Şimdi Ara

5k yks rapor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk mezun senem. 2 buçuk aylık çalışma sürecimi 2-3 güne bir rapor vererek buradan yürütmeye karar verdim. Tyt netlerim bu aralar 80-90 arası değişiyor. 90-100 arası yaptığım zamanlar oldu aytye yüklenince tekrar düştüm. Ayt en fazla 55 gördüm. Ayt matematik çemberin analitiği ve fonksiyon hariç konularım bitti. İntegral hariç iki kaynaktan temizlendi. Fizik alternatif akım,atom fiziği ve modern fizik hariç 3 kaynaktan temizlenerek bitti. Kimya ve biyoloji de çok eksiğim var. Ayt netlerimin çoğu matematik ve fizikten geliyor. Biyoloji sistemler konu çalışması bitti ama şimdilik 2 kaynaktan temizlenmedi. Kimya modern atom, gazlar, çözeltiler, hız, enerji ,dengenin ilk kısımları konu olarak bitti. Kaynaktan temizlediğim konular var. Ama kimya bir türlü oturmuyor üstüne düşmem lazım.
    Bu haftalık programım:(salı,çarş+1Nisan-7Nisan)
    -Mat : İntegral endemik(bitti)(a) + orijinal bitir.(yarısı bitti)
    Apotemi türev ilk 70 sayfa.
    Fonksiyon derse hazırlık video izle.(bitti)
    Fonksiyon konu (bitti)
    -Geo: Noktanın, doğrunun analitiği orijinal bitir.(bitti)
    Çember analitiği bitir.(3test kaldı)
    Dönüşümler bitir.(2test kaldı)
    Çokgen ve Düzgün Çokgenler bitir.
    -Biyoloji: Sistemler bs+biyotik karışık soru çözümü
    Genden proteine konu çalışması(bitti)
    Genden proteine 2 kaynak çöz.

-Fizik: Manyetizma 3D+aydın+345 bitir(bitti)(a)
    Alternatif akım,transformatör 3 kaynaktan bitir.(bitti)(a)
    Atom modelleri video(bitti)+modern fizik derse hazırlık video izle.(bitti)
    Kara cisim ışıması,fotoelektrik olay konu(bitti)
    Compton saçılması(bitti)
    -Kimya: Denge giriş(videolu benim hocam ders def. bitti)(Orbital)(bitti)
    Asit-baz dengesi konu(bitti)+orbital
    Modern atom teorisi tekrar+orbital
    Gazlar konu(bh vdd bitti)+orbital
    Denemeler:
    -11 tyt deneme analizi (2+)
    -2 güne bir tyt genel deneme.(salı+,perş+,cmt+,salı+)
    -Tyt mat orijinal bitir(4 deneme)(+1)
    -Yazım kuralı çalış(bitti)+palme bitir
    -Noktalama işaretleri (bitti)
    -Dil bilgisi genel tekrar testleri palme(5 tane)
    özel ders aksatma:
    salı(1+),perş(2+),cuma(1+),cmt (1+),salı(1+),perş(2+)
    ayt,tyt fen branşları koymadım. İki hafta ayt yüklenicem konu+soru bankası bitirme şeklinde. Sonrası konu tekrarı+branş olacak. Soru bankası yine gider ama 3 taneden götürmem en azından biraz rahatlamış olurum. Tyt her gün yapamıyorum en azından 2 güne 1 diyim programı tamamlamış olim. Nisan 15ten sonra ayt kimya,biyo konularım hafifleyince her güne geçerim+tyt fen branş +coğrafya 2 haftalık kamp yaparım deneme de şansa yapıyorum bilgi eksiğim çok çok fazla adam akıllı oturup öğrenmem lazım onu da. letsgoo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onemorepunch -- 8 Nisan 2022; 1:10:28 >

