Şimdi Ara

5800v50 Kurulumu [01.05.2010]|Resimli Anlatım| |Format|Hack|Modifiye| (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.320
Cevap
3
Favori
141.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hanahmet

öncelikle birol ustam başta olmak üzere herkese teşekkürler.

benim sorunum var.

v5.0 yükleme yaparken j.a.f. by odeon ver 1.98.62 programında adımları uyguluyorum. flash düğmesine basınca bilgisaar yeni donanım buldu diyor. ve işlem devam etmiyor. ne yapmam lazım? oysa telefon açıkken bilgisayar telefonu görüyordu.

Not: bilgisayar xp, telefon 5800 red, usb bağlantı)

şimdiden teşekkürler . . .

galiba driver eksikliği var sizde.ovi suite veya pc suite yükleyin pcye kurulumdan önce
  • hocam ben yukledım ROM Patcher+" acılıoo tamam secenegınden sonra kapanıoo kendılıgın den nasıl bıı duseltme yapa bılırım yardımcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanahmet

öncelikle birol ustam başta olmak üzere herkese teşekkürler.

benim sorunum var.

v5.0 yükleme yaparken j.a.f. by odeon ver 1.98.62 programında adımları uyguluyorum. flash düğmesine basınca bilgisaar yeni donanım buldu diyor. ve işlem devam etmiyor. ne yapmam lazım? oysa telefon açıkken bilgisayar telefonu görüyordu.

Not: bilgisayar xp, telefon 5800 red, usb bağlantı)

şimdiden teşekkürler . . .

Nokianın sitesinden connectivity cable driver indirin. Forumda da verilmişti linki...
  • bir eksikte ben tespit ettim bildireyim:) video kayıt ederken 3-5 sn de bir tekliyor, çektiğim videoyu inceledim kayıtlardada tekleme olayı mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabiledden

hocam ben yukledım ROM Patcher+" acılıoo tamam secenegınden sonra kapanıoo kendılıgın den nasıl bıı duseltme yapa bılırım yardımcı olursanız sevınırım

patches klasörünü hafıza kartına atmalısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

bir eksikte ben tespit ettim bildireyim:) video kayıt ederken 3-5 sn de bir tekliyor, çektiğim videoyu inceledim kayıtlardada tekleme olayı mevcut.

ben göremedim ama böle bir sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

Orijinalden alıntı: realowner

quote:

Evet öyle bir sorun var ama bence hiç önemli değil. Sanırım sensör'ün hassaslığından kaynaklanıyor. İşte ben çektim bir video. Bence hiç sorun değil bu sadece biroltr görmek istediği için ekledim.

rehber ve menu tuslarının ustunde bır tus menusu daha var aynısını ben bır sıteden buldum fakat yukarıda bulunan saat ortadan kalktı ve tus menude ne varsa oyle kalıyor yanı degıstırmede yapamıyorum senın elınde varsa o program paylarsırmısın bızımle

ewt bu programı paylaşırmısın..
    n6 icon seçince tuş takımı seçim tuşu olmuyo... paylaşırmsın

Arkadaşım o program değil. Vereceğim dosyayı C:\Private\10202be9\ klasörünün içine kopyalaman gerekli.Üzerine yazılsın mı sorusuna evet de ve telefonu yeniden başlat. Yanlız 6 icons ve navi de oluyor diğer ev ekranlarında büyük oluyor.

http://www.4shared.com/file/UFshLdz1/Private10202be9_klasr_iine.html

Hocam verdiğin paylaşım için çok teşekkürler. Gerçekten işe yarar, harikulade bi paylaşım oldu Ama merak ettim, txt dosyasının içini inceledim, istediğimi kısayolları verebilirmiyiz diye. Fakat gel gör ki, hiç bir ip ucu bulamadım dosyada. Hani istediğimiz uygulamaları koymak için. Var mıdır bunun bi yolu yordamı? Yoksa sadece rom patcher ve x-plore mu kullanıcaz?

RomPatcher değişmiyorda diğeri değişiyor.Ben HandyTaskman yaptım mesela.6 simgeli ev ekranında 7 tane seçim oluyor kısayyolara girdiğimzde. Normalinde var mı bilmiyorum ama sol seçim tuşu ve sağ seçim tuşunu da değiştirme var.

hacı şu rom ile xplore değiştirme işini paylaşsan. xplore yerine sendeki gibi taskman olabilir.

