Şimdi Ara

6 SENE ÖNCEKİ NEBULAYI ÖZLÜYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkdaşlar ben 6 sene önce nebula oynuyordum daha sonra hack felan bıraktım ama suan ki butun online oyunlara 5 basar ultıma onlıne suan ko oynuyorum 70 asasım var ama nebuladakı quan serverındakı fencerımı cok ozledım neydı o gunler herkez bılırdı bızı adım bloodgod arkdaslarım sal ejm dae'tar desert eagle krombacher abdulelhazar off offf cok guzel dı ogunler haa zorexe abımızı hayatta unutmam guanın en baba tamerı ve magesıydı hatırlayanlar bılı

• nebula serverında oynayıpta unutamayan coook ınsan var ılkgoz agrısı unutulur mu
  • ukalalık değil baştan yanlış anlamayın da 6 sene önce nebula da ne locus ne quann vardı tek sunucu vardı oda North du bilginiz olsun :P ama bende özlüorum o günleri yalan yok always & forever UO
  • yanlıs hatırlıyorsun %10000000000 6 sene once quan vardı iyi hatırla bennce cunku yanılma ımkanım yok baska hatırlayan arkdaslar varsa onarda yazsın lutfen

quote:

Orjinalden alıntı: cNYs

ukalalık değil baştan yanlış anlamayın da 6 sene önce nebula da ne locus ne quann vardı tek sunucu vardı oda North du bilginiz olsun :P ama bende özlüorum o günleri yalan yok always & forever UO
  • Valla bende o zamanlar ılk defa quannı oynuodum once locus vardı. Ezıq karakterler acıosum (ozamanlar yenı baslamıstım tabii) ama genede zevklıydı. Sonraları tabi kral karakterler yaptık. Acayıp zevklıydı ha. Butun gun eksın yapıoduk.Benı kımse tanımaz ama belkı abımı tanıyan olur Feanor de'Morgoth.
  • quandamıydı abin sword muyudu sankı tanır oldum ama abıne sor bızı kesın tanır bızı tanımayan yoktu quanda ozellıkle zorexe i kesın tanır
  • bu tartışmayı ben arkadaşlarımla yapmıştım.yardım edeyim size.Türkiye'de ilk server 99 yılında Sanane tarafından açıldı.Nebula ise haziran ya da ağustos 2001 de açıldı. locus ve quann ise daha sonra en az bir yıl sonra geldi yani min. 2002'de, ben tam 3 yıl oynadım. güzel günlerdi...
  • arkadaşalr ben size soyle bir sey anlatayım. ben ultimaya başladıgımda lise 2 deydim ve su anda universitede 4. yılım. ayrıa arada 1 yıl boş geçtik. bu da 7 yıl ediyor.
  • quote:

ukalalık değil baştan yanlış anlamayın da 6 sene önce nebula da ne locus ne quann vardı tek sunucu vardı oda North du bilginiz olsun :P ama bende özlüorum o günleri yalan yok always & forever UO

north dan onceside vardi be dostum. northdan once deathangeldi.norttan sonra dharon mithras oldu. sonra banlandi kurtuldu

bu arada saglam bi server aiyorum bulsam cok olmasada bagimlilik derecesinde olmasada tekrardan oynamak istiyorum varmi cokmeyen devamli geri alinmayan editlerin cirit atmadigi bir server ? sphere olacak runuo yu hic oyanamadim bilmiyorum.baya bi eski kalmisim galiba ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tauris -- 7 Kasım 2006; 3:43:22 >

• arkadasım su an yenıden aktıve edılen 4.5 yılı askın gecmısınde 1 sefer sıfırlanmıs ( o da Runuo 1.0' dan Runuo 2.0 a altyapı degısıklıgı nedenıyle)

Anatolia var yenı acılısıyla bırlıkte yavas yavas eskı oyuncularını toparlamaya basladı.

Su an sunucuda en eskı mudavım oyuncular var onlara sphere oyuncusu oldugunu ve runuo ya yabancı oldugunu soylersen sana gereklı tum farkları ve bılgılerı sunarak yardımcı olacaklardır.

