Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

6 Aydır ADSL faturam gelmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> 6 Aydır ADSL faturam gelmiyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    903 Mesaj
    Gitmediğim yer başvurmadığım telekom telefon etmediğim birim kalmadı 6 ayda bir fatura düzenletemedim...
    Yakında bu konuda Guiness rekorlar kitabına girersem hiç şaşmayın...

|
    |
  • Emekli Yönetici
    29560 Mesaj
    e ne güzel işte beleşten internet[bgdnc2]
    |
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    üzümünü ye bağını sorma...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Beleş olmaz..
    sonra toptan gelir.!!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    olsun ozamana kadar beleşşş :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    hem de 6 ay faturam gelmedi gelen son faturayı kabul etmiyorum diye şikayette bulunup dava da açabilirsin.. ohh kebap valla:)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    kardeş sen para biriktirmeye başla bence yoksa nanay
    |
    |
  • Yarbay
    11007 Mesaj
    harbi kötü bencede dayamasınlar sonra toptan faizli bişey bence dilekçe yaz sygılar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj
    FAİZLİ DEĞİL .NORMAL TOPTAN GELİYOR BANA ÖYLE OLDU
    5 ay gelmedi toptan geldi
    |
    |
  • Binbaşı
    1507 Mesaj
    Topic taşındı.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    300-400 milyonluk olası bir faturaya hazırlıklı ol
    |
    |
  • Yarbay
    7105 Mesaj
    ödenmemiş trafik cezalarının arabayı satarken bile bilgisayarda çıkmadığını gördüm ama telekom'un fatura unuttuğunu hiç görmedim.. toplam fatura elbet gelecek hemde çok sağlam gelecek.. sen para biriktirmeye başla yoksa bilgisayarını satıp ancak paçayı kurtarırsın [evlol][evlol]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj
    Bi uğra ilgili merkez veya telekomuna, öde artık borcunu. Veya şöyle bir çare: 19'la başlayan, 10 haneli Hizmet no: vardır eski faturalarından birisinde; işte onunla herhangi ufak bir telekom bayii'si, gişesinden borcunu öğrenebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsin.
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    bence hiç karıştırma bulandırma ortalıgı.

bir ara telekom kablo tv döşüyordu evlere bizim bir tanıdıga döşediler 5 yıl fatur gitmemişti eve en son taşındılar. ne oldu bilmiyorum.

birde kablo tv leri baglatıp 1 ay sonra iptal ettirenlerinde baglantılarını kimse sökmüyordu beleş kullanıyorlardı. yakında adsl inde birşeylerini duyarsak şaşırmayalım. ne zamnki özel firmlar adsl işini alırlarsa bu gerikafalı zihniyetin karşısına prof. bir firma dikilirde bunlarında kapısı örümcek baglarda boş b oş oturarak bunlara kimse maaş ödemez hatta bizlerden kesilen vergilerden kimse maaş ödemezse hizmeti ozaman görürüz.
    |
    |
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    walla sen yavaştan kenara para koymaya başla sonra kötü olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    Bi teori daha ortaya atayım bu ark. başına geldi aptalın teki kendi faturası niyetine (şu 190...... adsl numarasının sonu 9 yerine 7) bizim ark. faturasını 4 ay ödemiş. Sığırlık bu kadar değil durun bide adam bağlantı 128 iken 512 yapmış (bunun nasıl oldunu bilmiyorum zira kimlik vs. istemediler mi anlamadım??) bizimkiler bi ara inanamadı olm noluyo ya 60 kb ile indiriyoz en aşağı die. Sora adamın hattı kesilince olay anlaşıldı. Sonuçta para ödendi ama 2 ay beleş 512 ziyafeti çektiler. İşin kötü yanı 512'yi gördükten sonra şimdi 128 işkence gelio adamlara[byes]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    903 Mesaj
    İlginize teşekkürler arkadaşlar ..
    Ancak uğraşılarım devam ediyor..
    Bir gün benim de adsl faturam olacak...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    bu faturalar kesin toptan gelir kardeş oda sana baya pahalıya patlar ama öyle bişey olsa senin hattı keserlerdi be kardeş bence sen beleş kullanıyosun devam et
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Yok arkadaş bu zamanda kimse kimseye beleşe bir şey kullandırmaz.Mutlaka bir sorun çıkar.Yakında bomba patlar merak etme sen![lamer]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    958 Mesaj
    ne kadar iyi işte bedava internet
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.