Şimdi Ara

5664 Tramer'den Yeni Uygulama, Artık Araçların Kilometre Kayıtları Tutulacak (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
12
Favori
332.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yetmese de güzel bir uygulama denebilir ancak soruldu mu bilmiyorum malum yaşı eski araçların km göstergeleri 99.999 a kadar olanlar var bunların tespiti nasıl olacak ?
  • Plakayı yazdım 5664'e gönderdim;

Önce hasar kaydı geldi,
    20 dakika sonra da kilometre bilgisi geldi.

Tarih = eylül 2014

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben bi kamıyonet alıcagım pilakayı sorgulatırdım 5664 yoladım aracın hasarkaydı görünmüyor 2 inci gelen mesajda ise 2009 da araç 44600de 2013 de 86750 ve 2014 de ise 99850 buna göre aracın 2010 2011 ve 2012 yılarındaki muatne ve km resi görünmüyor nasıl sorgularsa bu muaynelere ulaşabilirim saygılar
  • Ffff

• Sorgulama da geriye dönüş kaç muayene ve km bilgisi görünüyor. 3 mü ? Son 3 muayene yani.

• Fişleniyoruz. =/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Sorgulama da geriye dönüş kaç muayene ve km bilgisi görünüyor. 3 mü ? Son 3 muayene yani.

bugün baktım son 6 muayene km si geldi.
  • Bazen Almanya'daki araçlara bakıyorum 4-5 yaşındaki araçlar 200.000 km yi devirmiş oluyor çoğu. Bizden çok gezdiklerini sanıyordum ama hiçte öyle değilmiş bizdekilerde çok geziyor ama km yi siliyor demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: kickdown

quote:

Sorgulama da geriye dönüş kaç muayene ve km bilgisi görünüyor. 3 mü ? Son 3 muayene yani.

Bir araç alacağım ama son 2 km gözüküyor. Ondan soruyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kickdown

quote:

Bir araç alacağım ama son 2 km gözüküyor. Ondan soruyorum.

sisteme o kadar kayıt girilmiş olabilir. mesaj içeriği sigorta bilgi ve gözetim merkezine iletilen kayıtlardan ibarettir diyor mesajın sonunda.
  • Bunun gibi uygulamaların geliştirilmesi ve para alınmaması gerek. Ben de geçenlerde bu şekilde dolandırılmaktadn kurtulmuştum. Herkesin bilinçlenmesi laazım ki dolandırıcıların önüne geçilsin. Şurda da nasıl yapılacağı hakkında bilgi verilmiş. ona da göz atabilirsiniz.http://www.devlette.com/arac-kilometre-sorgulama-nasil-yapilir/
  • serpim kullanıcısına yanıt
    Muayeneye girmemiştir.
  • muhafiz1985 M kullanıcısına yanıt
    Muayeneye girmemiştir.
  • Bunu öğrenmenin başka yollarıda var arkadaşlar.http://www.devlette.com/arac-kilometre-sorgulama-nasil-yapilir/ Şurda anlatılmış mesela uygulayabilirsiniz. Cidden önemli bir konu.
  • hezgin H kullanıcısına yanıt
    İşte sorun burada senin gösterdiğin sms ile para verip sorgulama biz bu iş parasız olmalıdır diyoruz. Herkes rahatça plakadan sorguyu ücretsiz yapabilmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaya hiç gerek yoktu ya zaten tüm 2. El arabalar 150-250 km arası oluyo standart :D

• Arkadaşlar tüvtürk'ün yanlış yazdığı km bilgisinin nasıl düzeleceği hakkında bilgisi olan varmı? Tüvtürk hatanın kendisinde olduğunu kabul edip bir belge düzenlediler. Fakat tramer sorgulamasında 'km ile oynanmış' olduğu yazıyor. Tüvtürk'den düzeltemediklerini söylediler. Bu sorunla ilgili nereye başvurmam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redloves -- 21 Temmuz 2015; 19:07:22 >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Kayıtları tutan tramer'e başvurun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Kayıtları tutan tramer'e başvurun...

İşte sorun Orda. Tramer denen birime nasıl ulaşabilirim? Ne telefonları var nede bir mail v.s. ulaştırma ve habercilik bakanlığına da mail attım 10 gün oldu geri dönen olmadı.

• redloves kullanıcısına yanıt
    Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi

Adres: Sanayi Mahallesi Libadiye Sokak No:3 K:3, 34416 İstanbul

Telefon:0850 277 6060

https://www.google.com.tr/maps/place/Sigorta+Bilgi+ve+G%C3%B6zetim+Merkezi/@41.092444,29.003281,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xb7408dd8cfa9110e?sa=X&ved=0CH0Q_BIwDGoVChMIm6jzpqT0xgIVw9wsCh2w6gup
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.