Şimdi Ara

5664 8.5 TL mesaj ücreti alacak ne iş yapıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
5.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nedir arkadaş kim belirliyor bunun fiyatını 8.5 TL gibi bir rakamlık ne yapıyor bunlar ? Altı üstü mesaj.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaza kaydı icin bir mesaj
    Kazada değişen parçaları öğrenmek için bir mesaj (aslında her kayıt icin)
    Km bilgisi icin bir mesaj
    Son sahiplik süresi icin bir mesaj
    Kaskolu kullanım süresi icin bir mesaj

200-300 lira ekspertiz üstüne.

Adımların herhangi birinde tökezlerseniz, başka arac icin bir daha.

İyi tezgah. Ülkede araba alacak vatandaşın yolunacak kaz olarak görülüyor. Bazıları da memnunmuş bu durumdan.

Memleket kraldan çok kralcı. 1 lira olsun diyen yok.

Siz bu kafayla anca şükredin. Yine dolandirilacaksiniz.
    Şu konuda bile alınan fahiş ücreti gayet normalmiş gibi gören tipler, zaten başka konulardan da bildiğiniz troller (belki de gerçekten ciddi psikolojik sıkıntıları vardır, bilemiyorum.) Böylelerini çok takmayın, yorumlarınızdan alıntı yaparsa cevap dahi vermeyin bence (çünkü ciddiye alınacak tipte değiller.) Ancak şunu da söylemeden edemem; bu ülkede küçüğünden büyüğüne kan emici hiçbir uygulama düzeltilmedi/düzeltilmez..
    Ben de yeri geldince kıytırık bir araç almak uğruna her işlem başı 8.5 TL ödeyeceğim, ancak her seferinde bunu söverek yapacağım...

Dua ve Lipa ile
    blokladığım insanların cevaplarını gördükçe ne kadar haklıyım diyorum. Adam 8.5TL fazla diyor blokladıklarımdan biri de demiş ki ekspertize 500 veriyorsun 8.5 ona göre az. Bu millet cidden akıllanmayacak sürekli "whataboutism" peşinde. Demiyor ki ulan ben neden 500 veriyorum, neden 8.5 veriyorum? Gitmiş demiş ki daha ucuza sun Vallahi sıfır düşünce ya. Şu anki hükümetin seçilmemesine şaşmamalı
  • Başka yerden ulaşamayacağın bir bilgiyi sana sunuyor

Dolandırılmanı engelliyor

ERP varsa değişen parçaları BİLE söylüyor

Galerici al-satçı yalan söyler ama 5664 yalan söylemez

Tramer = 2. Elin Can damarı, kan damarı,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Başka yerden ulaşamayacağın bir bilgiyi sana sunuyor

Dolandırılmanı engelliyor

ERP varsa değişen parçaları BİLE söylüyor

Galerici al-satçı yalan söyler ama 5664 yalan söylemez

Tramer = 2. Elin Can damarı, kan damarı,
    Ücreti söylüyorum 8.5 TL ücret almaya değer mi ? Bir mesajın 8.5 TL’ye gelmesi normal yani ?

• Hocam bir insan ikinci elde baktığı araçlarda max 3 tanesini ayırır 25.50₺ ediyor, biraz pahalı olabilir ama değer, çünkü o 8.5₺ seni on binlerce lira kayıptan kurtarıyor

• Herkese açık bilgi sunsalar nedne mesaj atıp ücret ödüyoruz gizli bir bilgimi bu
  • Bugün parçasını degiştirip, yarın satacagım arabanın degişen parca, tramer kaydını 1 gün sonra alıcıya söyleyebiliyormu.

• Bence bu sisteme kaza fotoğrafları ve fatura bilgileri de eklenmeli. O zaman 15 bile verilir. Servis şişirmesinden dolayı şu kadar hasar kaydı var diyenlerin faturalarını görmek isterim neler değişmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaza kaydı icin bir mesaj
    Kazada değişen parçaları öğrenmek için bir mesaj (aslında her kayıt icin)
    Km bilgisi icin bir mesaj
    Son sahiplik süresi icin bir mesaj
    Kaskolu kullanım süresi icin bir mesaj

200-300 lira ekspertiz üstüne.

Adımların herhangi birinde tökezlerseniz, başka arac icin bir daha.

