Şimdi Ara

5800v50 Kurulumu [01.05.2010]|Resimli Anlatım| |Format|Hack|Modifiye| (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.319
Cevap
3
Favori
141.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realowner

quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Evet öyle bir sorun var ama bence hiç önemli değil. Sanırım sensör'ün hassaslığından kaynaklanıyor. İşte ben çektim bir video. Bence hiç sorun değil bu sadece biroltr görmek istediği için ekledim.

rehber ve menu tuslarının ustunde bır tus menusu daha var aynısını ben bır sıteden buldum fakat yukarıda bulunan saat ortadan kalktı ve tus menude ne varsa oyle kalıyor yanı degıstırmede yapamıyorum senın elınde varsa o program paylarsırmısın bızımle

ewt bu programı paylaşırmısın..
    n6 icon seçince tuş takımı seçim tuşu olmuyo... paylaşırmsın

• birol arkadaşım herşey iyi güzel de şu RM356-v50.exe sini rapide veya başka bir hosta upload etsen güzel olmazmı indiremiyoruz hotfile'dan anla bizi artık?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

Orijinalden alıntı: lprytk

quote:

Orijinalden alıntı: biroltr

quote:

Orijinalden alıntı: lprytk
    benim için baya can sıkıcı bir durum yatarken mesaj atan birisiyim eskiden o şekilde tutunca ekran dönmediği için rahatça mesaj atabiliyordum fakat şimdi ekran döndüğü için zor oluyorbirol arkadaşım kolayca düzeltilebilecek bir şeyse düzeltirsen çok sevinirimçünkü bu sorun dışında yazılımından çok memnunum

X-plorer tarzı bir programla önce gizli ve sistem dosyalarını görünür hale getir ve verdiğim dosyayıPc üzerinden E:\others (Hafıza kartına) içine at daha sonra x-plorer veya benzeri dosya yönetim programı ile C:\ (Telefon hafızasına) atmalısın.
    Cihazı kapatıp açınca ekran sensör ayarların değişecek.

Sorun çok ince hassasiyetinden kaynaklanıyormuş düzelttim ama Biraz orjinalindeki gibi ekran geçişleri kasıntı çalışıyor bu ayarda da.
    Yapacak bişe yok ya öyle ya böyle olması gerek.Beğenmezsen son verdiğim dosyayı C:\private\10202be9 içinden silersen eski ayara dönecektir.

http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/ztv397n8/private.rar.html

verdiğin doyayı indirdim dediğini yaptım telefonu kapattım açtım ancak şuan ekran hiç dönmüyorbenmi hata yaptım acaba ya

kardeş ben yaptım oldu .artık sağa dönmüyor sadece sola dönüyo. bi hata yapmış olabilirsin

tamamdır bended sadece sola çevirince dönüyor artık sağolasın birol

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

birol arkadaşım herşey iyi güzel de şu RM356-v50.exe sini rapide veya başka bir hosta upload etsen güzel olmazmı indiremiyoruz hotfile'dan anla bizi artık?!

buyur kardeşim:
    http://www.2shared.com/file/12688127/84c28ee7/NOKIA_5800_EURO_500005.html
    http://www.storage.to/get/Hqvm4Z9t/NOKIA+5800_EURO_50.0.005.exe
    http://netload.in/dateijKDsQnXvmg.html
    http://www.easy-share.com/1909974874/NOKIA%205800_EURO_50.0.005.exe
    http://www.megaupload.com/?d=IM3M21YP

• quote:

Orijinalden alıntı: sduman

birol kardeş emeğine sağlık v50 gayet güzel benim sorum yüklediğim full mod yazılım sesli komutları silinmiş bluetouht kullanıyorum kulaklıktan arama yaptım baktım ses komutları çalışmıyor ayarlar var sadece bakarsan sevinirim kolay gelsin

Evet ses komutları çalışmıyor Birol usta
  • BİROL KARDEŞİM V50 FULL MOD DA ÇEKERMISIN TİTREŞİMİ KAPALI OLAN AKŞAM 6 DAN BERİ BEKLIYOM AMA =) LINK YOK
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

birol arkadaşım herşey iyi güzel de şu RM356-v50.exe sini rapide veya başka bir hosta upload etsen güzel olmazmı indiremiyoruz hotfile'dan anla bizi artık?!

buyur kardeşim:
    http://www.2shared.com/file/12688127/84c28ee7/NOKIA_5800_EURO_500005.html
    http://www.storage.to/get/Hqvm4Z9t/NOKIA+5800_EURO_50.0.005.exe
    http://netload.in/dateijKDsQnXvmg.html
    http://www.easy-share.com/1909974874/NOKIA%205800_EURO_50.0.005.exe
    http://www.****.com/?d=IM3M21YP

tesekkür ederim arkadaşım

• Arkadaşlar sormak istediğim bi kaç şey var. Birol hocam ya da yardımcı olabilecek kim varsa artık...