• bende şu sorun var telefonu yeniden başlatınca herseferinde rom patch i aktif etmem gerekiyor herseferinde aktiflik gidiyo.
  • Beyler ben hackli versiyonunu yüklemek istiyorum şu anda orijinal v50 yüklü 5800v50normalmod.rar'ı mı yükleyeceğim o baştaki iki program ile? Bir yardımcı olursanız sevinirim. NSU'dan yüklemiştim orijinal v50'yi nasıl hackliye çevireceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İşte Nick Bu -- 1 Mayıs 2010; 13:05:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

bir eksikte ben tespit ettim bildireyim:) video kayıt ederken 3-5 sn de bir tekliyor, çektiğim videoyu inceledim kayıtlardada tekleme olayı mevcut.

kardeş o sorun hafıza kartının kalitesinden kaynaklanıyor..eğer nokıa nın telefonun içinde verdiği kart ise o kalitesiz class 2, telefon hızlı kart yetişemiyor bu hıza..bende ilk önce öyle oluyordu bende daha sonra Team 8gb class 6 aldım biraz tuzlu (yaklaşık 60 tl) ama sorun ortadan kalktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 1 Mayıs 2010; 13:14:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İşte Nick Bu

Beyler ben hackli versiyonunu yüklemek istiyorum şu anda orijinal v50 yüklü 5800v50normalmod.rar'ı mı yükleyeceğim o baştaki iki program ile? Bir yardımcı olursanız sevinirim. NSU'dan yüklemiştim orijinal v50'yi nasıl hackliye çevireceğim?

ilk sayfada yazılanları aynen uygularsanız hackli versiyona geçersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İşte Nick Bu

Beyler ben hackli versiyonunu yüklemek istiyorum şu anda orijinal v50 yüklü 5800v50normalmod.rar'ı mı yükleyeceğim o baştaki iki program ile? Bir yardımcı olursanız sevinirim. NSU'dan yüklemiştim orijinal v50'yi nasıl hackliye çevireceğim?

kardeş bende ilk nsu ile yapmıştım.sonra hack liye çevirdim.

fullmodu indircen ve diğer 3 programı indir

http://rapid-share.com/files/381157844/5800_v50_Full_Mod.rar
    http://rapid-share.com/files/202400057/OGM_JAF_PKEY_Emulator_v5.zip
    http://uploaded.to/file/s2f3b0?setlang=en
    http://www.2shared.com/file/12688127/84c28ee7/NOKIA_5800_EURO_500005.html

yanlız programları kurarken virüs porgramını kapat yoksa virüs algılayıp dosya siliyo.buda işini gerçekleştirmez.

• hotfile de sorun yaşayanlar varmış.bende depositfilese yükledim.

FullMode:
    http://depositfiles.com/en/files/mtv3q9iwb

NormalMode:
    http://depositfiles.com/files/6yyy5esyt

hadi birde 1 günlük gold şifresi verim
    98127169 ad şifre aynı
  • Sanırım biri şifreyi değiştirmiş 98127169 olmuyor

Düzeltme: Şimdi denedim oldu yanlış basmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İşte Nick Bu -- 1 Mayıs 2010; 13:44:16 >
  • ya bu hotfile sorunu nedir bende sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicoooo

öncelikle tesekkür ederim.qüzel bir firmware olmus fakat bende kinetic scrolling yaparken hiç durmuyor.mesela sarkılarda kaydırdıqımda kendm elimle durdurmadıqım sürece kendisi hep kayıyor nasıl hızla kaydırmıssam..yavas yaptm mı yavas yavas kayıyo ama hc durmuor ve can sıkıor ister istemez.bu sorunu nasıl çözebilirim.??

Konu icerisinde biraz geriye dogru gıdersen ufak bır yamasını gorursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin288

ya bu hotfile sorunu nedir bende sorun yok

Valla ılgınctır cogu ınsan bu sorundan sıkayetcı
  • v50 orjinal yüklemiştim ben onun üstüne v50 hacked kurarsam bişi olur mu ?

Edit: hack'i kurunca hafıza kartının içindekiler silincek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepelien -- 1 Mayıs 2010; 14:57:18 >
  • birol hocam ben eline sağlık yazılım güzel olmuş. fakat bende şöyle bi sorun oluştu. dışarıdan yüklediğim orange transparante homescreen yükleniyor fakat aktif hale getiremiyorum v40 da sorunsuz kullanıyordum. v50 de böyle bir sorunla karşılaştım. yardımcı olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAsasinTR

v50 orjinal yüklemiştim ben onun üstüne v50 hacked kurarsam bişi olur mu ?

Edit: hack'i kurunca hafıza kartının içindekiler silincek mi ?

hayır ben kurdum sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.