Şimdi Ara

59. Top. Kom. Erzincan Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yerler açıklandı hepimiz için hayırlı olsun askerliği 59. Topçu Er eğitim Erzincan çıkanlar bilgi paylaşabiliriz.

• Sorunuz varsa cevaplarım şuan askerim atarsa 10 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patronizm kullanıcısına yanıt
    erzincanmısın hocam nasıldır rahatmıdır ne önerirsin anlat bilelim telefonda sokmuşsun :) gelirken getirmemiz gereken önemli şeyler neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nako8

erzincanmısın hocam nasıldır rahatmıdır ne önerirsin anlat bilelim telefonda sokmuşsun :) gelirken getirmemiz gereken önemli şeyler neler?
    Erzincandayım hocam. Acemi olarakmı geliyorsunuz? Birde hangi bölük ona göre yorum yapayım.

Acemi geliyorum hocam sulusumde jandarma yaziyor birde 81mm havan komutani ibaresi var o kadar kisiye sordum benimle bi kisi daha ayni digeerindr piyade yaziyomus bilgi verirsen sevinirim bilgilenelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Acemi geliyorum hocam sulusumde jandarma yaziyor birde 81mm havan komutani ibaresi var o kadar kisiye sordum benimle bi kisi daha ayni digeerindr piyade yaziyomus bilgi verirsen sevinirim bilgilenelim.
    Hocam yardımcı olmayı isterim ama jandarmayı hiç bilmiyorum. Havan taburu koğuşlarında kalıyorsunuz bende orda 2 gün kaldım kötüydü koğuşları. Ben topçu taburundayım. Tugay içinde sadece kart geçiyor para geçmiyor hiçbiyerde. Sivil hat getir biyerine saklayıp girebilirsin boşuna askercell alma. Onun dışında rahat sakin biyer.

Gidince artik anlayacaz hocam sagol. Okan aydın. En karsilasirsak :)

• quote:

Gidince artik anlayacaz hocam sagol. Okan aydın. En karsilasirsak :)
    Ne zaman geliyorsunuz hocam?

hocam e devlette 4 mayıs yazıyor sülüste katılma tarihi 5 mayıs yazıyor bende 4 mayısta katılacağım hayırlısıyla. Kışlada hangi matikler var gelirken yanıma neler alayım. 59.topçu er eğitim tugay komutanlıgı dıyor jandarma er yazıyor birde 81mm havan manga komutanı.
  • quote:

hocam e devlette 4 mayıs yazıyor sülüste katılma tarihi 5 mayıs yazıyor bende 4 mayısta katılacağım hayırlısıyla. Kışlada hangi matikler var gelirken yanıma neler alayım. 59.topçu er eğitim tugay komutanlıgı dıyor jandarma er yazıyor birde 81mm havan manga komutanı.
    Yanına traş köpüğü, traş bıçağı şampuan al yeter hocam. Diğer herşeyi veriyorlar burda. Tugay da ziraat, işbankası atmsi var. Sen geldiğinde olmucam burda yoksa karşılardım seni.

hayırlısı hocam artık
  • 1 aya kadar bende buraya geliyorum ama benimki kısa dönem ve hava eğitim taburu hava eğitim bölüğü diye geçiyor ama hiçbir yorumda yada başka yerde hava eğitim bölüğü diye bişey yazmıyor hep topçu birliiği diye yazıyor bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
  • dijey561 D kullanıcısına yanıt
    Havanci olmussunuz kisa donem icin onemi yok tugay cok buyuk yemekler iyi carsi guzel hayirli teskereler.

• quote:

Havanci olmussunuz kisa donem icin onemi yok tugay cok buyuk yemekler iyi carsi guzel hayirli teskereler.
    teşekkürler havancı olmuşum derken nedir ne iş yapar bide benim hem acemilik hemde ustalık aynı yerde fotoda gönderdim bura hakkında bilgin varsa biraz bilgi, verirsen mem59. Top. Kom. Erzincan Burayanun olurum

• Erzincan bu birliğe bedelli olarak gelecek olanlara ayrı bölük mü açılacak ?
  • nako8 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı yazıyor. Bi toperler oluyor galiba biz havancı olucaz sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.