Şimdi Ara

1 (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.475
Cevap
790
Favori
318.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam hangi üniversite ve Versant tan kaç puan istiyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Speaking konusunda haklısınız,intermediate değilimdir.Detaylı cevabınız için çok sağ olun.Yarından itibaren başlıyorum çalışmaya aksatmadan devam ettirebilmeyi umuyorum,bana harcadığınız zamanın boşa gitmesini istemem. 3. önerinizde 'veya' demişsiniz o nedenle CBC çalışmayı düşünüyorum daha bir samimi geliyor nedense.

Herhalde 7-8 ayımı alır diye düşünüyorum.

Tekrardan çok sağ olun. Bu yaptığınız yardımlar cidden çok önemli,büyük insansınız. Yardımcı olabileceğim bir konu varsa danışabilirsiniz :).
    paperwhite, touch gibi kağıt dokusundaki kindlelarda renk siyah beyazdır. şöyle ki:https://www.youtube.com/watch?v=xUS_Z_vV3W8

fakat,

amazonun kindle fire diye bir e kitap okuyucusu var , kitaptaki içerik renkli ise renkli gösterir.
  • m19k91 M kullanıcısına yanıt
    En iyisi kaliteli bir yazıcı almak sanırım.
  • Selam hocam. Bütün adımları okudum. Look Ahead derslerine başladım. İş arama döneminde sıkıntıdan bunalmıştım çok iyi geldi bana. En büyük derdim listening olayı. Maksimum 2-3 cümle takip edebiliyorum. Hep bir önceki cümlede kaldığı için aklım çok sıkıntı çekiyordum. Look Ahead dersleri ile aşacağıma inanıyorum. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.
  • Şu dil öğrenme işi çok kafamı karıştırıyor.İngilizceye ağırlık vermem gerekiyor fakat mühendislik derslerimden pek zaman ayıramıyorum en iyisi dönem biter bitmez essential grammar serisini alayım(175 tlye 3 kitap+cdlerini buldum varsa daha ucuza bulabileceğim bir yer özelden yazabilirsiniz) ve düzgün bir şekilde dil öğrenmeye başlayayım.Aklımın bir köşesini sürekli meşgul ediyor bu dil işi dolayısıyla diğer derslerime odaklanamıyorum yapabileceğim en iyi şey bu galiba.
  • Emple kullanıcısına yanıt
    Kitapları 2.el olarak daha ucuza da bulabilirsiniz.
    istanbul'da nerede bulabilirim? çok fazla 2.el almadığım için mekan bilmiyorum.
  • Hocam ikinci elleri evet daha ucuz ama ne yazıkki cd lerini bulamadım internetten. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Tabi cd leri almak sizce çok önemli mi?
  • tombow07 T kullanıcısına yanıt
    Asıl önemli olan içindeki konu anlatımları.
  • Bangb kullanıcısına yanıt
    İngilizceye 0'dan bu konuyu adımları takip ederek 1. Cbc derslerini bitirdikten sonra Yds çalışıp Yds'den 75 aldınız doğru mudur? Bütün bunları kaç ayda yaptınız? Çalışırken nasıl bir yol izlediniz özet geçer misiniz? Tebrik ederim, Yds puanınız çok iyi.
    merhaba hocam , ingilizce çalışmaya başlayacağım , bu sonuca göre öneriniz nedir ?

Your Score
    33%
    Your Level
    beginner to pre-intermediate
    Thank you for taking the test!

Your level is approximately beginner to pre-intermediate. Try content at CEF level A1 or A2. If A1 or A2 level content is too easy, then try content at B1 level.

Looking for an English course? Explore our range of courses in your country.
  • Pearson pte academic sınavından 60 puan ve üstü almak için verebileceğiniz tavsiyeler var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    1.sayfadaki 1.sayfadan başlayarak çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

1.sayfadaki 1.sayfadan başlayarak çalış
    günde 3 saatten 10 ayda c2 diyorsun yani hocam iyiymiş başlıyorum. sizin dil bilginiz ne seviyede acaba bu yöntemlerle mi öğrendiniz ingilizceyi ?
  • Dikkatli okuyun.
    Look ahead için günlük en az 1.5 saat
    Diğerleri için günlük en az 3 saat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Dikkatli okuyun.
    Look ahead için günlük en az 1.5 saat
    Diğerleri için günlük en az 3 saat.
    2015den bu yana var mı konunuzdakileri deneyip c1 c2ye kadar giden? en son duolingoyu çok önerdiler birkaç ayımı verdim bitirdim hiçbir işe yaramadı.
  • 100 sayfa yorum var.Geçmiş yorumları okuyabilirsiniz.
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    Evet hepsi doğrudur. Konuda yazan şekilde sırasıyla look ahead yaklaşık 15 gün ve grameri yaklaşık 1 ayda bitirmiştim. Çok detaya girmedim hiçbir zaman ama öğrenmedende geçmedim. Cbc 1. seviyeyi yaklaşık 2 ayda bitirdim konuda anlatılan şekilde çalıştım (Vize-finalde ara vermek zorunda kalmıştım). Cbc 2.seviye biraz ağır gelmişti ve aklıma yds sınavına girme fikri gelmişti o aralar. Haziranda başladım yds çalışmalarına(akın dil online kursu ile). Genel olarak yazın çok meşgul olmadığım için ingilizceye yüklenmiştim ve okuma ağırlıklı çalıştım. Sınav ağırlıklı hiçbir zaman çalışmadım, test hiç çözmedim. Sadece kelimeleri cümle içerisinde öğrenmeye gayret gösterdim ve sürekli okuma yaptım. 3,5 ay gibi bir süre yds' ye çalışarak geçirdim ve eylül ydsden 75 puan aldım. Toplam olarak yaklaşık 7,5 ay gibi bir süre sürdü. Genel olarak o zaman ki durumumda çok kelime bilgim yoktu ama "okuduğunu anlama" olarak gayet iyi seviyedeydim. Başka sorularınız olursa cevaplayabilirim.

• Güncellendi.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.