Şimdi Ara

55UB9100S(Dip fiyat)vestelcom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
8.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kod kısmına CC3812-KEE0GH3 yazın. Ben teknosadan gecen hafta 2800tl ye aldım. Ben faydalanamıyorum. Bari sevaba girelim. 4k tv 140 ekran

55UB9100S(Dip fiyat)vestelcom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bütün ürünlerde kod geçiyor fakat takip ettiğim tv 1949 tl ye geliyor. n11 11.11 kampanyasını bekleyeyim. sizin dediğinz tv yi alayım diyorum fakat hata alıyorum sürekli . paylaşım için teşekkürler. faydalanan biri olacaktır.
  • Keşke kullanan veya işi bilen biri yorum yapsa...

• 2585 e bu urun iyimidir ?
  • N11 e ekimde bonus gelir mi acaba. Uzun zamandır gelmedi

• gözümü kararttım alayım dedim. fakat parafa taksite vade farkı koydu. 2654 tl oldu. 2586 tl tek çekim verecek kadar da babayiğit değilim. Alan arkadaşalra hayırlı olsun diyim ve konudan kaçayım
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    Parafta her yer 3 taksit var tabi 3 taksit ödeyebilirseniz kampanyaya katılmanız gerekiyor mesajla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çifte ekran teknolojisi bu tv de mevcut değil mi?
  • satın almada hata veriyor
  • BEYLER VESTEL KULLANIYORUM 55UA8300 140 EKRAN 4K TV HARDDİSKTEN 4K HATTA 1080 P BLURAY FİLMLERİ OYNATMIYOR DONUYOR SÜREKLİ TAVSİYE ETMEM SÖZDE SMART TV AMA İÇİNE YÜKLEMİŞLER 10 TANE UYGULAMA DAHA UYGULAMA YÜKLEYEMİYORSUNUZ UYGULAMA MARKETİ YOK.ALIRKEN 2 KEZ DÜŞÜNÜN SMART VE 4K YALANLARINA ALDANMAYIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Parafta her yer 3 taksit var tabi 3 taksit ödeyebilirseniz kampanyaya katılmanız gerekiyor mesajla.

hocam 6 taksit ya da 9 olması lazım diğer türlü ya tv küçülecek ya da benim sıcak fırsatlara girmemem gerekiyor. ona taksit buna taksit hiç karttan harcamadan 1500 tl yi geçmişim. n11 in 11.11 ini bekleyeyim taksitli alacağız artık tv bozuldu 3 aydır tv yok. yaz tatili ihtiyaç da duymadık ama şimdi ihtiyaç haline geldi.
  • Arkadaslar ne kadar ekmek o kadar kofte 21 agustosta 55pus6581 tv yi vatanda 2900den alan oldu 1 gun sonra 3700 oldu arada bir 3200e dusuyor. Buyuk erkan tv ve arizalarda arkasinda duran firma diyorsaniz 3 yil garantiyle bu fiyati bugune kadar gormedi. 7 ,8,9 serileri birbirinden farkli ozellikler tasir. Benden size duyurmasi karar sizin 40 gundur ariyordum bu fiyata hic inmedi. Hayirli aksamlar.

• Son günlerde vestelciler çoğaldı forumda hayırlısı.

• Servisi iyi bol ve yaygın. TV ve beyaz eşya da kaliteli ve uygun yerli bir marka. İkinci sınıf ülke ve ürün gönderen yabancı markalara tercih ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 kere denedim ama hep 500 iç sunucu hatası veriyor.
    Vestelden de ne beklenir ki!
  • Vestel almayın, aldırmayın tavsiye etmeyin!
    Bulaşık makinesi aldık 1 ay sonra bozuldu iflah olmadı daha bıktık kullanmıyoruz, telefon, tv, beyaz eşya bütün ürünleri çöp.
    Bir tablet servise gönderdik 6 (altı) ay servisten gelmedi.
  • site çökmüş ürünlere bakılmıyor
  • Bu vestel sitesi güvenilirli mi

Teslimat sıkıntısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

BEYLER VESTEL KULLANIYORUM 55UA8300 140 EKRAN 4K TV HARDDİSKTEN 4K HATTA 1080 P BLURAY FİLMLERİ OYNATMIYOR DONUYOR SÜREKLİ TAVSİYE ETMEM SÖZDE SMART TV AMA İÇİNE YÜKLEMİŞLER 10 TANE UYGULAMA DAHA UYGULAMA YÜKLEYEMİYORSUNUZ UYGULAMA MARKETİ YOK.ALIRKEN 2 KEZ DÜŞÜNÜN SMART VE 4K YALANLARINA ALDANMAYIN.

Hocam kaça aldın?

• Geçen HB'dan 2899TL'ye 65 inc UD8900 almıştım.

O aralar yaptığım araştırmada Smart özelliğinin ve harici film oynatma özelliğinin sorunlu olduğunu öğrendim. Ama yine de aldım. (Satıcı fiyat hatası olduğunu belirtti, iptal ettim)

İşin özeti fiyat hatası olmadığı sürece almamanızı öneririm. Sadece TV olsun diye alacaklar alabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.