Şimdi Ara

6.2 için Aion’a dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle konuyu okuyan herkese selamlar,
    Aion eu 6.0 yerine direk 6.2ye geçecek diye okudum sanırım doğrusu bu. Ben de şu an ölü gibi denilen halinin bu gelecek olan patchle değişebileceğini umut ediyorum. Umarım öyle olur ve şimdiden ufak ufak bir şeyler yapmaya başlayayım en azından küçük çaplı da olsa para biriktirme vs. İçin şu an hali hazırda oynadığım BDO’dan sıkıldığımdan Aion’a geçmeyi düşündüm. Sizce mantıklı mıdır? 6.2 euya ne zaman gelir, sizce de umut vaad ediyor mu? Pvpsi aion kadar güzel başka oyun var mı piyasad? BDO pvp iyi vs diyecek olan yazmasın daha çok hayra geçer.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 - Denediğim 30 a yakın mmorpg içerisinde Aion'un pvp sinden daha iyisini görmedim. Guild Wars 2 'nin pvp si çok iyidir. Ama yine aion kadar iyi değildir.
    2 - BDO'da pvp yoktur zaten. Steamda 250 saat BDO sürem var, BDO'da pvp var diyen biri hayatında pvp yaptığını hiç sanmıyorum.
    3 - Direk 6.2 gelecek Aralık 2018 tarihinde.
    4 - Şuan wow oynuyorum. 6.2 geldiğinde Aion'a tekrar döneceğim. Şuanki patch oyunun en berbat patch'i oldu. İnanılmaz oyuncu kaybetti. Reddit'de açılan konulardan Aion'a 6.2 ile çok fazla oyuncunun geri döneceğinin sinyallerini alıyorum.

İyi oyunlar.
  • Şimdiden geçip bir char açıp ufaktan kassam mı diye düşünüyorum 3-4 ay bir zaman kalmış takılırım hem.

• 2014 ten beri oynamıyordum. Yeniden başlamak istedim +10 set veriliyormuş idarelik ama hangi görev ile alınıyor bulamadım. Yardımcı olur, fikir verirseniz memnun olurum.

• 19 Eylülde gelecek 6.2 yanlış bilgi vermeyelim.
  • Yeni gelecek yama için şimdiden karakter kasma işine girmeyin bence. Yeni yama ile 3-4 güne 80 lvl oluyorsunuz.
  • Benimde dönesim var ama ne takım var nede ortam var bide aion zor oyun kiminle başlasam sıkılıp bırakıp gidiyor.
    6.2 de oyun sadeleşmeye gidiyor çoğu şeyi kaldırıyorlar diye biliyorum CP , estima vs... kafa ütüleyen ne kadar saçma sapan şey varsa kaldırıyorlar.
    Oyunu daha anlaşılması kolay şekile çevirecekler.
    Zubaba zamanında dönmeye niyetli bir tayfa da var. Onlar başlarsa giderim yanlarına arkadaşın dediği gibi BDO'da pvp yok gerçekten yani bir hissiyat vermiyor ha mob kesmişsin ha adam pek bi farkı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.