Şimdi Ara

58.Piyade Eğitim Alayı.3.Piyade Tugayı Burdur. 91 / 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
18.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ‎58.Piyade Alay Komutanlığı 3.Piyade Tugayı Burdur.
    91 / 2 Yakup Korkmaz
    Ardahan / Merkez
    Ümraniyeden Gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup1191 -- 6 Mayıs 2011; 15:34:48 >

• Izmir / BUCA
    burdur yolcusu :)
  • İzmir/Karşıyaka
    Cihan Gültekin
    Burdur yolcusu
  • ben Antalyadan gelicem orda görüşmek üzeree
  • BENDE 91/2 3.PİYADE TUGAYI 58.PİYADE EGİTİM ALAYI.K.MERKEZ,de yapacam hayırlısıyla bburda tanışalım arkadaşlar kaynaşalım orda yardımcı oluruz birbirimize :)

KIRIKKALE / Merkezden gelecegim bende msn yada faceden ekleyiniz badman.taskin@hotmail.com
  • gençler burdurda askerlik nasıl bileniniz var mı ? Ben çokca bilgi edinemedim
  • izmir buca dan 2 yolcu :) 91/ 2
  • askerlik burdurda nasıl soruna gelince yakın arkadşım orda yapmıştı ılk söyledğimde ona ohh süper dedi en rahat yerlerden biriymiş askerlik açısından lig tv varmış sinema oluyomş akşamalrı ,internet var dedi ama sıra varmış internette çok bekleyen kullanırmış pek sevnme dedi.hazır kahve makineleri süper oluyo dedi bozuk para bulundur dedi. 28 günmüş sonra 7 gün dağıtım izni kullanıp kullanmamak isteğe bağlıymış duyduklarım bunlar gidince görücez değişmişsede bilemem ,kıbrıs ağırlıklı dağıtıyomuş bildiklerm bu kadar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: zumboyzum87

askerlik burdurda nasıl soruna gelince yakın arkadşım orda yapmıştı ılk söyledğimde ona ohh süper dedi en rahat yerlerden biriymiş askerlik açısından lig tv varmış sinema oluyomş akşamalrı ,internet var dedi ama sıra varmış internette çok bekleyen kullanırmış pek sevnme dedi.hazır kahve makineleri süper oluyo dedi bozuk para bulundur dedi. 28 günmüş sonra 7 gün dağıtım izni kullanıp kullanmamak isteğe bağlıymış duyduklarım bunlar gidince görücez değişmişsede bilemem ,kıbrıs ağırlıklı dağıtıyomuş bildiklerm bu kadar,

Aynı şeyleri yazıcaktımki sen yazmışsın yakın arkadaşım yaptı rahat iyi dedi bol bol tel ile görüşebilme imkanımız olmuştu Burdurdayken sıkıntı yaşamamıştı intikal'e çıkmıştı bir yada iki kere sonra oda Kıbrıs'a düştü
  • Bende şimdiden burduru değilde kıbrısı araştırmaya başladım
  • Yokmu başka bizden kimse
  • Gençler açılın 25 inde ordayım
    1 hafta antalya tatilinden sonra tabi
  • canlanın kimse yokmu:)
  • Burdayız birader.. Son günlerimiz 25 teslim! Kafam fena kıyak.. Özkan ben bu arada...
    Orda mutlaka görüşelim zaten pek kalabalık değiliz anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

Burdayız birader.. Son günlerimiz 25 teslim! Kafam fena kıyak.. Özkan ben bu arada...
    Orda mutlaka görüşelim zaten pek kalabalık değiliz anlaşılan

Aslında var 91/2 konusun'da gördüm ama buraya yazan yok pek anlaşılan Bende Cihan dostum nerden geliceksin
  • İstanbuldan geliyorum birader görüşürüz elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

İstanbuldan geliyorum birader görüşürüz elbet

Bende İzmir'den
  • AMASYA DAN GELİYORUM LASTİK TEKERLİ ARAÇ ŞÖFÖRÜ YOK MU ? :):):)
  • Canlanın gençlik 25'inde teslim oluyorum
  • sülüs 25 mi yoksa senmi erken teslim oluyosun? Bende 27 gözüküyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 23 Mayıs 2011; 23:15:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.