• Bu haftanın programına pzt dahil etmedim. Psikolojimle uğraştım neyse halledildi devam.Salı- çarşamba: 3 kaynaktan manyetizma temizlendi.1 kaynağın analizi kaldı. Salı fizik özel derse gittim. Alternatif akım+ Transformatör konusu bitti. Orijinal noktanın ve doğrunun analitiği bitti.Bu baya zamanımı aldı yavaş çözüyorum. Analizi duruyor. Benim hocam ayt kimya ders defteri aldım dün. Bugün oradan dengenin giriş kısımlarını hallettim . 2 tyt genel deneme çözüldü. Çalışmaları artırmam lazım. Bu ay ayt kimya ve biyo konular oturmalı. Fizikten 12-13 yapıp kimyadan eksi nete düşüyorum. Saçma sapan oluyor.Ve branş denemelerini erteliyorum. Bunu halletmem lazım bir an önce.Şimdi yatana kadar yapılacaklar:

-analitik analiz

-denge orbital+analizi

-integral endemik karma sorular+analizi

-tyt deneme analiz

Uyumadan güncelleme yapicam iyi calismalarr

• Kolay gelsin kral

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin

• Fonksiyon bitirmeden nasıl diğer konuları bitirdin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sağol kral

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onemorepunch -- 30 Mart 2022; 23:15:42 >
  • meftun. M kullanıcısına yanıt
    fonksiyon biliyorum sınavlar da genel olarak yapıyorum zaten ayt kitabından hiç cozmedim ve bazı soru tiplerinde sıkıntım var oralardaki bilgi eksiği hallolmadi daha

• rasyonel glikoz kullanıcısına yanıt
    teşekkürlerr

• Kolay gelsin hocam

• sagol hocam

• onemorepunch O kullanıcısına yanıt

Analitik analiz bitti, deneme analizi yapıldı integral çok az çözdüm. Daha fazla gitmiyor çok uyku bastı. Sabah 05.55 te yarın yapacaklarımı yazicam. Erken kalkmakta çok zorlanıyorum belki bu işe yarar iyi geceler

1 saat geç uyandım sıkıntı yok normalde daha geç olurdu. Yarın daha geriye çekmeye çalışırım yatma saatime bağlı. Neyse bugün yapılacaklar:

-endemik integral

-orbital denge

-fizik branş ayt 5 tane

-asit-baz dengesi defterden konu

-çemberin analitiği konu +soru(mat özel ders)

-1tyt mat branş

-alternatif akım +transformatör 2kaynak

Bunu güncellemeyi unutmuşum. Üstteki 1 haftalık programı da güncelliyorum.1-7 Nisan arası yapim.Yeni özel ders ödevlerim ve konuları kestirememişim tam olarak. Ekstra bir şey çıkarsa bir şey ekliyorsam bir şey çıkarırım daha detaylı düşünerek hazirlicam.

• Kaç binden mezunsun hocam

• patricktravis kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu sene sonu bu seneki sonucumla birlikte söyliyim. Öyle daha iyi olur benim açımdan. Geçen sene nerdeyse hiç çalışmadım bilincinde değildim. Mezunlugun tek artısı okul olmaması oldu yoksa sene başı birikimsiz bir 12den farkım yoktu.

• tesekkur ederim sana da

• Alerjim tutmuşken 12 saat çıkarma challenge. Normalde gün boyu yattığım günlerden biri olurdu baya kötüyüm neyse bakalım. Sabah (3.5+) deneme(2.45+)(90.5 geldi sonunda geri yükseliyorum sanırım) özel ders (2+) öğlen+akşam ( 3.45)(+). Yaptıkça artılarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onemorepunch -- 2 Nisan 2022; 22:14:7 >
  • bugün 12 saati devirdim. Ama hastayım diye çok zorlanacagim şeyler yapmadım. Yarın şehir dışına gidip gelmem gerekiyor 4-5 saat kaybım olacak. Yorgunum ama bugün sabahlamaya çalişicam yarın yoldayken çalışır dönünce direkt yatarım. 23.30-05.00 çalışma 05.00-08.00 uyku 09.00 evden çıkış yolda 4-5 saatlik çalışmam olacak. bakalim letsgo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onemorepunch -- 2 Nisan 2022; 22:19:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.