Şimdi Ara

6 ay gunes gormedim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okulu biraktim ve eve kapandim 6 ay boyunca karanlikta oyun oynayip anime izledim, cok guzel bir zamandi hep battaniyenin altindaydim. cok guzeldi anlatamam, tamda archeageye basliyip bi kac yil araliksiz oynamayi planliyordum ama ailem evimi basip beni ise soktular. bir gun geri donucem

• ben bu dediklerini 6 yıldır yapıyorum
  • yemek sepetinde kac puanin var?
  • vampir falan olmuşsundur artık.insan sosyal bir canlıdır yazık etme kendine.
  • fotoğrafınıdaki gözler sizlere mi ait?

çok güzeller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır değil.Evet baya güzel gözler.
  • Bimden güneş alıp-sat

• Yapma böyle şeyler.
  • Yahu böyle insanlara ayar oluyorum. nasil yaşıyabiliyorsunuz böyle??? Hadi eve kapandın çıkmıyorsun.Evin kirası var harcamaları var. Ne yiyip ne içiyorsunuz kanepeyi yeseniz o da bitecek. 2 ekmek almak için yine sokaga çıkmanız lazım. Hadi ailenizin yanında yaşıyorsunuz böyle görüyorsunuz işinizi. Fakat hiç mi sıkılmıyorsunuz ben bu yaşa geldim hala ailemin yanında sıgıntı gibi yaşıyorum diye. Bir şey üretmeden katmadan nasıl var olabiliyorsunuz? Hiç mi merak hissi yok dışarıda uzaklarda nereler var ne hayatlar var diye. Keşif hissi de mi yok. Eğer bunlara rağmen evden çıkmıyorsanız. Lütfen gidin tedavi olun. Yazık geçen günlere yıllara gerçekten geri gelmiyor boşa yitip giden vakit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 12 Ekim 2019; 23:0:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devit 3 al günde 6 damla kullan.

• Güneşi görmek istermisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laazzz -- 12 Ekim 2019; 23:24:2 >
  • 24 yaşındayım 17 yaşından beri böyle yaşıyorum. 17den 21e kadar gece gündüz metin2 yle hayata tutunuyor zevk alıyordum. sonra bir boşluğa düştüm 3 yıldır sorguluyor insanları kıskanıyor kısaca mal gibi yaşıyorum. 1 yıldır film dizi oyun görmüşlüğüm yok bu psikolojiyle oturup 2 saat film izleyemem

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam detoks yapmışsın.
  • Kaptan maaaaara adamı yanına beni de al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forumda zindanlık adamlar barınıyor
  • muxo kullanıcısına yanıt
    Valla bir oyun laptopum ve netflixim olsun değil 6 ay 6 asır bile evden çıkmam değil aileye sığıntı asalak parazit olsam bile gram gocunmam

• Ben 6 yıl çıkmamıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hastalık felan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.