Şimdi Ara

55 SAMSUNSPOR gerisi yalan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Koreografi süper bir PTT 1.Lig ekibi için.
    Başarılar Samsun!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnş süper ligdeyiz bu sene

• M. İ. Y maçında maçtan nasıl atıldınız
    Lige gelinde sizi mersin arensya gömelim

• @Red_Devil33 o zaman ki kadro ve oyun anlayışı ile şuan ki takım farklı..
    bana sorarsan Antalyaspor %60 - samsunspor %40 şansı var.
    Geçen sene Mersin çok iyi oynayarak hakkı ile FİNAL'i kazandı...Önceki maçta şansa bala Ordu'yu elemişti.
    Samsunspor'un yönetenlerin de iş yok.Tribün cezası aldılar hemen Galatasaray kollanıyor diye gazeteye ilanlar vermeler felan.sonra şehir de İstanbul takımı tutanları dışlamaları (taraftarlar dışlayabilir de yönetim ve yönetici bazın da bahsediyorum) desteği kesti.ben mesela konbine alacaktım almadım bu sebeple

• Göz
    Göz
    Göz
    GÖZTEPE

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

M. İ. Y maçında maçtan nasıl atıldınız
    Lige gelinde sizi mersin arensya gömelim

Gömecek taraftarınız olda be keşke Siz bizimle denk değilsiniz canım sry

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    yillar sonra oturup bi foruma girdim, bizim samsunspor başlıgı buralarda mı diye bakmaya, bunu gördüm :)

neyse paşam sizin 30 yıllık süper lig geçmişi olan takımı o lige çağırmak için, 15 seneniz var. bu sene düştünüz artık ne zaman başlarsın 15 yılı kapatmaya göreceğiz.

bize bir şey olmaz hep buralardayız. tarafsız sahada final maçı olur, taraftar alınmaz, sonra galatasaray için kanun değişir. millet şike yapar, avrupa'da men yer, bi şey olmaz, samsunspor'un gecen yıl ve bu yıl puanı silinir. he bize koymuyor işte. yine stad dolu, yine balıkesir'e otobüs bakıyoruz, 3. yıl üst üste play off için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

yillar sonra oturup bi foruma girdim, bizim samsunspor başlıgı buralarda mı diye bakmaya, bunu gördüm :)

neyse paşam sizin 30 yıllık süper lig geçmişi olan takımı o lige çağırmak için, 15 seneniz var. bu sene düştünüz artık ne zaman başlarsın 15 yılı kapatmaya göreceğiz.

bize bir şey olmaz hep buralardayız. tarafsız sahada final maçı olur, taraftar alınmaz, sonra galatasaray için kanun değişir. millet şike yapar, avrupa'da men yer, bi şey olmaz, samsunspor'un gecen yıl ve bu yıl puanı silinir. he bize koymuyor işte. yine stad dolu, yine balıkesir'e otobüs bakıyoruz, 3. yıl üst üste play off için :)

Zaten kahroluyorum bari sen yaramı deşme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.