Şimdi Ara

5s İLE İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 5s aldım senenin başında. yere düşürdüm ekranı çıktı tamirciye götürdüm yaptı ama parmak izine birşey yapamayız dedi. touch id yi algılamıyor şu anda bunu bir apple merkezine götürsem tamir ederler mi acaba? yada tekrar etkileştirmek için ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fireroll -- 21 Nisan 2017; 1:13:1 >

• ekranı değiştirdiğiniz için sorun yaratabilirler ama şu an benim telefonumunda touch id çalışmıyor belki düşürdüğünüz için değil birçok kişiyi birden etkileyen yazılımsal bir hatadır. bende araştırıyorum kimisi fabrika ayarları vs demiş ben atamadım çok belgem var diye siz deneyin isterseniz. birde rehberdekiler fabrika ayarına gidince siliniyor değilmi iphonun bir farkı yok diğer telefonlardan yani :)
  • Ekrani degistirirken tusudi degistirdi yoksa senin tusundami bozuldu mesele bu. Eger tusu degistirmisse eskisini takinca calisismasi lazim bozulmadiysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde 5s batarya değiştikten sonra touch id Zımbırtısı çalışmadı çöp oldu ıp5 oldu cihaz haftaya bataryasını değiştirecem. Apple yetkisiz müdahelede cihazınıza bakmaz garanti dışı artık cihazın dışarda sağlam tamirciye yaptır ama touch id anakarta giden bir yazılımla çalışıyormuş apple dışında yapan olmaz ana kart ve sensörün algoritması birbirine uyması lazımmış bir güvenlik önlemi sanırım bende öyle duydum bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

Ekrani degistirirken tusudi degistirdi yoksa senin tusundami bozuldu mesele bu. Eger tusu degistirmisse eskisini takinca calisismasi lazim bozulmadiysa

• Yapan kişi telefonu açarken dikkat etmemiştir(yada acemidir) touch id kablosunu kopartmıştır. Yerine elinde yedek parçalardan takmıştır. Sonuç olarak ta touch id çalışmıyordur. Kimsenin de günahını almak istemem kesin bu şekilde demiyorum ama olma olasılığı var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.