Şimdi Ara

+6 mirage dagger dex bonus:10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
24
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> +6 mirage dagger dex bonus:10
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    497 Mesaj
    yaklaşık 3-4 gün önce beramus moradonda +6 bir mirage gördüm ve dexterity 10 basılıydı muhtemelen +7 olunca 12 olucak bu item nerden çıkar scroll la dex basılmadığını biliyorum bir fikri veya bilgisi olan varsa cevap bekliyorum... bu arda mirage rare itemde değildi upgrade itemdi bende istiyorum ya:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARACHNE -- 9 Kasım 2006; 20:35:47 >

|
    |
    abi öğrenin de şunu bizde basalım yav
    |
    |

Acep görev ile alakalı bişe mi anlayamadım .
    Ama büyük ihtimal drop'u war .
    |
    |
    ah bi bilen olsa gördüğümde şok oldum ss de alamadım ama gerçekten dex 10 basılıydı şok olduk biz arkadaşlarla adama pm atıcaktım blockluydu:) keşke ss alsaydım bunun nerden çıktığını yolunu yordamını bi öğrensek asass için bunu +7 duel yapsan 24 dex verir kafadan ve bu muazzan bi artış sağlar:)

bilen varsa söylesin lütfen...
    |
    |
    Öyle MD varsa Dark Vane'e ne hacet
    Ben hiç görmedim şahsen.
    Ama birkaç kere great mace falan böyle dandiri clubların hp bonuslusuna rastladım.
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    onlara bende rastladım piyasda shard rare itemler filan geziyor dediğin gibi hp li itemler filan geziyor rare item bunlar ama... rare olsa anlıycam droptur biyerden diye ama bu mirage upgrade itemdi ve +6 atak md ile aynı poison damage yerine dex 10 basılıydı.
    |
    |
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    görmeden inanmam
    |
    |
    Desenize hayvanlar insanlardan daha Medeni...! (M.Akif Ersoy)

• Yüzbaşı
    692 Mesaj
    bitfrost tan drop olabilir mesela up edilebilir paper giysileri görmüştüm bende ek defans lı spear defence +1 paper mage bot gibi
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Öyle MD varsa Dark Vane'e ne hacet
    Ben hiç görmedim şahsen.
    Ama birkaç kere great mace falan böyle dandiri clubların hp bonuslusuna rastladım.

kesinlikle shard +8 kaç dex verir bilmem ama darkvane direk çöpe atılırdı bence
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Eldvin

ben gm rollback atılanlara itemı mesela +6 mirage ise +6 dex basılı veriomus diye duydum dogrulugunu bilmiorum

onu kaç yaş grup arası arkadaşın söyledi
    |
    |
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: Kinaye

Buda büyük ihtimal bug olmalıdır isterseniz mirageyi koyup dex scrolluda koyup deneyin

Oyun usko değil zaten BugKO ve HackKO AKIIKO da diyebiliriz ama USKO olmadığına bahse girebilirim
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    ya beyler bende dies de +2 4 hp basılabilen hacker gördüm
    |
    |

quote:

Buda büyük ihtimal bug olmalıdır isterseniz mirageyi koyup dex scrolluda koyup deneyin

Oyun usko değil zaten BugKO ve HackKO AKIIKO da diyebiliriz ama USKO olmadığına bahse girebilirim

kısaca illegalko da diyebilirmiyiz?
    |
    |

• Çavuş
    43 Mesaj
    quote:

quote:

|
    |

• Teğmen
    207 Mesaj
    Sanırım Roll back kurbanı olmuş. Geçen ay Cypher serverında hack yiyen "nogay" nickli arkadaşımızın başına benzer bir durum gelmişti. Hack sırasında çalınan +8 totamik spear /80 poison ve +8 impact/80 lighting itemleri Roll back geldikten sonra +8 toto/15 dex ve +8impact/15dex olarak iade edilmişti.
    |
    |
    adama sordum itme bugta kaldı öle bastım dedi
    sonra sordum nasıl bug diye bişey sölemedi
    |
    |
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.