Şimdi Ara

55000-60000 TL ye Alınabilecek En Güzel Sedan Araba (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
24.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • opel insignia olabilir. güzel ve güvenli.
  • BUNU SÖYLEDİĞİM İÇİN COK TEPKİ ALICAM AMA LATÜTÜT GERCEKTEN BİR COK D SEKMENTİNE GÖRE DAHA GÖSTERİŞLİ VE KALİTELİ...
  • Katılıyorum bencede çok iyi ama düz vites ve beygir yetersizliği var.3 sene C5 den nefret ettim valla.
  • Volvo S40 olabilir sade,
  • peugeot 508 olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbtaskale

Arkadaşlar bu aralarda araba almayı planlıyorum Limitim 55000-60000 tl.

Sizce benim için en alınabilesi araba nedir?

Kampanyalar için ağustos-eylül beklesem fiyatlar birazcık normalleşir mi?

Fluence 1.6 DCİ EDC Privelege kafamdaki araba ancak bu araca benzer başka ne araba tercih edebilirim sizce?(FLUENCE SONSUZA DEK ELENDİ)

Çok düşündüm kafam karışık.Yardımcı olursanız sevinirim.

Toyota 1.8 MULTİ Düşündürüyor.

İkinci el düşünüyorsanız Audi A4,A6 BMW 3,5,7 Merc C,E,S alma şansınız var.
    Böyle bir bütçeye bu araçları alabiliyorken nasıl Fluence gibi bir araca bunca para vermeyi düşünüyorsunuz anlamış değilim.

Kriterleriniz tam olarak nedir bilgi verirseniz daha yardımcı olabiliriz.
    Ayrıca ikinci el düşünmüyorsanız da İnsignia,Mondeo,Passat ve Jetta gibi seçenekler varken Toyota Renault aklınıza nereden gelmiş anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muccio

quote:

Fluence 1.6 DCİ EDC Privelege kafamdaki araba ancak bu araca benzer başka ne araba tercih edebilirim sizce?(FLUENCE SONSUZA DEK ELENDİ)

Böyle bir bütçeye bu araçları alabiliyorken nasıl Fluence gibi bir araca bunca para vermeyi düşünüyorsunuz anlamış değilim.

Ayrıca ikinci el düşünmüyorsanız da İnsignia,Mondeo,Passat ve Jetta gibi seçenekler varken Toyota Renault aklınıza nereden gelmiş anlayamıyorum.

Limit 68000 tl ye çıkartılmış ve..

PASSAT 1.4 TSİ COMFOTLİNE DSG ALINMIŞTIR.FİKİR VE YORUM YAPANLARA TEŞEKKÜRLER.

• epca düşünülüyorsa 2.4 2008 camrylerde alınabilir o paraya herşeyden önce e segmenti. 2.4 leri lpg ilede öyle çok aşırı yakmaz. km ye 280-300 kuruş civarı yakar. epicanın 9 lt yakmasıyla aynı hatta daha uygun olur yakıtı. vergsi ise kasko indirimine girer yüzde 90 bu araç ve yine epica ile aynı vergiyi ödersiniz.camry 2.4 diyorum.
    çok tutulan br model olmadığı için pazarlık paylarınında fazla olacağını düşünüyorum bu ilandaki aracı 52-53 belki 50 ye bile alabilirsiniz. corolladan veya auristan iyidir.km mi 2.el olmasımı sorun??? 0 km aldığımızda eskiyecek zaten ve biz bu aracı zaten en az 10-15 daha uyguna alıyoruz rakiplerine kıyasla.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-camry-2-4-58-000-tl-55173234/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendikendine -- 4 Ağustos 2011; 2:27:08 >

• ....

55000-60000 TL ye Alınabilecek En Güzel Sedan Araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccio

quote:

toyota il renoyu aynı kaba koyduğuna göre ya arabadan anlamıyorsun yada bir ışıkta fena şekilde altedilmişsin

• Evet bence toyota ile renault aynı kefededir.Toyota nın tek artısı japon oluşu.

Passat 1.4 tsi Comfortline DSG aldım bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Volvo S40 olabilir sade,

+‡
  • quote:

Yine konunun sonunu okumadan yorum yapmışız.