Akşam üstü tel.e tekrar format attım full mod hack'i yükledim sıkıntısız çok şükür. Tekrar tekrar ellerine sağlık diyorum Birol hocam, valla çok dua aldın bence

İlk sorum şu, geliştiricileri yükleme ya da yüklememe olayı... PIPS yükleyince tamamen patlıyor telefon. O bakımdan bu formatta PIPS haric diğer şeyleri yükledim. PIPS' e illaki ihtiyacımız yok sanırım. Çünkü konuşma esnasında bile seste kesilmeler hatta hatta kopmalar olmuştu. Ve sen geçmiş sayfalarda aslında bu hack'li sistemde o geliştiricilerin yüklü olduğunu söylemiştin.

İkinci sorum ise, NullDel ile ilgili. Önceki yüklememde taramalarda hiç bir sıkıntı çıkmıyordu. Bu sefer bi kere tarama yaptım, sildim dedi bissürü bişey ve sistem arka arkaya 3-4 kere restart attı. Anlayamadım...

Üçüncü olarak ise, gene geliştirici paketinde yer alan Python'lar ile ilgili. Hepsini yükleyin demişsin ama 3 tane farklı Phyton uygulaması var. Birisini yüklerken eskisini kaldırıyorum dedi, hangisi hatırlamıyorum. Bunların hepsini yüklemek gerekiyor mu?

İlginize teşekkür ediyorum arkadaşlar ve Birol ustam.

Saygılar, hörmetler efem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi side_effect -- 30 Nisan 2010; 22:14:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fbhakanb

quote:

birol kardeş emeğine sağlık v50 gayet güzel benim sorum yüklediğim full mod yazılım sesli komutları silinmiş bluetouht kullanıyorum kulaklıktan arama yaptım baktım ses komutları çalışmıyor ayarlar var sadece bakarsan sevinirim kolay gelsin

Evet birol usta bendede çalışmıyoracaba herkesde öylemi?

• kadeşilerim biri çeksın artık sunu ya v50 mod 1.yamayı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: emkgks

quote:

quote:

He olaya bak buyrun cenaze namazına Bende öyle bir sıkıntı yok ama ben üstüne 4-5 mod attım daha eklemeler yapmıştım.
    Eksik kalan bi kodlama var demek. Mecburen Ses komutu kullanıcaksanız yeni bir mod yazmam gerekiyor. Dışardan düzeltilecek bir olay değil bu.
    Üzgünüm gece eklerim modu.

• quote:

Orijinalden alıntı: biroltr

quote:

Orijinalden alıntı: emkgks

quote:

quote:

He olaya bak buyrun cenaze namazına Bende öyle bir sıkıntı yok ama ben üstüne 4-5 mod attım daha eklemeler yapmıştım.
    Eksik kalan bi kodlama var demek. Mecburen Ses komutu kullanıcaksanız yeni bir mod yazmam gerekiyor. Dışardan düzeltilecek bir olay değil bu.
    Üzgünüm gece eklerim modu.

yeniden yazılım kuracağız öylemi wgz sorunu çözülmüş hepsi bir arada olursa iyi olur aslında sen hangi modları yükledin usta merak ettim

• birol usta arayanı gösteren programın adı smartcom veya skycaller mıydı ben bunlardan buldum kurmayı denedim smartcom kurulmadı skype satın alın diyordu..kullanamadım yani sende varmı acaba
  • birol sayende tukkan açacam 5800 e mod yuklenır dıe ıı iş yaparım hee. gözum kapalı yazılım yukler oldum ne resme bakıorum artık ne baska bısı
  • birol kardeşim lütfen ya :( v50. mod 1. yama lasım lnik verebılırmısın senı beklıyorum
  • Selamlar. Konuda anlatılan herşeyi harfiyen eksiksiz uyguladım ancak yinede sorunlar var. Ekran kesinlikle dönmüyor.belki 10 saniye bekledikten sonra dönüyor. Ve yeni müzik çalar programı yüklenmedi. V.31 den yükselltim hala aynı player var :S

