Şimdi Ara

5e2 TOP KAPMAYA DEVAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında, 31 Ağustos Cumartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Sivasspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Başkanımız Aziz Yıldırım ile Asbaşkanlarımız Nihat Özbağı ve Mithat Yenigün ise Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’ne gelerek, antrenmanın bir bölümünü izlediler.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanda, 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından 3 grup halinde yarı sahada dönüşümlü olarak 8’e 8 çift kale maç yapan futbolcularımız, bireysel çalışmalarla antrenmanı tamamladılar.

Öte yandan Nijeryalı oyuncumuz Joseph Yobo, dizindeki ağrılar nedeniyle tedavi ve çalışmalarını takımda ayrı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Takımımız, Sivasspor maçının hazırlıklarını 30 Ağustos Cuma günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 19.00’da başlayacak çalışma, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek

• quote:

Orijinalden alıntı: bymanson13

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi.

5'e 2 basına açık, basına kapalı olan kısım da hani "ben taktik falan bilmiyorum bari millet izleyip ayıkmasın"
  • 5 e 2 hem ısınmak için hemde antreman başlangıcında eğlenceli bir antremandır. Ben amatördeykende hep böyle başlanırdı antremana. Çoğu takımda böyle yapar zaten anlamıyorum nedir bu 5 e 2 takıntısı.

Sizin bilginiz var sanırım, 5 e 2 kötü bir antreman şekli mi_
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

5 e 2 hem ısınmak için hemde antreman başlangıcında eğlenceli bir antremandır. Ben amatördeykende hep böyle başlanırdı antremana. Çoğu takımda böyle yapar zaten anlamıyorum nedir bu 5 e 2 takıntısı.

Aykut kocaman döneminde sürekli olarak bu antreman yapılıyordu ve başka antreman adam akıllı yapıldığını göremedik genelde hep 5e2 top kapma ve çift kale maç yapılırdı. Aykut kocaman'ın ekibi aynen devam edince tabi doğal olarak
  • quote:

quote:

5 e 2 hem ısınmak için hemde antreman başlangıcında eğlenceli bir antremandır. Ben amatördeykende hep böyle başlanırdı antremana. Çoğu takımda böyle yapar zaten anlamıyorum nedir bu 5 e 2 takıntısı.

Aykut kocaman döneminde sürekli olarak bu antreman yapılıyordu ve başka antreman adam akıllı yapıldığını göremedik genelde hep 5e2 top kapma ve çift kale maç yapılırdı. Aykut kocaman'ın ekibi aynen devam edince tabi doğal olarak

Sen benim yazdıklarımı okumamışsın ki. Sanki hergün antremanı takip ediyorsun. Bu kadar hevesliysen antrenör ol.

• Abi iyi misiniz ya basına açık olan kısmında ne yapsın taktiklerini mi göstersin ? 5'e 2'yi şuanda Barcelona da oynuyor ama bizim oyuncular bu antrenmanı ciddiye almıyorlar Arsenal mesela dar alanda 3-4 pas yapıp nasıl çıkıyorlar sanıyorsunuz 5'e 2 eğer ki istenerek yapılsa çok iyi şeyler olur Meireles ilk geldiğinde stadta dikkat etmişim onun attığı pas 2-3 snde giderken bizim Egemen vs nin attığı pas 6snye ye kadar çıkıyor taktınız 5'e 2ye BASINA AÇIK başka ne antrenman yaptırabilirsin ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz ve yalakalarıda oynamış mı?

• quote:

quote:

basına açık kısmında 5e2 yapıyorlardı.Siz de fıttırıyordunuz bu adam 7/24 5e2 yaptırıyor diye

• 5e2'yi geçtim de, bizim antremanlarin fizik seviyesi ve agirligi cok d

• quote:

Orijinalden alıntı: Mastergame

5e2'yi geçtim de, bizim antremanlarin fizik seviyesi ve agirligi cok d

düşük. yurtdışında muthis oynayan (meireles) gibi futbolcularin burada performansi niye dusuk sizce?

• Taktiksel açıdan Ersun Yanalın bir farklılığını göremedik, Aykut hocanın mirasını devam ettiriyor onda da başarılı değil
  • Bizim en büyük sorunumuz oyuncularımız arasında ki iletişim eksiliği değil miydi zaten? 5'e 2 ile bu sorunu büyük ölçüde çözmek mümkün. Hem pas alışverişlerini geliştirirler futbolcular, hem de dar alandan çıkmayı öğrenirler. Maç kondisyonu kazanmak için de 8'e 8 çift kale maç yaptırmış, gayet de iyi olmuş.
  • yavaş yavaş ısınalım 5e2'ye. iyi oldu hatırladığımız

• Aykut'la kalenin önüne otobüs çekmeye alışmış taraftara çok gelmiştir.
  • 1-0dan sonra geri çekilmeye hazır mıyız? Kocaeli'de üniversite öğrencisiyim, otostopla İstanbul'a rahatlıkla gidiyorum. Yazın çalışıp kombine almayı düşünüyordum ama bugün otururken takımın başına Aykut Kocaman'ın geçeceği ve Aziz Yıldırım'ın devam edeceği aklıma geldi, bende parayı daha mantıklı bir şeye yatırmaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

1-0dan sonra geri çekilmeye hazır mıyız? Kocaeli'de üniversite öğrencisiyim, otostopla İstanbul'a rahatlıkla gidiyorum. Yazın çalışıp kombine almayı düşünüyordum ama bugün otururken takımın başına Aykut Kocaman'ın geçeceği ve Aziz Yıldırım'ın devam edeceği aklıma geldi, bende parayı daha mantıklı bir şeye yatırmaya karar verdim.

Kocaelispor maçlarına kombine alıp git.
  • Çıldırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi.

5'e 2 basına açık, basına kapalı olan kısım da hani "ben taktik falan bilmiyorum bari millet izleyip ayıkmasın"

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.