Passat hayırlı olsun...

Sonraki yorumlarımız belki konuyu okuyanlara ışık tutar;

Toyota Avensis 1.8 Multidrive S D segmenti seçenekleri arasında en iyi fiyat/performansı sunuyor bence...
    147 PS güce rağmen 5.7 şehir dışı yakıt tüketimi 1.6 lt motorları bile kıskandırır. CVT şanzumanı ise ekstra konfor demek. Anahtarsız çalıştırma ve akıllı giriş sistemi de sorunsuz çalışıyor.
    Bu seçeneğin en güzel (öteki güzeliklerinin önüne geçen) tarafı fiyatı: 64.900 TL (son zamlarla böyle oldu; 63.400 TL idi.)

Ancak Audi A4 de yabana atılır seçenek değil. Avensis A4'ten daha geniş bir iç hacim sunuyor. Arka koltuğa oturun anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAYRI -- 5 Ağustos 2011; 10:44:46 >

• Toyota Avensis 1.8 Multi almadınız mı daha O fiyata daha iyisi yok yok yok yok..
  • o fiyata, eylül ayı gelince elektrikli fluance alırsın, şuan bu parayı vericeksin başka arabaya ancak benzinli olacak bu sefer, benzinin pahalığından arabanın keyfini çıkaramayacaksın!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Ağustos 2011; 12:18:33 >
  • 2. el passat
    2. el 3 serisi
    0 km superb
    2. el a4
    opel insignia olabilir ben olsam bunlara bakardım. ve kesinlike fransızdan uzak durmayı tercih ederim!
  • quote:

Yine konunun sonunu okumadan yorum yapmışız.

Passat hayırlı olsun...

Sonraki yorumlarımız belki konuyu okuyanlara ışık tutar;

Toyota Avensis 1.8 Multidrive S D segmenti seçenekleri arasında en iyi fiyat/performansı sunuyor bence...
    147 PS güce rağmen 5.7 şehir dışı yakıt tüketimi 1.6 lt motorları bile kıskandırır. CVT şanzumanı ise ekstra konfor demek. Anahtarsız çalıştırma ve akıllı giriş sistemi de sorunsuz çalışıyor.
    Bu seçeneğin en güzel (öteki güzeliklerinin önüne geçen) tarafı fiyatı: 64.900 TL (son zamlarla böyle oldu; 63.400 TL idi.)

Ancak Audi A4 de yabana atılır seçenek değil. Avensis A4'ten daha geniş bir iç hacim sunuyor. Arka koltuğa oturun anlarsınız.

2.EL deki pert vakalarını görünce vazgeçtim ben 2.el den enson.Limitimin çok uzağında olunca A4 yattı.
    En son;

toyota 1.8 multi/passat 1.4 tsi comf dsg/c5 comf mcp kaldı.
    Sırası ile 63000/68000/61000 fiyat aldım bayii lerden.

toyotayı vergisi ve yakıt tüketimi 10-11 lt olduğu ve lpg ihtiyacından vazcaydım.
    c5 i 8.8lt ort lık 3 araba ile test edince dizelinde anlamını çözemedim.eledim
    passat a hem çift kavrama hem benzinde ekonomik hemde donanımı ve kalitesinen dolayı trcih ettim.
    Hesaplarıma göre toyota 0.45 tl/km de, c5 0.30 tl /km de ve passat da 0.40 tl/km de yakıyor.

Sene de de 15000 in üzerine çıkmayacağım için passat bana daha mantıklı geldi.

Avensis de tercih edilebilirdi aslında ama nasip değilmiş...

• Benzin araç almayı düşünüyorsanız mondeo 1.6 ecoboost bakmanızı öneirrim.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

Benzin araç almayı düşünüyorsanız mondeo 1.6 ecoboost bakmanızı öneirrim.......

Valla Passatı aldık artık.Konuda ki mesajlarımı okursanız FORD neden düşünmediğimi anlayacaksın :)))
  • exeo, satılmamakla birlikte 2.0TDI ları 70 di..
    1,6TDI olsaydı vergi diliminden dolayı tahminen 55-60 arası olurdu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.