Şimdi Ara

6.1 Yama Notları Sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zamanım olmadığı için kısa ve basit tuttum. Hata varsa affedin

* Yeni şampiyon seçme ekranı eklendi, takım kurucu kaldırıldı.

BARD : Koni şeklindeki atağın alanı arttı.

BRAND: Ultisi ile ilgili fix gelmiş.

CAITLYN: Pasifi ile ilgili fixler gelmiş.

FIDDLESTICKS: E'sinin mana bedeli azalmış. 50/70/90/110/130 mana ⇒ 50/60/70/80/90 mana

GANGPLANK: Pasifinin hasar verme süresi artmış, hasarı azalmış.

JINX: Birkaç fix

KALISTA: E'sinin tek hedef kestiğindeki mana bedeli azalmış ama geri mana vermiyor. Çoklu hedef kestiğindeki mana kazancı da azalmış.

KHA'ZIX: Pasifinin saldırı animasyonu hızlanmış. W'sunun patmala alanı artmış. Normal E'sinin menzili artmış (600 > 700).

LEBLANC: E'sinin ve ultili E'sinin gidiş hızı artmış.

MISS FORTUNE: Pasifinin hasarı azalmış. E'sinin hasarı azalmış> 90/145/200/255/310 ⇒ 80/115/150/185/220

MORDEKAISER: Kalkanının azalmaya başlama süresi artmış. W minyonlara basamayacak. Ultisi kendisine saldırı gücü verecek ve artık hedefe sürekli hasar vurmuyor.

RIVEN: Pasif hasarı artmış> 0.2 - 0.5 total attack damage (from levels 1-18) ⇒ 0.25 - 0.5 total attack damage (from levels 1-18)

RUMBLE: Q'sunun menzili artmış. Rumble'ı küçültmüşler bide

TEEMO: Saldırı hasarı artmış. R menzili artmış. Artık çalıda hareket ederken görünmezliğe girebilecek

TRUNDLE: Q kulelere vurmuyor. E'si ve ultisinin mana bedeli artmış. Ultisinin bekleme süresi artmış

ELISE, POPPY, THRESH, YASUO, URGOT ve HEIMERDINGER için ufak fixler gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irrelevance -- 12 Ocak 2016; 12:02:08 >

• Yeter artık kalistayı bırakın

ALLAHA ŞÜKÜR BU YAMADADA FİORAYA DOKUNMAMIŞLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiora. -- 11 Ocak 2016; 21:33:39 >
  • eyw teşkürler okuyacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

eyw teşkürler okuyacağım
    okudum güzelmiş eyw teşkürler
  • quote:

Alıntıları Göster
    Riven dışında bir şampiyon güçsüzleşince 5 yıl dokunma riven güçsüzleşince diğer patch güçlendir politikası uyguluyor rito
  • quote:

Alıntıları Göster
    spoiler aldık iyi mi..

ulan rito. trundlea dokundular ya ne diyeyim yazıklar olsun sana rito..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 11 Ocak 2016; 21:39:41 >
  • Teemoyu bufflayıp durmayın yeter artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

spoiler aldık iyi mi..

ulan rito. trundlea dokundular ya ne diyeyim yazıklar olsun sana rito..

İyi oldu oh be
  • Rengara yine nerf yok. Teşekkürler rito sizin ırmağınızın akışını protesto edeyim....
  • Gp yi daha ellemezler umarım. Ve Teemo zaten çalıda hareket edince görünmezliğinin kaybolmama buffını geçen sezon almamış mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

Gp yi daha ellemezler umarım. Ve Teemo zaten çalıda hareket edince görünmezliğinin kaybolmama buffını geçen sezon almamış mıydı?
    Surrender da var ne sızması
  • quote:

Orijinalden alıntı: kb824

Rengara yine nerf yok. Teşekkürler rito sizin ırmağınızın akışını protesto edeyim....
    Diğer sezonun sonunda tanıtılan pick ekranı ne zaman gelecek ? Oyuna girmeden önce istediğimiz ilk iki rolü seçiyorduk vs.
  • Teemo'ya niye sürekli buff atıyorlar anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Diğer sezonun sonunda tanıtılan pick ekranı ne zaman gelecek ? Oyuna girmeden önce istediğimiz ilk iki rolü seçiyorduk vs.

Çarşamba günü geliyo TR'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shots Fired

Teemo'ya niye sürekli buff atıyorlar anlamış değilim.
    surrender at 20 dan kopyaladım artık heckırım riottan bilgi sızdırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: De7

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Çarşamba günü geliyo TR'ye.

Alıntıları Göster
    Teemo çalıda hareket ettiğinde zaten pasif bozulmuyordu. Bu bir kaç yamadır böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Surrender da var ne sızması

Pbedekiler her an değişebilir ama garenanın sitesinden almışlar bunu daha sonra konuyu falan sildiler biri kopyalamış bu yüzden leaked diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 11 Ocak 2016; 22:54:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Teemo çalıda hareket ettiğinde zaten pasif bozulmuyordu. Bu bir kaç yamadır böyle.

Anlatmak istediğim artık çalıda hareket halindeyken de görünmezliğe girebilecek. Çeviriyi daha anlaşılabilir hale getirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irrelevance -- 11 Ocak 2016; 23:03:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irrelevance

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Anlatmak istediğim artık çalıda hareket halindeyken de görünmezliğe girebilecek. Çeviriyi daha anlaşılabilir hale getirdim

Anladım hocam şimdi daha güzel olmuş. Teemo tam kanser olucak bu gidişle ilk 10 maçta spamlasam mı
  • Trundle q su hem iyi hem kotu oldu. Cidden abartiliydi erken seviyede en hizli kule alan sampiyondu. Etkisi azaltilsa daha iyi olabilirdi. Mana ve bekleme suresi etkilemez diye dusunuyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.