Şimdi Ara

%58 Indirim - Ariel Baby Sıvı Çamaşır Deterjanı 27 Yıkama 14,90TL (4 Adet 54,90TL) Ücretsiz Kargo (Gittigidiyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
4.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ariel israil markasi derken ne demek istedigim gayet anlasildi sanirim, bagli oldugu grup abd de olmasi birsey degistirmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanına 20 tl ne eklicez cek kullanalım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otopark O kullanıcısına yanıt
    O zaman siz P&G'ye ait bu markaların hiçbirini evinizde kullanmiyormusunuz, yapmayın ya

%58 Indirim - Ariel Baby Sıvı Çamaşır Deterjanı 27 Yıkama 14,90TL (4 Adet 54,90TL) Ücretsiz Kargo (Gittigidiyor)

%58 Indirim - Ariel Baby Sıvı Çamaşır Deterjanı 27 Yıkama 14,90TL (4 Adet 54,90TL) Ücretsiz Kargo (Gittigidiyor)

• bir tane de ben aldım, iyi fiyat

• Kaliteli malı kim üretmiş hiç umurumda olmaz. Bu işin milliyetle, dinle bilmem neyle ilgisi olsaydı, en çok tağşiş gıda iç Anadoludan çıkmazdı

• smichov S kullanıcısına yanıt
    Niye bu kadar alindiniz anlamadim, ispat pesindesiniz surekli, isteyen alir istemeyen almaz, ben almiyorum bilmeyen kisiler icin de bilgi verip geciyorum. Bence burda kalsin konu.

• Tekli 14,90 Ücretsiz Kargo olan tükenmiş. 4'lu paket hala mevcut

• otopark O kullanıcısına yanıt
    Ahahahah cola alıp yerlere dökenlerden misin :)
  • phantasm P kullanıcısına yanıt
    Renkliler için sıvı deterjan renk koruması ve deterjan kalıntısı kalmaması açısından iyi ama en ufak lekeyi çıkarmıyor bunlar, ariel siyahlar için olanını almıştım biara da

• Belki bilgi sahibi olan vardır : ülkemiz genelinde özellikle genç nesilde doğal yollarla çocuk sahibi olamama vakalarında artış varmış. Bu durumu açıklanamayan infentilite olarak nitelendiriyorlar. Dedikodu şudur ki : “ kadın günlük hijyenik pedlerinin ve kullanılan bazı çok satan marka deterjanların insan vücudunu olumsuz etkilediği, embriyo oluşumuna engel olduğudur “

• bebek değilde yetişkin giysilerinde kullanılması mümkün değilmidir
  • gelmiş yine ama evde açılmamış 9 kg ariel var. Yoksa alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BordoVeBeyaz

Belki bilgi sahibi olan vardır : ülkemiz genelinde özellikle genç nesilde doğal yollarla çocuk sahibi olamama vakalarında artış varmış. Bu durumu açıklanamayan infentilite olarak nitelendiriyorlar. Dedikodu şudur ki : “ kadın günlük hijyenik pedlerinin ve kullanılan bazı çok satan marka deterjanların insan vücudunu olumsuz etkilediği, embriyo oluşumuna engel olduğudur “

Bu ve buna benzer birçok sebepler vardır, deterjanın çok iyi durulanması gerekiyor. Yumuşatıcı diye satılan parfümlü ürünler bu konu da tam bir fiyasko, durulama suyuna katılıyorlar, gerisini siz düşünün. Egzama vs.

Tarım ilacı kalıntılı sebze ve meyveler, ebter tohumlar, hormonlar vs.

Alüminyumlu deodorantlar vs. gerçi bunun alüminyumlu olmayanı da zararlı ya neyse.

Deterjan işi için doğal arap sabunu kullananlar var, yanına sirke falan ekleyince çok güzel temizliyormuş diyorlar. Burada deneyen varsa, yazarsa deneyimlerini iyi olur. Yalnız arap sabunu parfümsüz, doğal bitkisel içerikli yağdan yapılmış olacak ucuzuna kaçmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 17 Ocak 2018; 10:12:23 >

• yalnizlik007 kullanıcısına yanıt
    Biz kullanıyoruz, gayet iyi. Normal Ariel Sıvı deterjandan hicbir farkı yok.

• bi ara bunu herpsiburadadan uyfun bi fiayat almıştık galiba. şimdi de iyi fiyat ama efv deterjan dolu hanım 4 tane aldığımı görürse fena olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bi ara bunu herpsiburadadan uyfun bi fiayat almıştık galiba. şimdi de iyi fiyat ama efv deterjan dolu hanım 4 tane aldığımı görürse fena olabilir

hocam akarı yok, kokarı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

bi ara bunu herpsiburadadan uyfun bi fiayat almıştık galiba. şimdi de iyi fiyat ama efv deterjan dolu hanım 4 tane aldığımı görürse fena olabilir

hocam bu sıvı deterjanlar ve yumuşatıcılar uzun süre bekleyince topaklanıyor. katılaşıyor. bir de koyacak yer sorun olunca
  • quote:

quote:

quote:

hocam bu sıvı deterjanlar ve yumuşatıcılar uzun süre bekleyince topaklanıyor. katılaşıyor. bir de koyacak yer sorun olunca

Bilmiyordum. Almayayım o zaman. Evdeki 9 kg bile zaten bayağıdır bekliyor. Onu tüketmemiz lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmiyordum. Almayayım o zaman. Evdeki 9 kg bile zaten bayağıdır bekliyor. Onu tüketmemiz lazım.

hiç sorma hocam evde 4 tane 7 kg toz, her çeşit 4lt perwoll, ariel sıvı falan bi sürü var uzun bi süre bişi almayacağım önce bunlar bitsin

• Alacaklar için 4lu paket ve tekli ürünün stoklar yenilenmiş. Alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.