Şimdi Ara

5800 bunu yapamaz mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> 5800 bunu yapamaz mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2928 Mesaj
    Merhabalar herkese.
    Geçenlerde okulda bi arkadaşın elinde samsung telefon vardı dokunmatik baktım internete giriyor dedim nasıl giriyorsun dedi wireless la dedim ben tarıyorum wireless bulamıyorum buralarda sen nasıl yapıyorsun dedim dedi ki ben wireless ı açıyorum sonra internete giriyorum dedi anlamadım hiç birşey kullandığı telefonun markasını da sormadım .
    5800 da böyle yapabilirmiyiz ?? ayrıca eğer biliyorsanız bu samsung un modelini yazarsanız iyi olur..

Görüşlerinizi bekliyorum

|
    |

Ashes2Gnashers
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    Anlamadım ama ayarlar bağlantıdan arat sonra internet e gir
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sproob

Anlamadım ama ayarlar bağlantıdan arat sonra internet e gir

Biliyorum wlan tara yaptım yok görmedi ağ falan. onda giriyordu internete facebook taydı.
    |
    |

Ashes2Gnashers
  • Yarbay
    2177 Mesaj
    Sorduğunuz soruyu kendiniz anlayabildiniz mi acaba?
    |
    |
    Arkadaşın telefonundaki wi-fi özelliği sayesinde TTnet'in yeni çıkardığı TTnet wifi hizmetinden yararlanıyordur. Reklamlarını görmüşsündür bazı yerlerde wi-fi'yı aratırsan TTnet wifi adında bir ağ bulur ve ona bağlanarak, TTnet kullanıcı adı - şifrenle internete girebilirsin ama süreli aylık 300dk falan sanırım başlangıçta yazıyor.

Bu TTnet wifi nerelerde diye sorarsan http://www.ttnetwifi.com.tr/servis_noktalari.html servis noktalarını görebilirsin. Genellikle restaurantlarda, benzin, otel, mağaza v.b gibi yerlerde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *iNFo* -- 13 Şubat 2010; 19:52:42 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: *iNFo*

Arkadaşın telefonundaki wi-fi özelliği sayesinde TTnet'in yeni çıkardığı TTnet wifi hizmetinden yararlanıyordur. Reklamlarını görmüşsündür bazı yerlerde wi-fi'yı aratırsan TTnet wifi adında bir ağ bulur ve ona bağlanarak, TTnet kullanıcı adı - şifrenle internete girebilirsin ama süreli aylık 300dk falan sanırım başlangıçta yazıyor.

Bu TTnet wifi nerelerde diye sorarsan http://www.ttnetwifi.com.tr/servis_noktalari.html servis noktalarını görebilirsin. Genellikle restaurantlarda, benzin, otel, mağaza v.b gibi yerlerde oluyor.

+100000000000000000000000000000DOĞRU BİLGİ....5800 DE WLAN VAR BUNU YAPABİLİR
    |
    |

• Yüzbaşı
    695 Mesaj
    1. seneryo tabi sadece seneryo samsungun wifi menzili 5800 dan daha uzun sa senin bulamadığın wlan ağlarını görebelir şifresiz warsa bağlanabilir.

2. seneryo gnctrcelli ise arkadaşın 28 şubata kadar facebook bedava turkcell wapla bağlanıyor olabilir.

3. seneryo internet paketi vardır farkında değildir wifi ile bağlandığını sanıyordur.

fen seneryo yazdım
    |
    |
    |
    |

Ashes2Gnashers
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    sadece facebook a girdiyse belkide turkcell wap ile girmiştir
    |
    |
    |
    |

>> - Anesthesia` - <<
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj
    arkadaşlar evden ttnet wifi'a laptopumla kullanıcı adı ve şifre girerek bağlanabiliyorum.
    önce wlan bağlantısını yapıyor sonra açmak istediğin ilk web sayfası ttnet wifi'ın açılış sayfasına
    otomatik olarak yönleniyor. açılan sayfadan kullanıcı adı şifre giriyorsun,
    ondan sonra istediğin gibi web de gezebiliyorsun.
    fakat bu olayı 5800 de bi türlü yapamadım.
    wlan bağlantısını yapıyor ama ttnetin yönlendirme sayfası bi türlü açılmıyor.
    bilen varsa bi yardım lütfen.
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    2062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: busonartik

1. seneryo tabi sadece seneryo samsungun wifi menzili 5800 dan daha uzun sa senin bulamadığın wlan ağlarını görebelir şifresiz warsa bağlanabilir.

2. seneryo gnctrcelli ise arkadaşın 28 şubata kadar facebook bedava turkcell wapla bağlanıyor olabilir.

3. seneryo internet paketi vardır farkında değildir wifi ile bağlandığını sanıyordur.

fen seneryo yazdım

1.si senaryo olacak(yanlış anlamayın sizi bozmak için yazmadım bunu)

bahsettiğiniz 3.seçenek benzeri bir durum da arkadaşınız wi-fi ile bağlandığını sanıp internet paketi de olmadan giriyordur,kontörleri gidiyor olabilir
    |
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    Okulda wi-fi den facebook a girilmiyor. "Bu siteye erişim Milli Eğitim Bakanlığı tarafından engellenmiştir." diyor.
    |
    |
    Belki gizli bir w-lan agina baglaniyordur, o yuzden sen goremiyorsundur. Arkadasinin telefonunda ayarlar baglantilar internet erisimi wlan bolumundeki kullandigi agin ismini ogrenmen en mantiklisi.
    |
    |
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    3413 Mesaj
    Yüksek ihtimalle onun wlan tarama alanı daha geniştir. Ama 5800 ile, dell laptopumun gördüğü her bağlantıyı görebiliyorum. O kadar da düşük kapasiteli değil yani.
    |
    |

Orijinalden alıntı: InsMuh

arkadaşlar evden ttnet wifi'a laptopumla kullanıcı adı ve şifre girerek bağlanabiliyorum.
    önce wlan bağlantısını yapıyor sonra açmak istediğin ilk web sayfası ttnet wifi'ın açılış sayfasına
    otomatik olarak yönleniyor. açılan sayfadan kullanıcı adı şifre giriyorsun,
    ondan sonra istediğin gibi web de gezebiliyorsun.
    fakat bu olayı 5800 de bi türlü yapamadım.
    wlan bağlantısını yapıyor ama ttnetin yönlendirme sayfası bi türlü açılmıyor.
    bilen varsa bi yardım lütfen.

bugun bende ttnet wifi ile baglanamadım.sagolsun ya ttnet in her hizmeti gibi buda superdi yani bende aynı oturdugum yerden burger kingin baglantısını kullanarak girdim nete.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.