Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

5800 ve K700i

2
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Giriş
      2 Mesaj
      Katılım Zamanı
      05 Aralık 2011

Durum
      Forumda değil

26 Temmuz 2012 16:52:39 Konu Sahibi
      Elimde bu iki telefon var 5800 beyaz çizgili akşam yada yarın resimleri yüklerim 5800 çok temiz tek bir çiziği bile yok fiyat olarak 300 TL düşünüyorum pazarlık payı var k700i 80 TL aslında 120 TL düşünüyordum ama bataryası yok aslında var ama hayvan gibi şişmiş durumda saatli bomba gibi bekliyor :D ve arka kapağı biraz sıkıntılı yani bi 30 TL de bunlara vereceksiniz o yüzden 80 TL diyorum konuya cevap atarsanız ulaşabilirim Ptt kapıda ödemeyle yollayacağım.
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Teğmen
      161 Mesaj
      Referanslar: 8

Katılım Zamanı
      23 Ağustos 2009

Durum
      Forumda değil

28 Temmuz 2012 09:41:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Quezeroo

Elimde bu iki telefon var 5800 beyaz çizgili akşam yada yarın resimleri yüklerim 5800 çok temiz tek bir çiziği bile yok fiyat olarak 300 TL düşünüyorum pazarlık payı var k700i 80 TL aslında 120 TL düşünüyordum ama bataryası yok aslında var ama hayvan gibi şişmiş durumda saatli bomba gibi bekliyor :D ve arka kapağı biraz sıkıntılı yani bi 30 TL de bunlara vereceksiniz o yüzden 80 TL diyorum konuya cevap atarsanız ulaşabilirim Ptt kapıda ödemeyle yollayacağım.

Her iki telefonda da bayağı bir revizyona gitmen gerekir. Fiyatlar yüksek.
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabey_53 -- 28 Temmuz 2012; 9:44:49 >
      |
      |

"Bizi aldatan bizden değildir." Hz.Muhammed (S.A.V.)

Alışveriş yaptıklarım: @garuda(Mufassal İstida) x 2 (Fotoğraf makineleri aldım), @NightStalker035 x 3 (Şarjlı Piller ve Şarj Aletleri aldım), @ArabaCıl x 2 (2. El Telefon sattım, Harici HDD aldım), @şeref (2. El Telefon sattım), @burak.savas (Fotoğraf Makinesi aldım), @r_i_z_e_l_i_5_3 (Anakart, Ekran kartı,Ram ve İşlemci aldım), @QuAnTuM-C (Mikael Âkerfeldt) (24" Lcd Monitör aldım), @insidaee (Ekran Kartı aldım), @anlmk (Netbook aldım),
    • Er
      2 Mesaj
      Katılım Zamanı
      05 Aralık 2011

Durum
      Forumda değil

01 Ağustos 2012 21:26:36 Konu Sahibi
      5800 da 250'ye indim telefoncu fiyatı bu ben yanında kutusunu falan her şeyini yolluyorum o yüzden 250 tartışılmaz artık herhalde :)
      |
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Reklamlar
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.