Şimdi Ara

5800 İçin IPhone Görünümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
4
Favori
19.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Başlık 5800 diyor ama tüm s60v5 cihazlarda kullanılabilirsiniz. (Sadece 5800'da denediğim için o şekilde yazdım.)

Arkadaşlar sizlerle birlikte 5800'ın tüm görünüşünü baştan yaratıcaz. bir kaç uygulama kullanıcaz.
    NOT: Arkadaşlar dosya isimlerinde uygulamaların asıl isimlerini kullanmamaya çalıştım linklerin kaldırılmaması için.
    NOT2: Burada uygulamaların kurulumu hakkında çok bilgi yazmamış olabilirim ama indireceğiniz rar'ların içinde açıklama var.

1- TUŞ KİLİDİ

İlk olarak tuş kilitimizden başlayalım.
    arkadaşlar IPhone tuş kilidine en yakın uygulama nUnlock uygulaması aşağıda resimini koydum.

Sizin İçin Full sürümünü paylaşıyorum. Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

2- SPB MOBILE SHELL UYGULAMAMIZ

Arkadaşlar şimdi SPB Mobile Shell'i yüklüyoruz. Nasıl bir uygulama olduğuna internetten bakabilirsiniz. Uygulama kısaca görünümü editleyerek görsel olarak telefonunuzu zenginleştirmenizi sağlıyo. O kadar efekt e rağmen hiç kasmıyor. 7 yada 12 ye kadar ev ekranı ekleyebilirsiniz.
    NOT: Arkadaşlar SPB 'yi E:/ 'ye yükleyin (yani hafıza kartınıza.)

Full ve türkçe sürümü paylaşıyorum sizlerle.(Her yerde bulamayacağınızı söyleyeyim )
    Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

3- SPB SHELL İÇİN IPHONE MOD'U

Şimdi SPB kurduysanız birazdan vereceğim linkteki modu indirip. Uygulamayı kurduğunuz E:/ 'deki Others/SPBShell klasörüne linkteki indirdiğiniz dosyaları atmanız.
    e:/others 'da SPBShell klasörü olmayadabilir. siz yinede atın. (usb ile)

IPhone Shell Modunu İndirmek İçin Buraya tıklamanız yeterli olacaktır

Uygulamayı kurcalayarak ayarlarını yapabilirsiniz. ev ekranı sayısı, vs .vs. Öğrenmesi zor değil.

Artık telefonunuz IPhone görüntüsüne kavuştu şimdi arkaplanlara gelelim. Her ne kadar önemsiz desekte görselliğe büyük önemi var. Zaten bunları yaptıktan sonra arkaplan arıyorsunuz :)
    sizi bu dertten kurtardım tam 172 tane arkaplan topladım.
    Onlarıda Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Her şeyi yaptık. nUnlock tuş kilidi açalım. SPB 'yi açmanıza gerek yok otomatikman açılıyor zaten.
    herşeyimiz tamam. tadını çıkarın.

şimdi ekran görüntülerimize geldi sıra. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pwaux -- 30 Mayıs 2012; 19:32:16 >

• İşte şimdi stabil bol uygulamalı dokunmatik hassasiyeti mükemmel ekran netliği tartışılmaz işlemci hızına yetişilmez ram'i tükenmez bir telefon oldu
  • Yeni Resimler Eklendi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

İşte şimdi stabil bol uygulamalı dokunmatik hassasiyeti mükemmel ekran netliği tartışılmaz işlemci hızına yetişilmez ram'i tükenmez bir telefon oldu

Ego tatmincilerine gün doğdu
  • Bakan arkadaşlar yorum atarlarsa iyi olur. Denemekte kararsız kalan arkadaşlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pwaux -- 26 Mayıs 2012; 17:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurYurteri

Bakan arkadaşlar yorum atarlarsa iyi olur. Denemekte kararsız kalan arkadaşlar için.

spb mobile shell cidden ram yemiyo mu şaka yapıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IhsanDenizTR

quote:

Bakan arkadaşlar yorum atarlarsa iyi olur. Denemekte kararsız kalan arkadaşlar için.

