Şimdi Ara

Silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
22
Favori
39.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Hocam anlatayım biraz size kalmış bu fiyatlara yararlanabilmesi için ben 4 senedir avea kullanıyorum yeni nesil tarifesindeydim müşteri hizmetleri aradım indirim istedim hattımı taşıyacam pahalı geliyor faturam diyerekten size indirim sağlıyor müş hizmetlerini %40 yada %50 oranında indirim sağlıyor taahhüt veriyorum taahhütlü fiyat üzerinden indirim sağlıyor bu sene Mart ayında tekrar taahhüt verdim yeniyıl 6gb geçtim indirim uygulayınca 21.50 tl ödeyeceksiniz dedi 12 ay bitince tekrar yeniden en baştan taahhüt veriyorum müşteri hizmetlerinden dediğim gibi taahhüt vererek indirim sağlayabiliyor

Evet hocam bu şekilde çok iyi indirimler alınabiliyor. Babamın hattı içinde aynı bu şekilde yüzde 50 indirim aldım. Ben Turkcell den birkaç ay önce avea faturasiza geçtiğim için indirim alamadım. Şuan taahhüt verip 30 tl ye 1000 dk 1000 sms 6gb kullanıyorum ama 3 ay taahhüt cayma bedeli olmadığı için 2.5 ay sonra hattımı faturasiza geçirin diyeceğim bu ücret bana fazla geliyor diyip indirim alacağım. Şimdilik 30 tl ödemeye devam.

Aynen hocam bi süre kullanın dediğim gibi arayıp indirim isteyin mutlak indirim verecektir müşteri hizmetleri indirim verdikten sonra hersene indirim tanımliyor size taahhüt vererek hattımda taahhütüm bitince hangi tarife ye geçersem geçeyim yarı fiyatına düşüyor indirimle bu yüzden avea benim için 10 numara müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı oluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avea ismi yine iyiydi şimdi türk olmayan türk telekom ismini gördükçe ve internet işinden millete soktukları kazıklar aklıma geldikçe bolca sövüyorum

3g bile çekmediği için veya kesik konuşulduğu için çeksin diye 2g kullanılmak zorunda kalan operatörden 6gb internet olsa ne yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Avea ismi yine iyiydi şimdi türk olmayan türk telekom ismini gördükçe ve internet işinden millete soktukları kazıklar aklıma geldikçe bolca sövüyorum

3g bile çekmediği için veya kesik konuşulduğu için çeksin diye 2g kullanılmak zorunda kalan operatörden 6gb internet olsa ne yazar.

Icinde Türk gecen butun firmalar Turk milletini iyi somuruyor.
    Digiturk
    Turkcell
    Turktelekom

Turknet haric

• quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Avea ismi yine iyiydi şimdi türk olmayan türk telekom ismini gördükçe ve internet işinden millete soktukları kazıklar aklıma geldikçe bolca sövüyorum

Hocam yazmak zorunda kaldım hala çekmiyor internet girmiyor gibi yazanlar neye göre yazıyor bilmiyorum inanın ben 4 senedir kullanıyorum Kastamonu da yaşıyorum çekmediği bi yer görmedim bazı köylerde çekmiyor ona bakarsak vodafone çekmediği yerlerde var internet gelirsek son sürat giriyorum ben 3g de 13 ile 16 mpbs altını görmedim ve full çekiyor 4.5 g de ise Max 70 gördüm bulunduğum yerde yere göre değişkenlik gösteriyor türktelekom daha ne yapsın ve diğer operatörlere göre yarı fiyat ucuz diğerlerinde 2 kat para ödüyorsun ben çok şükür memnunum

• ptt cell faturalının artık bir cazibesi kalmadı pttcellden geçiş yapılabiliyormu
  • bbaday kullanıcısına yanıt
    Turkcell veya vodafone dan gelmeniz gerekiyor

• Nuh dedi peygamber demedi TT müşteri temsilcisi. Hattımı taşımak zorunda kalacağım doğru düzgün indirim tanımlayın dedim. 8GB 1000dk 1000sms yılbaşı 8 tarifesini 50 liradan bir kuruş aşağı teklif etmedi adiler. Güya tok satıcıyı oynuyorlar. Aslında tüketici olarak mallık bizde tabii telefon elinde yürürken bile bağlantısı kesilen bir operatörden 8 gb data almanın ne anlamı varsa...
  • Hocam az konuşma mesajlı çok internetli bi Tarifeniz var mı acaba..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vadofoneden türk telekoma hattımı taşımak istedim ama türk telekom 2 sefer vadofone den hattımı taşıma isteğime red cevabı geldiği söyledi.
    pek inandırıcı gelmedi ama böyle birşey olabilir mi?taahüt filanda yok.
  • O kadar fiyat düşürüyorlar, kampanya yapıyorlar, ronaldoya reklam cekiyorlar, şebeke yine çekmiyor.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Turknet ne veriyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Turknet ne veriyor hocam

Türknet konusu var forumda, 150 gb akk, düzgün yardımcı olmaya çalışan mhizmetleri, taahütsüz, heryöne 1000 dk konuşma hattın desteklediği max hız toplam 60 tl.

