Şimdi Ara

6 aydır bir bilgisayar toplayamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başımda çok büyük bir problem var
    Geçtiğimiz ya her ay bir parça alarak bir sistem toplamaya çalıştım aşağıda belirttiğim sistemi topladım.

Ekran kartı MSI Gtx 1060 6gb gaming
    Ana kart MSI B350m Gaming
    işlemci Ryzen 5 1600
    Ram Gskil 8 gb 3200
    Power Corsair 650 W

İlk olarak eylül ayında ben anlamadığım için bilgisayarcıya toplattık hiç görüntü vermedi basser taktılar ses vermedi.
    Sonra msi ardım bios güncellemesi için garantiye gönderin dediler ve gönderdim ekimin başında geri geldi ve tekrar topladık aynı bilgisayarcıya bu sefer görüntü geldi ama bi süre çalışıyor sonra ekran gidiyor kasa çalışıyor ama görüntü yok kasanın ekran kartının ışığı anakartın ışığı yanıyordu (windows ve driverler kurulu) sonra sorunun neden olduğunu bulamadık anakart dışında hepsini tekrar servise gönderdik 2 gün önce geldi ve hiç bir parçada sorun olmadığını söylediler ben ne yapıcam şimdi okadar para ve 6 ay bekledim sonuç 0 antalyada oturan varsa yardım etsin artık bezdim neden böyle oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:31:57 >
  • Corsair VS650 modeli

Direk bilgisayarı kurdu windows yüklemiş çünkü evde kurarken ben il dışında okuldaydım kardeşim yanındaydı sürekli resim atıyordu enson windowsın kurdular sabaha kadar kurşun sabah bakarız dediler sonra sabah gelip test ettiler ve ekran bir süre sonra aniden gidiyor dedi sonra döküp vatana götürmüşler
  • Vs serisi sorunlu diyolar, başka psu ile denedin mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Josalvur J kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:31:58 >
  • Yok şuan bilgisayar çalışıyor ama görüntü diyor bir süre sonra sadece kasa çalışıyor

• Josalvur J kullanıcısına yanıt
    Pm attım hocam. Antalyadayım bende, bana ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.