Şimdi Ara

5500 TL'ye kadar EN iyi Kameralı telefon hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 4 yıldır kullandığım emektar Samsung Galaxy Note 8 telefonumun ekranının kırılması sonrasında ekran değişimi için 1300 TL istemeleriyle yeni bir telefon arayışına girdim.

Bütçem max 5500 TL.

Şayet yeni bir telefona geçeceğim için eski telefonumu aratmayan özelliklere sahip bir telefon istiyorum. Evet bu bütçeye Note 8'im gibi QHD+ hdr10 amoled ekran bulamayacağımı biliyorum. Fakat FHD+ 120 hz ekranlar da benim için yeterli olacak gibi

Fakat benim için en önemli nokta kamera. Note 8 oise sahip güzel 2 kameraya sahipti. Mi Store da Mi 11 Lite ile kameralarını kıyasladığımda Note 8'in portre ne normal fotoğraf performansına yaklaşamadı bile. Video konusunda da aynı şekilde oldukça geride kaldı.

Kalemli telefon kullanma takıntım da yok. Tek istediğim bu bütçem ile alacağım yeni telefonun kamerası Note 8'den daha iyi sonuç versin sonuçta yeni bir telefona geçiyorum.

Eğer bu fiyatta beklentilerimi karşılayacak bir cihaz bulamazsam telefonumun ekranını değiştireceğim :( Fakat yeni bir telefon da istiyor bünyem...

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

• kamerası iyi telefon dersen s20fe önerebilirim

en iyi kameralı telefon s21 5g 8 binden aşşağı degil . Aralarında kamera yönünden aman aman farkta yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 1 Temmuz 2021; 21:47:41 >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Peki S20FE ve Samsung dışında bir markanın benzer özellikli cihazı var mı ?

• MertGunesus kullanıcısına yanıt

Mutlaka vardır da ben bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışı isterseniz pixel 4 xl tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20FE Snapdragonlu versiyon. SM-G780G

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.