Şimdi Ara

6 aylıkken konuşmaya, 17 aylıkken kitap okumaya başlayan Melis bebek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu an 2,5 yaşındaymış ama gayet zeki görünüyor.

• 3 yaşında hafız olan çocuklar var. Bırakın okumayı, bütün bir Kuran'ı Kerim'i ezbere biliyor ama solcu medya hiç bunlara değinmez nedense?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

3 yaşında hafız olan çocuklar var. Bırakın okumayı, bütün bir Kuran'ı Kerim'i ezbere biliyor ama solcu medya hiç bunlara değinmez nedense?

Çünkü ne ülkeye ne insanlığa bir katkısı var. Ben o tarz ailelerin çocuklarınıda kendilerinide nasıl yetiştirdiklerini biliyorum. Doğduğu andan itibaren Allahu Akbar :) Medya Çok sevdiğin akpnin medyası o kadar oy veriyorsun git sor bakalım neden haberi yokmuş :)

Edit: BLOK unutmuşuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mianfei -- 31 Temmuz 2017; 11:59:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hiç iyi bir şey değil arkadaşlar. Herkes yaşı geldiğinde öğrenmeli bence okuma yazmayı.

Ben de 4 yaşında annemin sayesinde öğrenmiştim okumayı. Sonra okula gittiğimde çocuklar daha A B C 1 2 3 öğrenirken ben gazete okuyabiliyor, 4 işlem yapabiliyordum. Ama ne oldu, okuldan sıkıldım psikolojim bozuldu. 10 yıldır da üniversiteyi bitirmeye çalışıyorum.

• bence görsel hafızası iyi ezzberlemiş her şeyi.
  • 5 yaşına kadar ülkeyi terkeder

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

5 yaşına kadar ülkeyi terkeder

trump'ın burnunu filan sıkar belki kurtulur
  • Ama cok seviyor baksana, eglene eglene yapiyor. Biz de zevk aldik da okumadik mi?
  • devamında Bu cocugu okutacak kapasitede okul var mı ülkede..
    gerçi bizimkiler uyanana kadar, işi bilenler bulur alır götürür cocugu yurt dışına
    20 yıl sonra nasa fln iş garanti..

bu arada
    zeka küpü Maşallah.. Allah ailesine sabır vere böyle çocukların önü sürekli açık tutulmalı..
  • böyle çocuklara özel eğitim şart, devlet okullarında erir giderler yoksa
  • zekanın çokluğu değil kullanma kapasitesi önemlidir
  • türkiye'de körelir gider,yurtdışına göndermeleri lazım çocuğu.Abd havada kapar zaten.
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    3 yaşında hafız olan insan yok yanlış bilgilendirme yapma.Ebu hanife bile 7 yaşında mı ne hafız oluyo ve bildiğim kadarıyla ondan küçük olan yok.Yani bu konulara meraklıyımdır ama hiç böyle bir şey duymadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

3 yaşında hafız olan insan yok yanlış bilgilendirme yapma.Ebu hanife bile 7 yaşında mı ne hafız oluyo ve bildiğim kadarıyla ondan küçük olan yok.Yani bu konulara meraklıyımdır ama hiç böyle bir şey duymadım

http://www.dailymotion.com/video/xrb5ab

http://www.yazete.com/video-galeri-yeni/3-yasindaki-kucuk-hafiz-kiz-1885/

sayısız örnek var

• IQ piyangosu vurmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Bu hiç iyi bir şey değil arkadaşlar. Herkes yaşı geldiğinde öğrenmeli bence okuma yazmayı.

Ben de 4 yaşında annemin sayesinde öğrenmiştim okumayı. Sonra okula gittiğimde çocuklar daha A B C 1 2 3 öğrenirken ben gazete okuyabiliyor, 4 işlem yapabiliyordum. Ama ne oldu, okuldan sıkıldım psikolojim bozuldu. 10 yıldır da üniversiteyi bitirmeye çalışıyorum.

Ben de erken ogrendim ve erken konusmusum. 5-6 yasinda satilik araba ilanlarini okuyordum.

Bir gece ailecek dolasirken askeri arac gordum plakasi atiyorum 105333 falandi ve okumustum. İlkokula basladim orta ikiye kadar falan baya iyiydim. Daha Sonrasinda Knight online basladik hayatimiz bitti

Universitede basari bursu falan aldim.

Ama o zeka nereye gitti bilmiyorum dahi diyorlardi Knight - Warrock - Silkroad derken gitti

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Kore yapımı My Sassy Girl filmindeki eleman "çocuklarınıza sakın zekisin demeyin, derseniz hiç ders çalışmazlar" diyordu, bu lafı çok hoşuma gitti. Bana da liseye kadar şöyle zeki böyle zeki dediler unide cortladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam Kore yapımı My Sassy Girl filmindeki eleman "çocuklarınıza sakın zekisin demeyin, derseniz hiç ders çalışmazlar" diyordu, bu lafı çok hoşuma gitti. Bana da liseye kadar şöyle zeki böyle zeki dediler unide cortladım.

Bana hala oyle diyor babam da dedim ben kestim umudu sen de soyleme artik

Universiteyi basari bursu ile bitirdim ortalamam da gayet iyiydi ama Turkiye de pek ise yaramiyor tanidik olmadiktan sonra biz sizi arariz

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Benim 3 dersim kalıyor yaz okulundan sonra. Mayısa kadar kpss çalışayım dedim. İnşallah torpil morpil davasına açıkta kalmayız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.