Şimdi Ara

7 liralık frito lay cipslerinde 5-10 hopi kazanma şansı . Boş yok (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.545
Cevap
36
Favori
115.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bursalıtimsah kullanıcısına yanıt

Bp de yakıt alınırken kullanılıyor.

@bursalıtimsah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maradona öldükten sonra hep 5tl veriyo hangisine üzülsem bilemedim

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Bugün 5 paket daha hocam aldım mesajın üstüne
  • Bugun 5 paket 5 ide 10 hopi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 25 Kasım 2020; 22:22:6 >
  • Arkadaşlar geçmiş mesajlarda bakabilirsiniz. Bp de kullandım. Fişin görselini falan eklemiştim

• Yazın yazın. Yalnızca nerede kullandığınızı yazmayın, BÖÖÖYYYLE KOCAMAN HARFLERLE bütün süreci yazın. Foruma üye olan olmayan herkes görsün. Orayı da kurutun. Sonra o aldığınız şeyi içersiniz.

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Ne demişler anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az şimdi bu laftan anlamayan çok değerli arkadaşları biz sık sık anıyoruz artık !
  • Yüklü miktardaki hopili hesaplarda kapanabilir.
  • arkadaşlar kod morhipo ve boyner de geçiyor mu. ?

• ByBaterist kullanıcısına yanıt

Geçiyor

• 40k kişi görmüş bunun 5 bini kayıtlı üye geri kalanı misafir ve bu 40k kişiden 100 kişi ticaretini yapsa bunun ne kadar zarar giriyorlar bunu fark etmemeleri imkansız zaten. Teşekkürler her sıcak fırsatın ticaretini yapanlar.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam 10 çıktı, doritos yeşilden. Teşekkürler
  • hopileriniz morhipoda bazı oranlarda daha değerli olarak kullanılıyor; mesela 105 liralık hopim 145 tl oldu , boynerde de böyle daha değerli kullanılabiliyor

• Dün 5 tane aldim 3 tane 10 2 tane 5 cikti

• Ben sipariş verecektim istanbuldan ama her semte göndermiyorlar artik. Listede Esenler yok :D Tanesi 4,11 TL ye geliyor.

https://www.tazeye.com

7 liralık frito lay cipslerinde 5-10 hopi kazanma şansı . Boş yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkhomer -- 27 Kasım 2020; 20:42:37 >
  • darkhomer kullanıcısına yanıt
    hopi etiketi olmayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doritos vs surekli alirdim zTen ama a101 den aldığım için birsey çıkmıyordu, bugun baska bir yerden almislar neyse icindeki seritte yazdigini okumustum baktim ortalarina indim. Hic birsey yazmıyor, belkide kagit olarak atmışlardir dedim yine yok. başında yarim kalan kod var ve haliyle sifre araligini her pakete 1 tane gelecek sekilde ayarlamislardir hay sansimi dedim o halde diger sifrede paketin diger ucunda olacagindan zaten ilk defa gonderecektim. Sifre goremeyince icinden ozenle yerine cekip koparttim zaten neyseki sonundan koptu ve 5 harf vardir umarim dedim daha fazla 1 satirda 5 yerine 1 harf fazla olsa olmazdi :D ilk kamerayla okuttum olmadi, yarim yamalak okudum sifreyi neyseki oldu 5tl cikti. Sonra seytanlik bos dururmu zaten baskasininda hakki yenmemis oluyor acayip yere denk gelmis, basi belli sonu belli ortasi yok, koselerinden klavyeyi actim ney olabilir diye denedim bir kac tane ve buldum sonunda ince iscilikle ondan 10 paracik çıktı 😂

https://www.hizliresim.com/Zs8CnI

https://www.hizliresim.com/ASTfsR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 28 Kasım 2020; 21:24:39 >

• Vip Üye kullanıcısına yanıt
    İki ayrı cips mi, tek cipsten çıkan kod ile iki ayrı ödül mü
  • daquied kullanıcısına yanıt

Resimde yüklediğim gibi sifre o kadar bicimsiz gelmişki biri anca ucumdan digeride acma yerine falan gelip başı biraz belli sonu belli ortasi okunmuyordu, tahmin ettim ve tahmin ettiğimden 10tl cikti :) yani 1 cipsten 2 kod gonderdim. Bu cips Kod seysinden de ilk defa gönderiyorum

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.