(kurulum öncesi sonrasında formatları eksiksiz attım.hafıza kartı formatlıydı sonradan taktım yine formatladım ama nafile)

yazılımı downgrade edemiyoruz değil mi ? pişman oldum açıkcası :(

(buarada hackli olmayan versiyonda sorun yaşıyorum)
  • BIROL HOCAM SON 3 SAYFADA GOZUME TAKILAN HATALAR VAR BAZILARINI ASAGIDA LISTELEDIM
    BUNLARA EKLEMEK ISTEYEN VARSA HERKEZ YAZSIN SON TOPARMALAYI HOCAMIZA BIRAKALIM
    BU VE BENZERİ HATALARI SON KEZ GOZDEN GECİRİP SON BIR YAMA DAHA HAZIRLASIN

1 sesli komutları silinmiş

2 PIPS yükleyince tamamen patlıyor telefon

3 konuşma esnasında bile seste kesilmeler hatta hatta kopmalar olmuştu

4 NullDel ile ilgili. Önceki yüklememde taramalarda hiç bir sıkıntı çıkmıyordu.
    Bu sefer bi kere tarama yaptım, sildim dedi bissürü bişey ve sistem arka arkaya
    3-4 kere restart attı

5 geliştirici paketinde yer alan Python'lar ile ilgili. Hepsini yükleyin demişsin ama
    3 tane farklı Phyton uygulaması var.

6 dikey modda iken telefonu sağa yan tutunca görüntü ters tarafa dönüyor

7 gps olayınıda BİRAZ SIKINTI VAR

8 arayanı tam ekran gösteren bir uygulama

9 v50 de kurulması gerekli programlar listesi ve silinmesi gerekli dosyalar falan

V.B hocam seni tekrar yorcaz ama ılgılenırsen sevınırız sımdıden kolay gelsın

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Evet öyle bir sorun var ama bence hiç önemli değil. Sanırım sensör'ün hassaslığından kaynaklanıyor. İşte ben çektim bir video. Bence hiç sorun değil bu sadece biroltr görmek istediği için ekledim.

rehber ve menu tuslarının ustunde bır tus menusu daha var aynısını ben bır sıteden buldum fakat yukarıda bulunan saat ortadan kalktı ve tus menude ne varsa oyle kalıyor yanı degıstırmede yapamıyorum senın elınde varsa o program paylarsırmısın bızımle

ewt bu programı paylaşırmısın..
    n6 icon seçince tuş takımı seçim tuşu olmuyo... paylaşırmsın

Arkadaşım o program değil. Vereceğim dosyayı C:\Private\10202be9\ klasörünün içine kopyalaman gerekli.Üzerine yazılsın mı sorusuna evet de ve telefonu yeniden başlat. Yanlız 6 icons ve navi de oluyor diğer ev ekranlarında büyük oluyor.

http://www.4shared.com/file/UFshLdz1/Private10202be9_klasr_iine.html

• beyler v50 mod 1. yamayı yükleyecek warmı :((
  • quote:

BIROL HOCAM SON 3 SAYFADA GOZUME TAKILAN HATALAR VAR BAZILARINI ASAGIDA LISTELEDIM
    BUNLARA EKLEMEK ISTEYEN VARSA HERKEZ YAZSIN SON TOPARMALAYI HOCAMIZA BIRAKALIM
    BU VE BENZERİ HATALARI SON KEZ GOZDEN GECİRİP SON BIR YAMA DAHA HAZIRLASIN

1 sesli komutları silinmiş

2 PIPS yükleyince tamamen patlıyor telefon

3 konuşma esnasında bile seste kesilmeler hatta hatta kopmalar olmuştu

4 NullDel ile ilgili. Önceki yüklememde taramalarda hiç bir sıkıntı çıkmıyordu.
    Bu sefer bi kere tarama yaptım, sildim dedi bissürü bişey ve sistem arka arkaya
    3-4 kere restart attı

5 geliştirici paketinde yer alan Python'lar ile ilgili. Hepsini yükleyin demişsin ama
    3 tane farklı Phyton uygulaması var.

6 dikey modda iken telefonu sağa yan tutunca görüntü ters tarafa dönüyor

7 gps olayınıda BİRAZ SIKINTI VAR

8 arayanı tam ekran gösteren bir uygulama

9 v50 de kurulması gerekli programlar listesi ve silinmesi gerekli dosyalar falan

V.B hocam seni tekrar yorcaz ama ılgılenırsen sevınırız sımdıden kolay gelsın

Bende sorun olarak sadece 1 ve 6 var ki 6yı sorun etmiyorum ben

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.