Şimdi Ara

6 GB 6.90 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    20 GB biterse ve şu kademeli otomatik aşım paketleri denilen 500 mb / 12 TL gibi paket sana tanımlanınca müşteri hizmetlerini ara,internetim yetmiyor de bu ek paketlerden bahset. 2018 haziranında tarifemdeki internet bitti,kademeli 500 mb otomatik sisteme girdi,ben de 500 mb yetmez diyerek musteri hizmetlerini aradım,güncel ek paket fiyatlarını sordum. Beğenmedim,dedim internet kullanmayayım. 3 gün sonra aradılar tarifeye ek 10 GB interneti 9.90 TL'ye teklif ettiler. Taahhut yok,her ay tarifene eklenir,istedigin zaman iptal edebilirsin dediler. Tabiki iptal etmedim,taahhut bitinceye kadar otomatik tanimlandı,taahhutu uzatsaydim devam edermiydi kafama takıldı
    Hatta bu paket bana 2 kere verildi,taahhut bitmesine 2 ay kala 10 GB 9.90 tl'ye yine önerdiler,dedim yanlışlık olmasın zaten tanımlı. Bu farklı bir teklif dediler,onu da kabul ettim. Yani 20 GB 19.80 TL ödedim. 15 GB Aile tarifesi yetmiyor diye taahudü uzatmadım,keşke sorsaydım taahhudü yenilersem 20 GB 19.80 TL devam edermi diye.
    Sen tarifendeki internet bitince ara ek paket sor,şansını dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

20 GB biterse ve şu kademeli otomatik aşım paketleri denilen 500 mb / 12 TL gibi paket sana tanımlanınca müşteri hizmetlerini ara,internetim yetmiyor de bu ek paketlerden bahset. 2018 haziranında tarifemdeki internet bitti,kademeli 500 mb otomatik sisteme girdi,ben de 500 mb yetmez diyerek musteri hizmetlerini aradım,güncel ek paket fiyatlarını sordum. Beğenmedim,dedim internet kullanmayayım. 3 gün sonra aradılar tarifeye ek 10 GB interneti 9.90 TL'ye teklif ettiler. Taahhut yok,her ay tarifene eklenir,istedigin zaman iptal edebilirsin dediler. Tabiki iptal etmedim,taahhut bitinceye kadar otomatik tanimlandı,taahhutu uzatsaydim devam edermiydi kafama takıldı
    Hatta bu paket bana 2 kere verildi,taahhut bitmesine 2 ay kala 10 GB 9.90 tl'ye yine önerdiler,dedim yanlışlık olmasın zaten tanımlı. Bu farklı bir teklif dediler,onu da kabul ettim. Yani 20 GB 19.80 TL ödedim. 15 GB Aile tarifesi yetmiyor diye taahudü uzatmadım,keşke sorsaydım taahhudü yenilersem 20 GB 19.80 TL devam edermi diye.
    Sen tarifendeki internet bitince ara ek paket sor,şansını dene.
    genelde bitime yaklasıyor ama şimdiye kadar hiç bitirmedim. mayıs ayında bitecek efsane 20gb taahhhudu ve bana 2000dk sabit ve telekoma sınırsız sms sınırsız 15gb internet 60 dk yurt dısındayken aranabilme olan paketi 46 liraya %35 indirimle tanımlamıslar. baska uygun fiyata gecebilecegim bi tarifede yok suan. o yuzden bunu secip sonrasında dediğinizi yapıcam.bakalım ne teklif edecekler.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Geçen senden ekran görüntüsü istemiştim galiba. O sen olmalısın o zaman. Eğer sana her yöne 1000 dakika yetmiyorsa teklif ve içerik çok iyi. İlk ay riske gir interneti son 2 gün bitir ara. Benim tecrübem internetini bitirmeyene bu ek paketleri teklif etmiyorlar. Forumda teklif edilen 3 kişi gördüm,onlara ne aşamada teklif edildi bilemiyorum,internetleri bitince mi bitmeden mi teklif edildi sorsam iyi olurdu aslında.

• quote:

Geçen senden ekran görüntüsü istemiştim galiba. O sen olmalısın o zaman. Eğer sana her yöne 1000 dakika yetmiyorsa teklif ve içerik çok iyi. İlk ay riske gir interneti son 2 gün bitir ara. Benim tecrübem internetini bitirmeyene bu ek paketleri teklif etmiyorlar. Forumda teklif edilen 3 kişi gördüm,onlara ne aşamada teklif edildi bilemiyorum,internetleri bitince mi bitmeden mi teklif edildi sorsam iyi olurdu aslında.
    yok o kişi ben değilim :)
    Bende oyle yapıcam ilk ay bitiricem. Zaten belki soyle bir sonuc cıkarabilirler sonrasında. bu abone daha çnce 20 gblık tarifedeydi şimdi 15te demek ki yetmiyor gibi bir çıkarım olabilir. Bakalım sansımızı denicez.
  • bize vermez böyle tarife
  • Bugun yeni bi devam tarifesi tanımlanmış bana ve bu usteki mesajda bahsettiğim tarife suan gorunmuyormuş. yeni tarife içeriği 1000dk 1000sms 20gb 12 ay tahhutlu 53 tl taahhutsuz 73 tl. Bu suan abone alımına kapalı bir tarifeymiş ve bana devam tarifesi olarak tanımlanmış. son 3 aydaki internet harcamamda 19,9 gb mış.
    45 TL olursa olur,45 TL üzeri bana uymuyor deyip bir şansını deneseydin?

• Yok daha kabul etmedim sadece tanimlanmis 26 mayista benim taahhüt bitiyor ozamana kadar beklemeye devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tanimlamalar sürelidir,bazıları 3 günlük bazıları haftalık. Onaylamazsan silinir. Bir sorsana musteri hizmetlerine bu tanimlama 26 mayisa kadar gecerlimi,yoksa sistemden dusermi diye. Yanlış anlamasın musteri hizmetleri iyi anlat,26 mayisa kadar karar verme hakkim var mi yoksa 2 hafta içinde kadar karar vermezsem silinir mi de.

• quote:

Tanimlamalar sürelidir,bazıları 3 günlük bazıları haftalık. Onaylamazsan silinir. Bir sorsana musteri hizmetlerine bu tanimlama 26 mayisa kadar gecerlimi,yoksa sistemden dusermi diye. Yanlış anlamasın musteri hizmetleri iyi anlat,26 mayisa kadar karar verme hakkim var mi yoksa 2 hafta içinde kadar karar vermezsem silinir mi de.
    Sureli biliyorum. Onu sordum bi tarih gorunmuyor demislerdi. Sistem kendisi ekleyip cikartiyor sanirsam.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.