İyi tezgah. Ülkede araba alacak vatandaşın yolunacak kaz olarak görülüyor. Bazıları da memnunmuş bu durumdan.

Memleket kraldan çok kralcı. 1 lira olsun diyen yok.

Siz bu kafayla anca şükredin. Yine dolandirilacaksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARES007 -- 19 Ocak 2020; 19:29:40 >
  • Halkı düşünmüyorlar arkadaşlar boşuna burada kendinizi yiyip bitirmeyin. Şu an hiçbir şey bizim lehimize değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 19 Ocak 2020; 20:6:4 >
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Yukarıda öğrenilebilecek olan özellikleri 8,5 tl 'ye altına mal edebiliyorsan bulabiliyorsan buyur sun bize o hizmeti. 8,5 tl diyorsunuz ama kalkıpta başka şey sunmuyorsunuz. Buyurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Yukarıda öğrenilebilecek olan özellikleri 8,5 tl 'ye altına mal edebiliyorsan bulabiliyorsan buyur sun bize o hizmeti. 8,5 tl diyorsunuz ama kalkıpta başka şey sunmuyorsunuz. Buyurun.
    Bende diyorum makul ücret olamaz mı basit bir SMS sadece ? Dijital çağdayız artık halen üyelik iptali için fax isteyen işletmeler gibi düşünmeyin artık :) aynı hizmeti sunmak için neden bir çabam olsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 19 Ocak 2020; 20:17:16 >
    Makul ücret dediğin 8,5 tl 'lik bir ücret, bilmiyor musun bu ülke de expertize bile millet 500 tl 'ye yakın para bayılıyor bunun yanında mı bu para mı sence, müzik uygulamalarına bile üyelik olmuş 3 5 10 tl aylık yetmiyor netflix olmuş 30 tl bunlara para veriyoruz laf etmiyoruz ama bu 8,5 tl nedense çok geliyor, bende bunu anlayamıyorum neyse siz böyle düşünün ne diyeyim, ben böyle bir uygulamanın çıktığına bile seviniyorum millet nasıl kandırılıyordu birkaç sene öncesine kadar herkes kazık ata ata araç satıyordu birkaç sene öncesine kadar bu çıktı da biraz yalan atmaları kesildi bazılarının.
  • quote:

Makul ücret dediğin 8,5 tl 'lik bir ücret, bilmiyor musun bu ülke de expertize bile millet 500 tl 'ye yakın para bayılıyor bunun yanında mı bu para mı sence, müzik uygulamalarına bile üyelik olmuş 3 5 10 tl aylık yetmiyor netflix olmuş 30 tl bunlara para veriyoruz laf etmiyoruz ama bu 8,5 tl nedense çok geliyor, bende bunu anlayamıyorum neyse siz böyle düşünün ne diyeyim, ben böyle bir uygulamanın çıktığına bile seviniyorum millet nasıl kandırılıyordu birkaç sene öncesine kadar herkes kazık ata ata araç satıyordu birkaç sene öncesine kadar bu çıktı da biraz yalan atmaları kesildi bazılarının.
    Müzik uygulaması netflix vs 1 aylık süreçte size hizmet eden , yeri geliyor 3-5 arası aygıt ile giriş yapabildiğin bir platform. müzik başı 5 tl alınsaydı aynı şeyi derdim ama ben sms başı 8,5 tllik bir ücretten bahsediyorum size her attığınız sms 8,5 tl ücret ödüyorsunuz standart sistemde kayıtlı olan bilgiler otomatikman size geliyor dijital çağdayız bir sms ile gelen yazının 8,5 tl olmasının mantığı nedir sıcak sohbet hattı mı bu? 5664 ün açıklarını yazayım isterseniz 2017 eylül de komşumun aldığı araca kasımda temmuz ayına ait 23,000 tl hasar kaydı giriliyor sistem doğru düzgün çalışmıyorki ülkede söğüşleyen söğüşleyene.? sms atıyorsun hasar kaydı geliyor sonrasında sahiplik , hasarda ne değişmiş , plaka vs tekrar tekrar sms atıyorsun. madem öyle 8,5 tl tek sms ücreti alsınlar kaza resimleri dahil hepsini bana mail olarak atsınlar tek tek 8,5tl dilenme nedir ? bu hizmet değil kaz yolma başka bişe değil.. HİZMETİ GELİŞTİRME DİYE BİRŞEY YOK AMA FİYATI YÜKSELTELİM NASILSA BİZE MECBURLAR MANTIĞI VAR.

