Şimdi Ara

5s kullanıp 6 alacaklar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence 4 ya da 4s sahipleri cihazlarını değiştirmeyi düşünüyorsa geçiş yapmalı 5ve 5s gayet iyi durumda geçmek saçmalıktan ziyade parayı biraz çöpe atmak gibi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S serisi dışında kesinlikle almıyorum şahsen.6s çıkınca alırım.

• şu an için s lerden gitmek daha mantıklı duruyor
  • Kullandığım telefon artık ihtiyaçlarımı karşılamayacak duruma geldiğinde iyice yavaşladığında anca yeni bir iPhone alırım. iPhone 4'den 5S'e geçiş yaptım. 5S'den 6'ya geçmek fuzulilik sadece.
  • Hep serinin ilk çıkan telefonunu aldım.

2g, 3g, 4, 5. Şimdi de 6 alırım diye düşünüyorum.

1 yıl bana göre çok az bir süre.
    Ya 2, ya da 3 yıl kullanılmalı diye düşünüyorum en az. (Tabi daha fazla da kullanılabilir, tercih meselesi, onlara bir şey diyemem)

Ya serinin ilk telefonları alınır 2 senede bir
    Ya S serileri alınır yine 2 yılda bir
    Ya da 2 senelik S alım periyodunu değiştirmek için 1 sene sonraki serinin ilk telefonu ya da 3 sene sonraki yine serinin ilk telefonu alınabilir.

Yani 5s almış olsaydım ve bir yıl sonra 6 yı almak isteseydim, bu ancak 6, 7, 8 gibi serinin ilk telefonunu almak için olurdu.

Tabiki farazi konuşuyoruz. İsteyen istediği zaman istediğini alır. Parası vardır, veya aradaki zarar az olur vs o zaman belki bir mantık çerçevesine girebilir.

• 5 nereye kadar giderse
  • Yeni telefona ihtiyacim var.ancak once bir ciksin da begenirsem alirim.daha cikmadan alicam diyecek kadar kole olmadim.

• S serisi bi önceki modelden daha iyi diyorsunuz ..

evet tamam da.

o S'den sonraki düz model de S'den daha iyi ??

bu mantık diğeri ile aynı.

düz seri daha avantajlı 2 yıl aynı tip telefon güncel olacak elinde.
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    Güncelliğinden ziyade sorunlu olması, anlatmak istediğimiz bu, düz serilerinde apple sorunları tespit ediyor ve S serisinde düzeltiyor, Iphone 5 te orta tuş sorunu, çok çabuk soyulma gibi bir çok sorun vardı bunların çoğu 5s de giderildi, 6 serisi birde büyük ekrana geçiş serisi neler çıkar Allah bilir, yinede ıphone 5 i olana bişey demem ama 5S kullanan biri için masraf edilecek bir telefon değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.