Şimdi Ara

5s’den—6s’e geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    5s cihazım var ve 6s almayı düşünüyorum üstüne az daha koyup 7 felan al demeyin üstüne koyabilirim ama gereksiz masraf ekran boyutu aynı iphone 8de 4.7” iphone 6s de 4.7” ayrıca 7 ve 8 de bir sürü cart curt aksesuar gerekli, geri kalan özelliklerde ultron çağına girmediğimize göre kat kat yeterli diye düşünüyorum 6s için. Sizce geçiş yaparsam sağlıklı olur mu danışmak istedim kullanan arkadaşlardan fikir beyanı istiyorum.
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6s le 7 arasında ciddi farklar var ancak ben bu meseleye girmiycem sonuçta bütçe meselesi maddi durumunu ona göre ayarlamışsındır. 5s den 6s e gecmen sana bi oh dedirttirir son ios 11 ile birlikte 5s de kasmalar ciddilesti e hakkini yemiyelim ios 7 gormus telefon kassin artik. 5s su an kullanilmaz bir telefon degil tum fonksiyonlari sorunsuz yerine getiriyor acele etmemen ustune para ekleyip bir sure daha 5s le devam etmen dogru olur tabi. Ama alacak olursan git al ios 10.3.3 e cek tevsiyem ve guncelleme yapma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada konu yanlış yerde bilgin olsun

• Görüşün için çok teşekkür ederim sence üstüne ekleyip ne almalıyım

Xperia xz1 ide düşündüm bi ara s7 ide

Bunlar dışında ne alınabilir acaba

Konu için özür dilerim aradım açaçak konu başlığı bulamayınca buraya açtım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha once android telefon kullanmis biri olarak soyluyorum ilk aldiginda canavar gibi calisir yaklasik 1 yil sonra ıkınmalar kasilmalar baslar ayrica apple harici hic bir firmanin ne sorunsuz urun cikarabilecegi ne de servisinin sorunsuz olabilecegini dusunmuyorum en azindan kronik bir sorun varsa apple kullancinin arkasinda duruyor ve gerekeni yapiyor. Bundan sonra apple harici bir cihaz kullanacaksam cep telefonunda xiaomi veya one plus alirdim dikkat edersen bu firmaların tr de servis hizmeti yok guzel tarafi f/p cihazlari olmalari. O yuzde android tarafinda cihaz onerisi yapamiyorum daha sonradan servis bazinda uzulme ihtimaliniz var cunku

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.