Şimdi Ara

5s Gold soyulmalar başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
5
Favori
18.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aldigim gun hemen fark etdim soyulcagini hatta ufak bir nokta soyuldu gibi hemen kilifa koydum kullanmaya basladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti K kullanıcısına yanıt
    anlaşıldı gold almak haram oldu kılıflı kullanmayı sevmem telefonu hissetmek isterim sanki orjinalliği bozulacakmış gibi bu sebepten kılıfsız kullanabileceğim bir modeli almayı tercih ederim silver ya da space grey bir adım öne geçti şu anda
  • Haydaaa

• Geçmiş olsun Space gray e yönelelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

Soyulmalar da hep sende oldu hocam. Önce kılıf sonra bu

+1

Benim de dikkatimi o çekti. Bej renk kılıf almıştı sanırım arkadaş, onda da eskimişti baya. Şimdi de bu..

@karti

Bu arada soyulma dediğin o beyaz çizgi gibi görünen mi ? Yoksa nokta nokta olanlar mı ?
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Meyve ye geceleri yatmadan
    Parmaklarinin ucu soyulmus bu daha onemli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mariachi@ -- 6 Kasım 2013; 16:48:30 >
  • yalnız bu soyulma durumu kişinin eliyle de alakalı. mesela araba direksiyonlarda da soyulma oluyor ama aynı aracın direksiyonu 6 ayda soyulmaya başlarken bir diğeri 3-4 senede anca soyuluyor.
    bu durum biraz da kullanımla alakalı herkeste olacak diye bi şey yok.
  • pijamanın mavisi bende var şuan üstümde :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcutter

Geçmiş olsun Space gray e yönelelim

Space greyde de aynı sorun var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaz - silver alıp bu sorunu yasayan var mı???
  • Benim siyah i5'te de var bu tip boya atmaları kılıfla kullandığım halde hemde çok takılıcak birşey değil şeffaf veya 0.2 mm kılıfla kullan bence.
  • karti hocam ellerin çok terliyor senin değil mi?
  • Evet normalden cok terler benim ellerim ama soyulmaya etkisi olur mu bilmiyorum

• beklenir.
    hep derim
    1-ilk parti alınmaz,bir iki ay beklenip yorumlar okunup 2. parti olanlar alınır
    2-yeni renkler alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: Xcutter

Geçmiş olsun Space gray e yönelelim

Space greyde de aynı sorun var

Space gray de olacağını sanmıyorum. Olsa bile belli olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Evet normalden cok terler benim ellerim ama soyulmaya etkisi olur mu bilmiyorum

evet hocam etkisi var ellerindeki terde de asit var ve bununda aluminyum kasaya etkisi var. şundan eminim şeffaf bir stickerle kaplasan arka ve yanları hiçbir problemin olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powerx*

Madem öyle sizde düzgün kullanın arkadaşlar. Benim arkadaşım da 5 kullanıyor hemde siyah , en çok soyulanı ama adamın telefonunda en ufak çizik yok. Kılıfsız kullanıyor birde.

Tamamiyle kullanım ile alakalı arkadaşlar. Sonuçta aleminyum yekpare kasa, daha ne bekliyorsunuz.

Onlardan biride bendim :) sadece bir tane nokta seklinde cizik vardi. 2.5 ay kilifsiz kullandim.

• bu guzel cihazı insan kılıfsız kullanmak istiyor haliyle zevki oyle cikiyor , ne o yeni dogmus bebegi kundağa sarar gibi sarmalamıslar telefonlarını , cihazın da soyulmalara cizilmelere mukavemeti massallah yani : )
  • Neresinde boya atması var göremedim ben
  • komazec kullanıcısına yanıt
    Ne kadar para verilirse verilsin, her türlü eşya çizilir hocam. Elmas ucu keskinliğinde bir cisime denk gelinir ekran çizilir. Cebinize koyarken anlamazsınız kum tanesi çizer. Her şey olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.