Sunucuya giriş için yapılması gerekenlerıwww.mix.gen.tr adresınde veya sss.mix.gen.tr bulabılırsın
  • anatolia nın 3 sene önceki halini hatırlarım orda başladım ben uo ya ezik charlar vardı hemde ne ezik sw chara animal taming animal lore mf kastıydım

güçlü adamlar vardı ama çonunn adını unuttum yau bi spiderin ismini hatırlıom spider bi gelridi guildiyle köprüde 20 kişi maviler olurduk onlar ilerde bi girerdik bunlara bunlar kaçarlardı yatardı bi ikisi sonra onlar bi girerdi bi başalrlardı resst spell de yok herkese an ex sonra çat çat açt

ha şimdi hatırladım eron de Palma fln vardı PALMA lar vardı sonra casperol ailesi vardı Arr Casperol Nonstopmusic Casperol Death Casperol bu adam kral adamdı daıtıodu.... bi aile daha vardı bizim cafede oynuolardı onlarda güçlülerdi tsunamy fln vardı.... o eziklik günlerimi özlüom yaa..
    abimin fens charı ne keserdim beee..artık mezarlık kalmadı ya newbie fln var hemde biz önceden mezarlıkta skill kasardık pk lar bi gelirdi yatardık sonra kesecek gibi yine giderdik bazen çok kişi oldukmu keserdik ne lootlardık ama

bi skilli 100 lemek için kaç gün kasmıştım ben ya şimdi girion bi servere 1 saatte herşey full 100(makroyla) sonra çık dışarı hemen bi ww weya dragon tamele az para kas item kas tailor u hemen aks 200 tane bodcu kas set fln al sonra kit düşür kendin bas hemen warrioru giydir tameyle bu arada df ye gir df kas bi iki arti düşür(artık arti düşme oranı %3 lerde %5 lede olan server var) sonra çık giydir warriora tmm...

3 4 günde serverin kralı ol....(max. 1 hafta)

olmaski ole yani demi

• Bnede ozluyom napacaz :D o gunden sora oyun zevkı almadım
  • quote:

6 sene önce nebulada quann ve locus vardı. Boşuna yormayın siz adım gibi hatırlıyorum. Hatta Locus quann dan önce açılmıştı. Ben locus ilk açıldıgında açmıştım uo daki ilk charımı yani locus daha eski bi server.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadirerenk -- 16 Kasım 2006; 14:04:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BloodGod

evet arkdaşlar ben 6 sene önce nebula oynuyordum daha sonra hack felan bıraktım ama suan ki butun online oyunlara 5 basar ultıma onlıne suan ko oynuyorum 70 asasım var ama nebuladakı quan serverındakı fencerımı cok ozledım neydı o gunler herkez bılırdı bızı adım bloodgod arkdaslarım sal ejm dae'tar desert eagle krombacher abdulelhazar off offf cok guzel dı ogunler haa zorexe abımızı hayatta unutmam guanın en baba tamerı ve magesıydı hatırlayanlar bılı

Quann daki nick in neydi senin söyleyebilirmisin ?

• Bencede eski hali cok daha güzeldi zaten yaklasık 3-4 senedir oynamıyorum felaket bozulmaya baslamıstı oyun bende bıraktım sonradan.

Bende Locustaydım zevki ayrıydı.

Nebula sitesine girdim kayıt falan goremedim arkadaslar serverlar falan ne oldu nerden kayıt yapıcaz acaip bir site olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 16 Kasım 2006; 16:31:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Bencede eski hali cok daha güzeldi zaten yaklasık 3-4 senedir oynamıyorum felaket bozulmaya baslamıstı oyun bende bıraktım sonradan.

Bende Locustaydım zevki ayrıydı.

Nebula sitesine girdim kayıt falan goremedim arkadaslar serverlar falan ne oldu nerden kayıt yapıcaz acaip bir site olmus.

