Şimdi Ara

6 Aylık Gelişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar AKTİF olarak 6 Aydır spor yapıyorum, topuğum kırılınca 2 ay bırakmak zorunda kalmıştım. Neyse fazla uzatmadan ölçülere geçeyim.

Başlarken
    62 Kilo
    Omuz 107
    Gögüs 91
    Kol 27-28
    Bel 76

Şuan
    70 Kilo
    Omuz 120
    Gögüs 99
    Kol 36-37
    Bel 82

Bacak ölçüsünü almayı unutmuşum o yüzden bacaklarıma dair bilgim yok ama görüntü olarak onda da irileşme mevcut tabi sol bacağım yeni yeni topluyor alçı yüzünden.

Neyse Beslenmede toz falan bir şey yapmadım sadece günde 3 ögün yemeye başladım arada proteinli süt falan alıyorum spor sonrası. Eve geldiğimde ise yulaf muz falan karıştırıp sütle içiyorum.

Daha sonradan resim ekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 14 Kasım 2018; 20:0:27 >

• yulaf nerede satılıyor bıde kılo alma ısı kastanmı oluyor
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Eti yulaf ezmesini alıyorum, evet hocam vücudum yağ tutmuyor haliyle kas şeklinde kilo aldım.
  • 6 ayda 10cm ye yakin kol genislemesi biraz tuhaf geldi bana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk ölçerken salon hocası antrenmandan önce ölçmüştü soğuk halde ben son ölçtüğümde sıcak halde antrenman sonrası ölçtüm belki ondan farketmiş olabilir 2 cm falan
  • Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    hahzhahah sıkıp ölçmüşsündür bi de allah bilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 6 ay boyunca haftada kaç gün ve hangi programı uyguladiniz?

Bence gelişim muazzam

• programınız nedir
  • Oldukca guzel gelisim olmus tebrikler devam et hocam.

• @haydaa2222 Ahahaha evde cips kola tüketip, zamanının belli bir kısmını spora ayıranlara çamur atmaya devam et sen çöp bidonu seni bide yeni hesap açıp gelmiş

@Ray Allen 20 @halaycibasi İlk 3 ay salon hocamın verdiği programı denedim fullbody yaptım sonrasında tekrar bir gün üst bir gün alt bölge programı yazdı salon hocam hergün gitmek zor gelince özellikle bacak gününe gitmeyi hiç istemiyordum kendimce bi program yapmayı düşündüm önce arkadaşımın tavsiyesiyle bro split her gün tek bölge şeklinde bi program yazdım bi kaç hafta çalıştım baktım antrenman sonrası aynı bölgeyi tekrar çalıştırmam çok uzun sürüyor verim alamıyorum onuda bıraktım.

Tekrar geri fullbodye döndüm bir süre daha yapıp alt yapıyı iyice sağlamlaştırınca eksik bölgelerim için kısa süreli split antrenmanlara geçmeyi düşünüyorum. Şuan kullandığım program bu 1 gün antrenman 1 gün karın şeklinde, karın gününü evde çalışıyorum. Programda özellikle bacak sonrası hangi bölgem zayıf kaldıgını düşünüyorsam ilk onu giriyorum mesela bacağı yaptıktan sonra birgün omuz diger gün gögüs şeklinde değişimli :

Barbell Squat : 4*8-10
    Barbell Walking Lunge : 3*15
    Calf Press : 4*12 4. Set Drop şeklinde
    Rear & Side Deltoid raise süper set: 15*3
    Military press : 3*10 (Yüksek agırlıklarda çalışmaya özen gösteriyorum)
    Chest Fly : 3*12
    İnc. Dumbell Press : 4*10 4. Set drop şeklinde
    Pull-Up : Yapabildiğim kadar
    Seated Row : 4*10
    Hammer Curls & OVERHEAD TRİ. Süper set : 15*4 Son set drpğ şeklinde

@hyuga kojiro Sağ olun hocam teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 18 Kasım 2018; 12:40:18 >
    6 Aylık Gelişim

kaslı olduğumu iddia etmiyorum ama senin uydurduğun gibi birisi de değilim :))) yeni hesap eski hesap ne alaka olum tek hesabım bu

• O zaman tanımadığın insanların konusuna gelip yaran varmış gibi çamur atmaya çalışmayacaksın Ayrıca iddia etme zaten değilsin şimdi konumdan gidebilirsin uzatmanın anlamı yok. İyi forumlar.
    bu kadar incineceğini düşünmüyordum seni üzdüysem ilk yorumu silebilirim . özgüven sorunları yaşayan bir arkadaşa benziyorsun. öfke seni tüketir dostum sakinliğini koru

• Puahuahauahu özgüven sorunu diyor hayatta karşıma çıksa kekeleyecek insan neler diyor internetin gücü işte konuyu oradan oraya çekmen bile ergenliğinin hat safhalarında olduğunu gösteriyor. O kadar konuşup konuşup arnold gibi olmayıp kürdan gibi olman bile bazı şeylere olan kıskançlığının ve ergenliğinin belirtisi hoş çalışmaya devam eden insan başarır umarım çenenden çok kolların çalışır. Ayrıca sana bir hayat dersi karşında ki insan bir şey yaptıysa emek sarfettiyse bunu takdir edersin benim o kadar zamanımı harcayıp yaptığım şeyle kimse dalga geçemez hele ki internet ortamından veletin teki, bu iş ortamında da böyledir ileride belli bir yaşa geldiğinde bu uslup ile devam edersen hiçbir şey başaramazsın. Yaşın kaç bilmiyorum ama yetişkin gibi davranmıyorsun orası açık yaş olarak büyük olup bu şekilde davranıyor isen daha vahim vay senin haline yani. Hadi öptüm abisi bazı şeylere aklın erince geri gelirsin konuşuruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 18 Kasım 2018; 17:53:36 >
    dostum cidden kafana takma böyle şeyleri sanal ortamdayız tekrar soruyorum seni incittiysem siliyim yorumları kötü niyetle yazmamıştım

• Sen kimsin ki beni incitesin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.