exper ücretine gelirsek experin hakkı 200-250 tldir ve bu zamana kadar 200 tl den fazla ücret vermedim 300 350 tl cektikleri exper ücretine 200-250 tl nakit para diyince seve seve yapıyorlar.
    altın paket platin paket çamur paket gibi paketlere aldanıp fazladan para vermenin mantığı yok neymiş en full paket expertiz yaparsak tuş silinmesine kadar bakacaklarmış ee salak değilsin onlarada sen bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 19 Ocak 2020; 20:46:10 >

Motor ekspertizi cart curt dedin mi kapı açıldıkça açılıyor, motora bak, kasaya bak diye diye 500 tl oluyor neyse sorun bu değil, o zaman sana şunu söyleyeceğim madem yüksek buluyorsun kullanmayarak tepkini koyarsın o zaman diyeyim madem başka diyecek bir sözüm yok ama kullanırsan da bana mantıklı gelmez dediklerin.
  • quote:

Motor ekspertizi cart curt dedin mi kapı açıldıkça açılıyor, motora bak, kasaya bak diye diye 500 tl oluyor neyse sorun bu değil, o zaman sana şunu söyleyeceğim madem yüksek buluyorsun kullanmayarak tepkini koyarsın o zaman diyeyim madem başka diyecek bir sözüm yok ama kullanırsan da bana mantıklı gelmez dediklerin.
    Sigortacım hallediyor sağolsun onlara beleş halka 8,5 TL :)

• Arabamı alırken başka araçlara da yönelmiştim. 250tl gitti bu sms işine. Satıcının söylemediği şeyleri çıkartıyor. Bagaj kapağı muadili takılmış diyorum yok abi boya var diyor. :)) Satıcı kadınla anlaştım sms e 50lira bayıldım. Kocası çıkmış başkasına söz verdim diyor. Başkası araç yandan kazalı diyor. Ön taraf komple dağıtmış çıkıyor vsvs. Sonuç olarak alırken kafan rahat ediyor. Orjinal. Yan sanayi mi, değişen parçalar neler ise kafada az buçuk bir şeyler uyanıyor. Araç alacağım zaman maliyete bu 250lirayı da ekliyorum.

Kazık seviciye kapı gibi cevabı yapıştırmışsın :)

Sigortacı 5664 mesajındaki tüm bilgilere erişemez

• 8.5TL'yi makul bulanlar neyin kafasını yaşıyor? Bu ülkede kamu yararına olan herhangi bir hizmetin bedava olması size neden imkansız ve dünyanın sonuymuş gibi geliyor?

• bentürküm B kullanıcısına yanıt
    Yapma be. :) Siz önce devleti öğrenin ne olduğunu ondan sonra gelin yazın burada, ben vatandaşken başıma bu gelenleri bildiğim hal de devleti anlayabiliyorsam çünkü benim ülkem üretmiyor sen ben alıntıladığın arkadaş ve hepimiz devlete ne büyük katkılar sağlıyoruz ki sonra çıkıp 8,5 tl 'yi eleştirme hakkını elde ediyoruz, ab 'de bu olay olsa ücretsiz olur çünkü onlar birikimli bilgili bilirkişi senin benim gibileri sörmürmesini bilen üretip bize mallarını satan ve tüketim manyağı bir ülke yapmasını bilen bir ülke olduğu için onlar bizi sürer oynar kullanır ve bir gramda ücret ödemeden bu hizmeti alır ama sen ben kendimizi kullandırdığımız için devleti yükseltmediğimiz için üstüne vergi ülkesi olarak nefes alan bir ülke olduğumuz için daha 8,5 tl değil 18,5 tl de olsa devlet bizi öpüyor diye çokkkk yazarız burada o yüzden sen devletin ne olduğunu anlayamadığın için güzel cevap vermişsin dersin, çünkü biz millet olarak böyleyiz böyle olduğumuz içinde bu haldeyiz. İleride anlarsın beni tecrübeler bazen insanlara bir şeyler öğretiyor çünkü sen şuan sadece mantık ile fikir ile devlet bizi öpüyor edası ile birikim halindesin. :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.