Şimdi Ara

Mutlu Son! [FTTH] HIZ TESTİ GELDİ! Kazı yapıldı, Dairelere kablo çekildi, Kabin Montajlandı, Ana Fiber Hatti Bağlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
7
Favori
14.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş port yok sıkıntısı çekiyorum. yazarsam yardımcı olurlar mı acaba?
  • ben de 1saat önce yazdım vdsl altyapısı kurulması için, tt destek tel no istedi. umarım olumlu yanıt alırım.
  • Skylik S kullanıcısına yanıt
    Deneyince dövmüyorlar hocam Bence yazın vakit kaybetmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bagwell486

ben de 1saat önce yazdım vdsl altyapısı kurulması için, tt destek tel no istedi. umarım olumlu yanıt alırım.

Bende aynen yazdım vdsl altyapısı istediğimi saha dolabımın yeni nesil fiber dolaplar ile değişsin diye yazdım tel no gönderdim aradılar sonra herhangi bir hareketlilik olmadı beklemedeyim her gün sms geliyor kaydınız ile ilgileniyoruz diye ama bakalım ne olacak.Sizde durumlar nedir aradılar mı? Haberleşelim birbirimiz ile olmazsa.İkimizde aynı sorundan dolayı yazmışız..
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    aradılar,bir de benim orda sanayi sitesi var orda tek sol fiber var dedim,insanlar sol'dan memnun değil tt fiber bekliyolar dedim. O da Proje birimine aktarıcam dedi, sanayi sitesi'nin adını felan aldı. Tekrar arıcaz dedi. Siteye gelirse biz de vdsl olarak faydalanırız en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bagwell486

aradılar,bir de benim orda sanayi sitesi var orda tek sol fiber var dedim,insanlar sol'dan memnun değil tt fiber bekliyolar dedim. O da Proje birimine aktarıcam dedi, sanayi sitesi'nin adını felan aldı. Tekrar arıcaz dedi. Siteye gelirse biz de vdsl olarak faydalanırız en azından.

Bizim de cadde üzerinde bulunan saha dolabı değişse alabileceğim 100 mbps ama bakalım.İnşallah değişir.
  • Bugun yine ekipler gelmiş.

Bina onundeki binaya ait kucuk kapaklari kaldırmışlar isten gelince farkettim. Komsuya sordum gelen giden oldu mu diye. 2 kisi geldi binada ankastreye bakmışlar bina girişindeki kutulara bakmışlar felan.

Sonucu merakla bekliyorum.

Biseyler yapacaklar ama ne zaman :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Şahsen bende çok şaşırdım.

Bakalim sonuçları merakla bekliyorum.

Ben Türkçe yazdim, kendileri cevirdi herhalde :)

Dostum Eskişehir Ömerağa mahallesinde neden fiber yok sorabilir misin Hipernet var fiber yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantyouseebaby26

quote:

Dostum Eskişehir Ömerağa mahallesinde neden fiber yok sorabilir misin Hipernet var fiber yok

Eski evim omeraga daydi. Gazi ilkokulu yani. Orda 75 mbit alıyordum. Bu yeni aldığım evde ne adsl, ne vdsl, ne fiber var. Karsi ve yan binada fiber var :)

Sen bence hipernete yat kalk dua et.

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Akşam ankastreye baktım tekrar birde ne göreyim bir adet kablo bağlı. Sevinerek çıktım eve modemi taktım dsl sinyali yok. O kadar uğraş bağlat ama başkasına ilk hat bağlansın 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Akşam ankastreye baktım tekrar birde ne göreyim bir adet kablo bağlı. Sevinerek çıktım eve modemi taktım dsl sinyali yok. O kadar uğraş bağlat ama başkasına ilk hat bağlansın &#128513;

Haydaa :))

Sabret bakalim olur ya :)

Bende sabrediyorum da icimde hic umut yok sanki yine salladılar gibime geliyor.

