. Haftanın her günü raid yapan her zaman en son çıkan instance'ta deli gibi koşturan bir lonca olup, çıktık.

Online oyunlardan ne zaman kurtulabileceğimi bilmiyorum, hastalık bu yahu...
  • Hala Acık Deilmi Yaf ?
    www.nebula.gen.tr diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overmedia -- 1 Şubat 2007; 0:49:11 >
  • 97 senesinde falan page Ne Var L*N diye gelmiştim adam korkudan altina yapmişti . epica diye server vardi database bende idi bi owner actim yellden yaptigimda şuydu "Tüm Accountlar Silinmiştir Önemli Olanları Tekrar Kasınız...!"

bi anda pagein sayisi90 olmustu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.