Şimdi Ara

5G zararlarını engellediğini iddia eden USB cihazı piyasadan toplatılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alaz1903 kullanıcısına yanıt
    Okumadım kanka hakkını helal et.

• Bu 5G ile ilgili olumsuz çok konu dönüyor insan sağlığı için zararlı diyorlar ve böyle 5g zararını engelleyen bir cihazı engellemekte ne biliyim anlam veremedim bu işe.

• kurtulus35 K kullanıcısına yanıt
    Kanka bak olmadı şimdi. Ben bunu özellikle @kurtulus35 gelsin de okusun diye yazmıştım. Divan şiiri üstadı Şeyh Galip'in dediği gibi "zevrak-ı derûnum kırılıp kenâre düştü" şimdi

Helali hoş olsun kanka :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 31 Mayıs 2020; 20:20:4 >
  • Demek ki 5 kavanoz bal reklamı sadece bize has bişey değilmiş yada mucize çörek otu yağı... Anladınız siz onu... Hahaha

• alaz1903 kullanıcısına yanıt
    Ben den yana da helali hoş olsun belki bu cevabın devamını merak eden olur.

Yine zevrak-ı derûnum kırılıp kenâre düştü
    Dayanır mı şîşedir bu reh-i seng-sâre düştüO zamân ki bezm-i cânda bölüşüldü kâle-i kâm
    Bize hisse-i mahabbet dil-i pâre pâre düştüGehî zîr-i serde desti geh ayağı koltuğunda
    Düşe kalka haste-i gam der-i lûtf-ı yâre düştüErişip bahâra bülbül yenilendi sohbet-i gül
    Yine nevbet-i tahammül dil-i bî-karâre düştüMeh-i burc-ı ârızında gönül oldu hâle mâ`il
    Bana kendi tâli`imden bu siyeh sitâre düştüSüzülüp o çeşm-i âhû dedi zevk-i vasla yâ hû
    Bu değildi niyyetim bu yolum intizâre düştüReh-i Mevlevîde Gâlib bu sıfatla kaldı hayrân
    Kimi terk-i nâm u şâne kimi it`ibare düştü

• bako39 B kullanıcısına yanıt
  • dalga geçtiğin dıj güçler kapına dayandığında çiçekle karşılarsın onları

• fırsat bu fırsat.biz de diyelimki Karadeniz fındığı 5G'nin zararlarından koruyormuş.ver mehteri....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.