Yukarda forum diye link var ona tıkla üst tarafa üye ol çıkıyo ordan bakabilirsin. Locustaki nick in neydi ?
  • Gerard Nomak vardı birde Venus Celebrian
  • quote:

Orjinalden alıntı: BloodGod

quandamıydı abin sword muyudu sankı tanır oldum ama abıne sor bızı kesın tanır bızı tanımayan yoktu quanda ozellıkle zorexe i kesın tanır

Zorexe i ben tanırım The Others guildinin kurucusu samimiyetimde vardı kendisiyle... ( çok fazla değildi ama genede konuşurduk hal hatır sorma seviyesinde. 5 sene önceden bahsediyorus bu arada )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadirerenk -- 17 Kasım 2006; 14:43:06 >
  • anılarımı canlandırdınız beyler :)

nickim aynıydı. Zorexe ile nightmare tame ederdik bol bol :P Spawnda enteresan sahneler yaşayanlar beni kesinlikle unutmamışlardır.

Güzel günlerdi.Fakat doğru değildi yaptığımız aslında, hayatımızı bırakıp sanal bir dünyada yaşamaya başlamıştık. Ne kadar çok eğlensekte, yeni arkadaşlıklar edinsekte toplamda doğru olmadığını düşünüyorum o kadar çok oyun oynamanın. Hayatımızı belirleyecek ÖSS sınavına kadar her gün Abdul-Alazred ve Salejm Dae Tar ile ultima oynadık. Herkes ÖSS'den önceki gün ders çalışmayı bırakıp kafasını dinlerdi biz onu bile yapmadık.ÖSS den önceki gün yine sabahtan akşama kadar ultima oynadık ve gece oyunda yaptıklarımızı düşünürken yeni güne uyandık sınavla birlikte.

Bunları düşündükçe belkide Ultima Online isimli oyunun benim şu anda bulunduğum yerde olmama neden olduğu aklıma geliyor, kızıyorum kendime. Çok daha iyi yerlerde olabilirdik zamanımızı ve kendimizi bu kadar çok boşa harcamasaydık. Bunu anladığımda kazandığım üniversitenin bir yılı da sürekli ultima oynamak sebebiyle boşa gitmişti. Daha sonra aklımı başıma devşirip tüm online oyun camiasına veda ettim ve kendimi gerçek hayata verdim.İyi ki de böyle yapmışım.

Hata bile olsa güzel günlerdi :)

a.k.a Krombacher
    a.k.a K.Bekir Alazred

• len mali ben hakan bloodgod desert eagleyı yazmayı unutmussun ayıp ayıp ogun levent abıyıde gordum suan master yapıyomussun sanırım hayatta basarılar

quote:

Orjinalden alıntı: Krombacher

anılarımı canlandırdınız beyler :)

nickim aynıydı. Zorexe ile nightmare tame ederdik bol bol :P Spawnda enteresan sahneler yaşayanlar beni kesinlikle unutmamışlardır.

Güzel günlerdi.Fakat doğru değildi yaptığımız aslında, hayatımızı bırakıp sanal bir dünyada yaşamaya başlamıştık. Ne kadar çok eğlensekte, yeni arkadaşlıklar edinsekte toplamda doğru olmadığını düşünüyorum o kadar çok oyun oynamanın. Hayatımızı belirleyecek ÖSS sınavına kadar her gün Abdul-Alazred ve Salejm Dae Tar ile ultima oynadık. Herkes ÖSS'den önceki gün ders çalışmayı bırakıp kafasını dinlerdi biz onu bile yapmadık.ÖSS den önceki gün yine sabahtan akşama kadar ultima oynadık ve gece oyunda yaptıklarımızı düşünürken yeni güne uyandık sınavla birlikte.

Bunları düşündükçe belkide Ultima Online isimli oyunun benim şu anda bulunduğum yerde olmama neden olduğu aklıma geliyor, kızıyorum kendime. Çok daha iyi yerlerde olabilirdik zamanımızı ve kendimizi bu kadar çok boşa harcamasaydık. Bunu anladığımda kazandığım üniversitenin bir yılı da sürekli ultima oynamak sebebiyle boşa gitmişti. Daha sonra aklımı başıma devşirip tüm online oyun camiasına veda ettim ve kendimi gerçek hayata verdim.İyi ki de böyle yapmışım.

Hata bile olsa güzel günlerdi :)

a.k.a Krombacher
    a.k.a K.Bekir Alazred

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.