Şimdi Ara

5800 mı n78mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 2yıldır 5800 kullanıyorum. Genel olarak memnun olsamda bazı şeyleri çok sinir bozucu.Dokunmatiği çok kaba durması kamerası ve kalınlığı . Şimdi bir akrabama kullanılmış n78 geldi . Değişelim desem kabul eder hemen . Sizce değişiyimmi ?

edit:n78in yeni kapağı değişmiş .Hiçbir çizik falan yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Jimador -- 3 Ağustos 2011; 0:15:10 >

• 1100i classic
  • Huawei ideos x5
  • Şu an telefon alma imkanım yok arkadşlar . Zaten alma imkanım olsa direk androidli htclere falan bakıcam. Bu ikisi arasında hangisi daha iyi olur
  • 5800 kötü telefon ama en azından kablosuz var n78e göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: LcK

yaklaşık 2yıldır 5800 kullanıyorum. Genel olarak memnun olsamda bazı şeyleri çok sinir bozucu.Dokunmatiği çok kaba durması kamerası ve kalınlığı . Şimdi bir akrabama kullanılmış n78 geldi . Değişelim desem kabul eder hemen . Sizce değişiyimmi ?

edit:n78in yeni kapağı değişmiş .Hiçbir çizik falan yok .

tuşları kötü yoksa iyi telefonda işte sen bilirsin n78 tuşlarına alışabilirsen onu al
  • 5800 olmayanı iyidir.
  • n78dede var wifi arkadaşlar . Sanırım 3g yok .Onuda ben hayatımda kullanmadım daha. Ön kameraası var n78in ama internette 3g yazmıyor. Sadece kamera var sanırım . Bide n78de radyo verici var .Uzun yolda boş bir radyo frekansına yayın yapabiliyoruz . Arabadanda o frekansa bağlanıp istediğimiz müziği dinliyoruz güzel bir özellik bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.