Şimdi Ara

55'tl lik dolum yaptığım İndirimli kartı Aylık akbile çevirme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Karaköy'den bu indirimli kart'dan aldım 55 tl'lik koymuşum içine yani paralı kontörlü değil 85 kuruş gidiyo her bastığımda Şimdi bunun içinde 48 lira falan kaldı bugün kullandım baya Karaköy'e gidip Aylık kontörlü akbil'e çevirebilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otorite! -- 20 Temmuz 2010; 21:47:27 >

• cevirebilirsin.kontor icinde kalir.diyelimki iki kisi bineceksiniz.ilkini ayliktan basar ikinciyi kontorden.
  • Hocam çok saol.Karaköy'e gitmeden halledebilirmiyim?yoksa kesin gitmek gerekir mi?Bu 48 liraya ne kadar kontör olacak şimdi 150 falan mı?
  • Yardım edin lütfen arkadaşlar.
  • 48 lira akbilinde kalacak,
    tekrardan 55 lira vererek aylık doldurmanız gerekiyor
  • karakoye gitmene gerek yok.herhangi bir akbil dolum bayinden doldur.ama sanirim aylik yuklemenin belli bir zamani var.belli bir aralikta yuklemen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

karakoye gitmene gerek yok.herhangi bir akbil dolum bayinden doldur.ama sanirim aylik yuklemenin belli bir zamani var.belli bir aralikta yuklemen gerekiyor.

Eskiden aylık doldurmanın günü vardı ayın 29 u ile 4 ü arası ama şimdi istediğin zaman istediğin akbil dolum bayiinde dolum yapabiliyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

48 lira akbilinde kalacak,

Nasıl ya
  • Ya arkadaşlar yardım edin lütfen
  • herhangi bir akbil dolum bayine gidip aylik yukletmek istiyorum diyeceksin.daha once yuklediklerin kontor olarak kalacak.tek basis ve aktarmalar ayliktan sayilacak.baska bir kisiye bastiginda kontorden gidecek.bence 5-10 tllik kontor kaldiginda ayliga gec.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otorite

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

48 lira akbilinde kalacak,

Nasıl ya

yani içindeki 48 lira aylığa bir katkı sağlamıyacak
    hani aylık 55 lira ve 200 geçiş hakkı varya
    içindeki 48 lira ile 170 geçiş hakkın olamaz
    tekrardan 55 lira verip aylık yüklemelisin, 48 lirada akbilinde kontür olarak durur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.