Cezasına razı olup ttnet ten ben de kurtulanlardanım. Bölgenizde fiber yoksa en iyi seçim türknet olacaktır. Nadir de olsa sorun yaşayan var tabi ama bu ttnet altyapısı yüzünden.

Genel olarak memnunuz, ben sorunsuz 12 mbit hızla kullanıyorum.
  • mustafada M kullanıcısına yanıt
    Türk telekoma borcunuz yok ise problem olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yune72

Sevgili arkadaşlar merhabalar,

Hattını TT Mobil'e taşıyanlara veya yeni hat alanlara 6 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 39 TL.

Ayrıca 8 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 49 TL

TT çalışanı olarak sorularınızı yanıtlamak isterim. Ayrıca taşıma işlemi veya yeni hat açma işlemini yapmak için sizlere online yardımcı olmak isterim.

*****S-S-S*****

quote:

Tarifenin Sayfası ve detayları için LİNKE TIKLAYINIZ

* 12 Ay Taahhüt gerekmektedir.

*24 Ay Taahhüt seçeneğinde fiyatlar -5 TL olarak ücretlendirilmektedir.

* Tarifelerde bulunan internetler aşımsızdır. Limitine geldiğinde otomatik olarak kesilir.

AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL (TTNET - Türk Telekom)

LİNKTEKİ KAMPANYA DA NİSAN SONUNA KADAR DEVAM EDİYOR. 2 AY ÜCRETSİZ ŞEKİLDE İSTEYEN İÇİN GEÇİŞ İŞLEMLERİNİ ALABİLİRİM.

Hocam merhaba,

Turk Telekom'a gecmek istiyorum ama su an Turkcell'de 4 ay taahhutum var. Turk Telekom taahhut cayma bedelini karsiliyor mu?

• devilish_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam cezayı karşılamaz ama 2 ay bedava olan kampanya var. 1000+1000+4 GB internet yeterli olursa ona gecisinizi yapayim

• Yune72 kullanıcısına yanıt
    Detayı nasıl?

• qqqqqq1 Q kullanıcısına yanıt
    Toplam taahhüt 14 ay oluyor. İlk 2 faturayı odemiyorsunuz

Detaylar bu konu üzerinden ulasabikirsinizhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108513875

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yune72 -- 20 Nisan 2016; 14:01:29 >
    interneti bol dakika 500 sms 1000 altında olmayan fiyatı uygun tarifeniz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yune72

Sevgili arkadaşlar merhabalar,

Hattını TT Mobil'e taşıyanlara veya yeni hat alanlara 6 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 39 TL.

Ayrıca 8 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 49 TL

TT çalışanı olarak sorularınızı yanıtlamak isterim. Ayrıca taşıma işlemi veya yeni hat açma işlemini yapmak için sizlere online yardımcı olmak isterim.

*****S-S-S*****

quote:

Tarifenin Sayfası ve detayları için LİNKE TIKLAYINIZ

* 12 Ay Taahhüt gerekmektedir.

*24 Ay Taahhüt seçeneğinde fiyatlar -5 TL olarak ücretlendirilmektedir.

* Tarifelerde bulunan internetler aşımsızdır. Limitine geldiğinde otomatik olarak kesilir.

AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL (TTNET - Türk Telekom)

LİNKTEKİ KAMPANYA DA NİSAN SONUNA KADAR DEVAM EDİYOR. 2 AY ÜCRETSİZ ŞEKİLDE İSTEYEN İÇİN GEÇİŞ İŞLEMLERİNİ ALABİLİRİM.

hocam ailemde telefon ve ttnet aboneliği var şuan hattım pttcel
    6gb ve üzeri bi tarifye en uygun nasıl geçebilirim yada bu ailece kampanyasına 3 kişi ile katılsak nasıl olur
    bana 6gb ve üzeri bi tarife önerebilirseniz hemen sizinle işlemi yapıp geçişi sağlayalım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.