Gelip gidiyorlar ise olur artık ya 😊

• İnşallah:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cantyouseebaby26

quote:

Eski evim omeraga daydi. Gazi ilkokulu yani. Orda 75 mbit alıyordum. Bu yeni aldığım evde ne adsl, ne vdsl, ne fiber var. Karsi ve yan binada fiber var :)

Sen bence hipernete yat kalk dua et.

Bende 2 sokak ötesinde oturuyorum saray sokakta kardeşler kahvesinin yanında 16 mbps alıyorum iç tesisatı yenileyip 35 e geçsem iyi olur mu

ADSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 0.807 Mbps 15.363 Mbps
    Actual Net Data Rate: 0.799 Mbps 15.333 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 17.1 dB 8.6 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 12.4 dBm 19.5 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 6.6 dB 13.0 dB
    Attainable Net Data Rate: 1.159 Mbps 16.916 Mbps
  • İs tesisat iyi veya kotu olsun farketmez su anda.

Sinyalin VDSL olmasi lazim.

Sanirim ADSL geliyor?

• Paul Doany'ye yazsan ne olur, yazmasan ne olur. Yazmayanlardan önceliklimi oldunuz işlem sırasında , Paul Doany senin mesajını görüpte hemen ilgilenin çocuklar mı dedi elamanlarına :) :) :)
    Beyrutlu İngiliz - arap karışımı ile İngiltere de okumuş etmiş, bi şekilde türkiyede iş bulmuş ! Kendi vatanına veya onu eğiten ingiltereye bile faydası olmayan bir insan, sana fayda saglıyacak ahaha :)

Paul Doany ye yazana kadar kalkıp türk telekoma gitsen binamız yeni yapılıyor, fiber internet istiyoruz 10 yeni müşteri kazanmak istemezmisiniz deseydin emin ol daha detaylı , daha kapsamlı araştırma yaparlardı !

Bu bir ticaret maalesef , toplumca ticareti bilmiyoruz türk Telekom insanları türk lirası olarak görüyor ! sende türk lirası olarak türk telekomun iştahını kabartıcaksın ki seni hızlı bir şekilde türk Telekom abonesi yapsınlar.

:) :) :)
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Davulun sesi uzaktan hoş gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Paul Doany'ye yazsan ne olur, yazmasan ne olur. Yazmayanlardan önceliklimi oldunuz işlem sırasında , Paul Doany senin mesajını görüpte hemen ilgilenin çocuklar mı dedi elamanlarına :) :) :)
    Beyrutlu İngiliz - arap karışımı ile İngiltere de okumuş etmiş, bi şekilde türkiyede iş bulmuş ! Kendi vatanına veya onu eğiten ingiltereye bile faydası olmayan bir insan, sana fayda saglıyacak ahaha :)

Paul Doany ye yazana kadar kalkıp türk telekoma gitsen binamız yeni yapılıyor, fiber internet istiyoruz 10 yeni müşteri kazanmak istemezmisiniz deseydin emin ol daha detaylı , daha kapsamlı araştırma yaparlardı !

Bu bir ticaret maalesef , toplumca ticareti bilmiyoruz türk Telekom insanları türk lirası olarak görüyor ! sende türk lirası olarak türk telekomun iştahını kabartıcaksın ki seni hızlı bir şekilde türk Telekom abonesi yapsınlar.

:) :) :)

He biz bos bos klavye başında yazıyoruz dimi?

Haftada 2 kere ziyaret ediyoruz mudurlugu sonuç?

Sen git istersen bide benim yerime.

Paul Doany ye yazdim sabahina telekom ekipleri eve geldi.

6 ay her hafta telekoma gittik bir tane gelen olmadi bir twettle ekipler eve geldi.

10 tane musteri varmista fiber cekin dicekmisizde. He yavrum he.

aşsldşsadlşaşs xD Başşarılar kardeş ozaman devam et
  • Hdhdgsjakxndudbxuehdhgsgsysbs

sağol kardeş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.