Şimdi Ara

5s şarzdayken ısınma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonu aldım alalı(türkcell den aldım garantisi devam ediyor 1.5 sene oldu) usb kablosuyla ve msi super Charger ile şarz ediyorum ve hiç sorun yaşamıyordum ama son 1 haftadır telefon şarzdayken aşırı ısınıyor.. yazılımı guncelledim,düzelmedi,gereksiz prgramları vs sildim düzelmedi,super Charger ı sildikten sonra ilk yarım saat çok az sonrasında yine özellikjle telefon şarzı %70+ ya şarz ederken çok ısındıgını farkettim. garantiye yollamalımıyım sizce?

• Gerek yok. O bazen bendede oluyor yapıyor bazen öyle sonra kendiliğinden düzeliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihalbayrak

Gerek yok. O bazen bendede oluyor yapıyor bazen öyle sonra kendiliğinden düzeliyor

bugun şarz ettin %100 de çektim hiç ısınmamış:P bazende el değmiyor ben anlamadım bu işten bişey.
  • Dediğim gibi olur öyle arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de oluyor.Sorun olmaz büyük ihtimalle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radef

quote:

Gerek yok. O bazen bendede oluyor yapıyor bazen öyle sonra kendiliğinden düzeliyor

bugun şarz ettin %100 de çektim hiç ısınmamış:P bazende el değmiyor ben anlamadım bu işten bişey.

%100'e geldiğinde şarj etmeyi bırakıyor, %97-98 gibi değerlere düşünce tekrar 100'e kadar şarj ediyor, sen prizden çıkarana kadar böyle devam ediyor
    Dinlene dinlene şarj ettiğinden o dinlenmelerde soğuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

quote:

Orijinalden alıntı: radef

quote:

%100'e geldiğinde şarj etmeyi bırakıyor, %97-98 gibi değerlere düşünce tekrar 100'e kadar şarj ediyor, sen prizden çıkarana kadar böyle devam ediyor
    Dinlene dinlene şarj ettiğinden o dinlenmelerde soğuyor

hocam ben telefonu şarzı %10- deyken pc ye baglarım %90+ dayken gorursem çekerim %100 ü 10 şarzda 1 kere görürüm asla uzun surelı şarzda kalmaz telefon. süper şarzı tekrar yukledim şimdi tekrar deniyorum bakalım. şu an %31 ve ısınma 0 ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 16 Ağustos 2017; 19:18:41 >
  • ŞARJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 16 Ağustos 2017; 20:1:54 >
  • Pil stabilitesini kaybetmeye başlıyor bir süre sonra o yüzden arada ısınmalar olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.