Şimdi Ara

6 Gb GTX 1060 mı, 8 Gb RX 480 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MertLIVE (4 mesaj) Lana-Del-Rey (2 mesaj) soporo (2 mesaj) SakuraiTomoki (2 mesaj) techniquest35 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> 6 Gb GTX 1060 mı, 8 Gb RX 480 mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Ekran kartı nesilleri hakkında gerçekten hiç bi bilgim yok konuda yazdıklarımı bilmeden konuşuyorum bakmayın bana

Gtx 1060'la Rx 480'in karşılaştırma videolarında 1060'ın az farkla önde olduğunu gördüm amacım ileriye dönük bi ekran kartı almak en azından beni 4 sene idare etmeli nvidia takıntım yok ama oyunlar için nvidia tavsiye edildi bana hep.

Söylediklerinizden yola çıkarak 970 ve 3 gb gtx 1060 almaktan vazgeçtim konuyu güncelledim ram'i 16 gb'dan 8 gb'a düşürüp 8 gb rx 480 veya 6 gb gtx 1060 alacağım

Tahminimce izlediğin testler kartların yeni çıktığı zamanlarda yani ilk driverlar ile yapılmış testlerdir.

Güncel driver'lar ile RX480 hemen hemen her oyunda 1060'ın ortalama %5 önünde.

Hangi testte dostum o onu bana atarmısın. Her zaman söyledim tekrar söylüyorum, üstünlükleri oyundan oyuna değişir kimisinde amd kimisinde nvidia daha yüksek frame verir. Kart alıcak biri bence oc performansı, soğutması ve üstünde desteklediği teknolojileri inceliyerek gpu alması gerekir.
    https://www.youtube.com/watch?v=6TP4v7586L4 Şu videoya bir göz atmanı tavsiye ederim.

Ama şunu da ututmuyalım gtx 1060 ve rx 480 fiyatına göre değerlendirmeliyiz. 1060 daha güçlü bir kart olabilir ama daha fazla cep yakan bir karttır.

Edit:https://www.youtube.com/watch?v=W5-Q-PP61AU 21 aralık 2016, 2 ay öncesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 26 Şubat 2017; 15:48:24 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.