efektlerine rağmen kasmıyor dedim. ram yemeyen uygulama mı var. 5800 dan bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pwaux -- 30 Mayıs 2012; 19:33:31 >
  • muhteşemsin ı phone almamıza gerek kalmadı.bide kilidi acarken çıkan sesi bip yerine klik olsaymış iyiymiş
  • quote:

quote:

quote:

efektlerine rağmen kasmıyor dedim. ram yemeyen uygulama mı var. 5800 dan bahsediyoruz.

ben c5-03 ümde denedim fakat bi süre sonra ekranın yarısı yeşil yarısı eklediğiniz foto kalıyo...ayrıca c5 te olurmu demeyim c5 58 den daha üstün ve daha fazla rama sahip bi cihaz ve bütün herşey aynı...

• quote:

Orijinalden alıntı: ankarali6600

quote:

quote:

quote:

ben c5-03 ümde denedim fakat bi süre sonra ekranın yarısı yeşil yarısı eklediğiniz foto kalıyo...ayrıca c5 te olurmu demeyim c5 58 den daha üstün ve daha fazla rama sahip bi cihaz ve bütün herşey aynı...

Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. c5de de denemedim fakat sorun çıkmaması gerekir. diğer arkadaşlarda bu sorunu paylaşıyor mu öğrenince bakarız çaresine

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. c5de de denemedim fakat sorun çıkmaması gerekir. diğer arkadaşlarda bu sorunu paylaşıyor mu öğrenince bakarız çaresine

onur kardeşim paylaşımını beğendim hatta kurdum telefonuma fakat resimlerin en başındaki dışında hiç bi görüntü alamadım.yoksa bendeki beklentilermi fazlaydı oda tartışılır fakat gerçekten hoş bi paylaşım yapmışsın.ben kaldırdım sebebi ise teli cok yavaşlatıyo ve çok karışık bi durum ortaya cıkıyo be kardeşm.yinede emeğine saglık...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

onur kardeşim paylaşımını beğendim hatta kurdum telefonuma fakat resimlerin en başındaki dışında hiç bi görüntü alamadım.yoksa bendeki beklentilermi fazlaydı oda tartışılır fakat gerçekten hoş bi paylaşım yapmışsın.ben kaldırdım sebebi ise teli cok yavaşlatıyo ve çok karışık bi durum ortaya cıkıyo be kardeşm.yinede emeğine saglık...

Teşekkürler hocam :) ordaki uygulamalarınızı siz ekliyorsunuz oraya widget ekler gibi. yani telefonunuzda yüklü uygulamalar otomatik halde gelmiyorlar oraya. ayarlarını biraz kurcalarsanız görüceksiniz :)

• Telefonum çöktü ? ? ? ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsTara

Telefonum çöktü ? ? ? ?

Son 2-3 gündür mesajlarını takip ediyorum. Her konuya bir komplo teorisi sunmak zorunda mısın?
  • Ugrasmissiniz sagolun. Bence bunu kullanmak iphone alamayip da arayuzune benzer bir sekilde telefonu modlamak olur ki bana ters boyle seyler. Temami yuklerim olur biter.
    Bu aradannokia evolve cok guzel bir tema. Gayet hizli ve cok renkli. 5230 a cok yakisiyor. Tavsiyemdir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Telefonum çöktü ? ? ? ?

Son 2-3 gündür mesajlarını takip ediyorum. Her konuya bir komplo teorisi sunmak zorunda mısın?

:D kızdan ayrılınca böyle oluyor !
  • quote:

quote:

quote:

Telefonum çöktü ? ? ? ?

:D kızdan ayrılınca böyle oluyor !

• yahu ne anlıyorsunuz şu telefonların orjinal haliyle oynamaktan. Güzel olduğunu sanıyorsunuz ancak gerçekten çok tiksinç gözüküyor.
  • quote:

muhteşemsin ı phone almamıza gerek kalmadı.bide kilidi acarken çıkan sesi bip yerine klik olsaymış iyiymiş

İphone almamiza gerek kalmadi

Demi yani olay cozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon rehberindeki kişiler görünmüyor...Simkarttan telefon hafızasna mı atmak lazım?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.