Şimdi Ara

550 bin civarına acccent blue almak mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • linea aracım var ortalama 350 ediyor 150-180 bin daha koyup ptpmatik accent blue almayı düşünüyorum km 150 bni civarı 1-2 boyalı parça 2015 üstü bulunuyor, sizce mantıklı bir tercih mi olur? alternatif olarak sizin önerdiğiiz model var mı?

• Piyasada araç yok. Bir dünya sipariş ve sırada bekleyen var. Daha Almanya da üretim bandında olan aracın kaporasını verip bekleyen adamlar var.

Seçim olunca bulunamayan araç nasıl bulunacak bana bunu açıklar mısın ? Bırakın millete almayın almayın demeyi. Adam alayım mı, almayayım mı diye sormuyor. Marka model olarak mantıklı mı diyor. Alacak adama engel olmayın yeter. Öğrenin artık şunu. Alacak adama alma deme. Almayacak adama da al deme.

Kimse seçim sonrası ne olacağını bilmiyor. Burada şöyle olacak böyle olacak diyenlere itibar etmeyin. İçinizden geldiği gibi hareket edin. Seçim sonrası ne olacağını bilen varsa zaten buralarda dolaşmaz emin olun.

• efyavas kullanıcısına yanıt

Piyasada araç yok. Bir dünya sipariş ve sırada bekleyen var. Daha Almanya da üretim bandında olan aracın kaporasını verip bekleyen adamlar var.

Seçim olunca bulunamayan araç nasıl bulunacak bana bunu açıklar mısın ? Bırakın millete almayın almayın demeyi. Adam alayım mı, almayayım mı diye sormuyor. Marka model olarak mantıklı mı diyor. Alacak adama engel olmayın yeter. Öğrenin artık şunu. Alacak adama alma deme. Almayacak adama da al deme.

Kimse seçim sonrası ne olacağını bilmiyor. Burada şöyle olacak böyle olacak diyenlere itibar etmeyin. İçinizden geldiği gibi hareket edin. Seçim sonrası ne olacağını bilen varsa zaten buralarda dolaşmaz emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 27 Nisan 2023; 23:13:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm dünyada araç sıkıntısı yok , bizim bayiler az araç getiriyor.

• Bence geçilir ama daha düşük km minimum urban paket olmak kaydı ile 1.3 egea da alınabilir.

• turkıyede araba almak mantıklı değil model yukseltmek hele hiç mantıklı değil. Aracın eskıdıyse amotrısorlerı yenıle sandık motor at devam et

• treyturop T kullanıcısına yanıt

Ezber laflar bunlar.

Türkiye'de ev fiyatları ortada. Toprak furyası yüzünden dağın başındaki taşlı tarlaya 500 bin lira istenir olmuş. Her şeyin fiyatı dolardan hızlı artıyor yani döviz yatırımı da sıkıntılı. O yüzden insanlar otomobilini güncelleyerek yatırımının değerini koruma yoluna gidiyor. Gayet de mantıklı.

• Bütçeniz elveriyorsa alabileceğiniz en iyi otomobili alın. 3 ay sonra keşke alsaydım diyeceğinize bugün gidin alın. Seçimden sonra da fiyatlar falan düşmez. Nasıl düşecek 0 km araba yok piyasada.

Geçen sene de çok şişti fiyatlar düşecek deniyordu gördük.

• 550 bine Hyundai Accent Blu ikinci el mi. Arabalardan anlamam. Hiç anlamam. Ama bir tanıdığım 2015 model (2015 kasım çıkışlı) Toyota Corolla aldı. Son derece temiz ve gıcır gıcır. 530.000 TL. 130.000 km'de. Benzin+LPG. Full paket.

Aklıma geldi. 550.000 Hyundai bu durumda tuhaf geldi.

• sanırım bahsettiğin model ve üzeri bluelarda çift kavrama var, kavramanın durumunu anlayan bir ustaya falan göster, sıkıntı yoksa al, güle güle bin.

• 550.000 e accent büyük aptallık olur.

• Taksicilik yapcaksan alabilirsin

• 400 bin civarındaki ilanlardan birini al bin, 550 niye veresin ki ?

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

Darkcığım katılıyorum birde linea blue dan daha iyi bir araç. Blue sert süspansiyon, yol bilgisayarı zayıf ve yol tutuş linea ya kıyasla aşağılarda. Tek güzel yani 1.6 CRDİ çok iyi gidiyor her türlü linea yer onu.

• topaz42 kullanıcısına yanıt

Normal. Corolla sanki premium bir araç mı? Ne yalıtım var ne konfor. Tek özelliği ucuz olması (bu ekonomide) accent bluedan çok ahım şahım farkı yok.

• 550 civarına accent yerine biraz daha üstüne koyup elantra almak daha mantıklı olur hem daha geniş hem de daha donanımlı bir araç

• efyavas kullanıcısına yanıt

şimdi almazsa aracını, seçimden sonra accent blue yerine era alabilir ancak

sizin gibi düşünenler yine zarar edecek

• Temizse alınır hocam. Accent blue nun 2.eli iyi olduğu için piyasası yüksek.
    Elantra da bakılabilir ama piyasası Blue gibi değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.