Şimdi Ara

5s için iphone 5 +?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikinci el 5s için elimdeki iphone 5 in üzerine ne kadar koymam gerekir? (Cihazım oldukça temiz) Nette 5s fiyatları 1500 civarı ve sıfır gibi diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilen biri yok mu acaba?

• Cihazlarin temizligine, yurtici olup olmamasina bagli aslinda ama orta temizlikte yurtici cihazlari baz alirsak:

iPhone 5: 850 TL
    iPhone 5S: 1300 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour da 5S - 16 gb 1699 lira kart finans75 lira da para puan hediye
    İkinci eline 1300 - 1400 lira verilmez, batarya ölü olsa 250 lira orjinal batarya değişimi
    Ayrıca 2 yıl garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 1 Aralık 2015; 21:41:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S yerine 6 almanızı öneriyorum. Her açıdan daha iyi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Carrefour da 5S - 16 gb 1699 lira kart finans75 lira da para puan hediye
    İkinci eline 1300 - 1400 lira verilmez, batarya ölü olsa 250 lira orjinal batarya değişimi
    Ayrıca 2 yıl garantili

Hocam carrefourda 1700tl 200tl hediye Çek'i veriyorlar alan 1500tlye almış oluyo yani alıcaksan ordan al birde şirket kartımvarsa kdv ge öiade edilir 5s 1240tlye gelmiş olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim hepinize. Carrefour kampanyası mantıklı geldi bana. 6 düşünmememin sebebi de telefonu sadece programların desteğini kaldırmasından dolayı değiştirmeyi düşünmem(5kullanıyorum) o yüzden 5s yeter gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duda -- 1 Aralık 2015; 23:25:17 >
  • Kanada Basbakani K kullanıcısına yanıt
    200 lira hediye çeki nasıl oluyor? Sadece card finans 75 para puan yazıyordu., 200 lira hefiye çeki için özel bir kampanya mı var?

• duda D kullanıcısına yanıt
    5 ile 5S arasindaki fark sadece kamera cozunurlugu+islemci+parmak izi okuyucu+renk secenegi birde %50 daha pahali(paylasilan ikinci el fiyatlarina gore)

Tertemiz telefonu satip, yerine nasil kullanildigini/sorunlarini bilmedigin ikinci el cihaz almak bence cok sacma.
  • quote:

200 lira hediye çeki nasıl oluyor? Sadece card finans 75 para puan yazıyordu., 200 lira hefiye çeki için özel bir kampanya mı var?

Pazar günü gördüm hocam haramidere carrefourda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarpm S kullanıcısına yanıt
    Öyle, doğru söylüyorsunuz. Yani şu 5 lerin kronik kenar soyulması bile yok telefonumda. Bende düşünüyorum ama cihazı işletim sistemiyle hem yavaşlatıyorlar hemde eskitiyorlar. Başka çare kalmıyor. Hala 9 a geçemedim örneğin.

• 5S ios 8 ile 2 sene rahat idare eder.
    iPhone 6'lar yere düştü mü, cam çabuk kırılıyor, çok dikkatli kullanmak gerekiyor.

• quote:

5S ios 8 ile 2 sene rahat idare eder.
    iPhone 6'lar yere düştü mü, cam çabuk kırılıyor, çok dikkatli kullanmak gerekiyor.

5s en az 5 sene daha gider
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.