Şimdi Ara

5bin lira araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar.biriktirip 6 bin lira gibi bir rakama ulaştım.5 bin liralık bi araç dusunuyorum bin lirada kenarda kalsın garantimiz olsun en azından.Vosvos alacakdım ama ögrencıyız başa cıkamayız diye bu sevdadan vazgeçtim.yakıtı üzmicek parçası ucuz bir araç dusunuyorum.aklıma ılk gelen Flash oldu.Unolar bu fiyatlara cok zor bulunuyor.Adanada oturuyorum.Yakın illerden arabada olabılır ama pek fazla seçenegımde yok gibi.Yardımcı olabılırseniz sevinirim

• Ben olsam serçe bakardım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suzuki Maruti-Swift ya da Renault R5 öneririm. Yakit açısından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123xxx123

Suzuki Maruti-Swift ya da Renault R5 öneririm. Yakit açısından

Parçası pahalımıdır nasıldır cogu arabayı bılırım ama onları bılmıyorum parça bakımından mesela?
  • Yazdığım arabaları bir Şahin Doğan gibi beklemeyin ama bundan parçası pahalı anlamayin çünkü araclar kucuk ve piyasada daha az var dolayısıyla yan sanayi cok az. Fakat cikma parcalar yeterli olur gibime geliyor yine de siz bir sanayi ustasina sorun

• 99-2000 lada düşünebilirsiniz mesela.

• Lada bir arkadaşımda var samara 92 model araba sıfır alındıgından berı arkadaşımın aılesınde daha 60 bın km de 3 bin tl ye satacaklardı vazgeçtiler en son 4.5 verdım yıne yok dediler sonra soğudum acıkcası arabadan :) Maximum 2 yıl bınecem bu arada.
  • Ben olsam öğrenci halimle o paraya araba almam.
  • Lada mantıklı olurmuş,o yaşta o kadar temizini bulamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Ben olsam öğrenci halimle o paraya araba almam.

Almak istiyorum ve alıcam teşekkur ederım.Motor al otobuse bın araba alma gibi laflar yerıne , model marka vs. secenek sunarsanız bilgilerınızle beraber sevinirim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123xxx123

Lada mantıklı olurmuş,o yaşta o kadar temizini bulamazsın

Aynen mukemmel bir seçenekti ama anlaşamadık bir türlü :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.