Şimdi Ara

5s Gold soyulmalar başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
5
Favori
18.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu nedenden degil de begendigim icin beyaz almıstım. İyi yapmısım.
  • komazec kullanıcısına yanıt
    olur ama alttaki renk de aynı renk olduğu için belli olmaz.
  • Soyulmalar da hep sende oldu hocam. Önce kılıf sonra bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun

• Muss@ kullanıcısına yanıt
    Sorma bu sene apple geçirdi bana bakalım i6 nolacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Gümüş renkli iPhone 5 / 5S'te böyle bir problem yok, değil mi?

Gümüş renkten kasıt beyazsa eğer 5 kullanıyorum sorun yok. Fakat siyah 5'te çok oluyordu. 5S'te de Gold'da görülmüş uzay grisi veya beyazda durum ne olur göreceğiz.
  • Sony Z1'in saglam kasasında boyle bir sıkıntı olmuyor iste , bunu iphone 5s ve sony Z1 arasinda kalan ve tercihini i5s den yana kullanan biri olarak yaziyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Gümüş renkten kasıt beyazsa eğer 5 kullanıyorum sorun yok. Fakat siyah 5'te çok oluyordu. 5S'te de Gold'da görülmüş uzay grisi veya beyazda durum ne olur göreceğiz.

Beyazın kullanımından oturu zamanla sararma oluyor mu hocam yoksa ilk alındıgındaki beyazlıgını koruyor mu , ben beyaz renk dusunuyorum da...
  • Madem öyle sizde düzgün kullanın arkadaşlar. Benim arkadaşım da 5 kullanıyor hemde siyah , en çok soyulanı ama adamın telefonunda en ufak çizik yok. Kılıfsız kullanıyor birde.

Tamamiyle kullanım ile alakalı arkadaşlar. Sonuçta aleminyum yekpare kasa, daha ne bekliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: komazec

quote:

quote:

Beyazın kullanımından oturu zamanla sararma oluyor mu hocam yoksa ilk alındıgındaki beyazlıgını koruyor mu , ben beyaz renk dusunuyorum da...

Dediğim gibi ben 5 kullanıyorum bu güne kadar sararma veya soyulma olmadı.

• Silver da soyulma olmuyor, space greyde de olmaz bence sikayet uzerine bu model cikarildi.

• quote:

quote:

Aynen onu sormuştum, cevap için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

birebir değişimi var americada yolla garantiye

Oldu herkes ci cizik atsin telefona yenisi gelsin baska dertin varmi

• Malum kenarlar boya mecbur atacak beyazda boya yok uzay griside bende var cok kotu dusmesine ragmen boya bile atmadilar bu uzay griye donme sebepleri kesinlikle boya atmasiydi ama gold mechur atiyor bugun bir bayanda gordum is yerinde bariz soyulmalar vardi gold da dusmus hatda o bulgenin nokta bikta yerlerinde boyalari cikmis benimkiside duatu ama bir ufak boya atmasi yok dustugu yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sindirgi -- 6 Kasım 2013; 16:02:23 >
  • Bak işte bu kötü olmuş :( iphone 5 dede soyulmalar oluyordu bir çok kişi şikayetçiydi demek ki bu sorunu göz önünde bulundurmamış apple firması o yüzden forever iphone 4 & 4s
  • paylastiginiz icin tesekkurler , sayenizde yeni gold alan arkadaslar kilifsiz kullanmazlar boylelikle
  • Eşofman şekilmiş hocam

• İphone 4s ten sonraki modellerde soyulma mevcuttur. Boşuna apple en sağlam telefonu 4s demiyolar

• tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah işin garibi 8 ay i5 siyah kullandım bunun 4 ayı kılıfsızdı hiç soyulma olmadı bu niye böyle oldu anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyaz-5S'te adına Silver demişler- renk iPhone 5 kullanıyorum. O kenarlar soyuldu kimi zaman sadece soyulmada değil ufak ufak parçalar kopmuş gibi yerleri var. Ve altından koyu bir renk çıkıyor. Bazı açılarda çok belli olmuyor ama eline aldığında bayağa belli oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.