Şimdi Ara

5770 vs 6770

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar elimdeki 5770 i ufak bir farkla 6770 ile değiştirme durumum var sizce değermi çok fark varmıdır aralarında?

• 5770 ve 6770 arasında değişim yapmaya değecek bir fark yok ama 6850 ve 5850 arasında var çünkü 68xx üzeri kartlarda hd3d var
    ama 6770 te yok yani kartlar aynı sayılır

sonuç olarak bir fark yaşamazsınız
  • üste 30-40 tl vermeye değermi?
  • Değmez.
  • Aynı kart değmez neden veresinki hadi 5850 filan alsan neyse dicemde aynı karta neden para veresin.
  • cevaplar için çok teşekkürler 5770 ile devam.
  • memnun musun kartdan hocam bende düşünüyorum markası ne ve çok sesi çıkarıyor mu yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin57

memnun musun kartdan hocam bende düşünüyorum markası ne ve çok sesi çıkarıyor mu yardımcı olursan sevinirim

5770 Alacaksan Sapphire W. serisi almanı tavsiye ederim
  • asus u tavsiye etmez misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin57

asus u tavsiye etmez misin?

sapphire daha iyi 5770 lerde vapor x hele çok iyi :D
  • sapphire vapor-x ve 2. veryiyon olanı kullandım arada fark göremedim sadece vapor-x şekil olarak çok daha güzel
    performansları aynı
  • hocam soğutması daha iyi sanırım vaporx ama asusus her zaman iyi soğutması .D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn555

sapphire vapor-x ve 2. veryiyon olanı kullandım arada fark göremedim sadece vapor-x şekil olarak çok daha güzel
    performansları aynı

fark göremedinmi fabrika çıkışlı o.c li kartta :;D oda güzel
  • düz olanı zaten overclock yapıp kullandığım için belkide.Ama fark yoktu bundan eminim soğutma olarakta zaten 5770 ısınmadığı için bana göre tek fark görüntüydü.Yan tarafında mavi aydınlatmalı sapphire logosu var pleksi kasada hoş duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spooky___ -- 18 Ocak 2012; 11:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn555

düz olanı zaten overclock yapıp kullandığım için belkide.Ama fark yoktu bundan eminim soğutma olarakta zaten 5770 ısınmadığı için bana göre tek fark görüntüydü.Yan tarafında mavi aydınlatmalı sapphire logosu var pleksi kasada hoş duruyor

ben hepsini kullandığım için farkını gördüm tabi bunun yanında işlemci vsde önemli
  • vapor-x ve düz 5770 in farkı fabrika çıkış olarak saat hızlarının biraz daha fazla olması diye biliyorum.Donanım olarak bir farkları yok
    üzerindeki soğutucu farklı ama zaten kart ısınmıyor.O.C potansiyelide bu yüzden 2 karttada aynı.Siz nasıl bir fark gördünüz yani şimdi böyle söyleyince
    düz model 30 fps verirken vapor-x 40 fps veriyor gibi anlaşılıyor.böyle bir durum yok.Bu kartları bende kullandım en fazla 1-2 fps oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spooky___ -- 18 Ocak 2012; 12:34:52 >
  • 5770 lerin en iyisi işte budur

http://www.msi.com/product/vga/R5770-Hawk.html

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CmloIM7BfRc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spooky___ -- 18 Ocak 2012; 12:39:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.