Şimdi Ara

55' televizyon için hareketli askı aparatı sorun çıkartır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

55" Samsung televizyonumu duvara monte edeceğiz. Fakat bir nedenden ötürü teleizyonumu duvardan biraz uzakta bulundurmak istiyorum. Bunu sağlayabilmek için de aşağıya resmini ekleyeceğim hareketli askı aparatından (MAXIMA XL-S 32-65") satın almak istiyorum. Teknosa ve Vatan'da satılan, 250 TL fiyatı olan, kaliteli olduğunu düşündüğüm bir ürün.

Televizyonum 18 Kg. Bu aparat 30 kg'a kadar taşıyabiliyormuş. Fakat bildiğimiz üzere {kuvvet x kuvvet kolu} formülü gereği, televizyon duvardan uzaklaştıkça, duvara bindireceği güç artmaktadır.

Böyle bir aparat ile sorun yaşar mıyım? Kopma, eğilme, televizyona veya duvara hasar verme riski var mıdır?

55" televizyon için hareketli askı aparatı sorun çıkartır mı?

Saygılar,
    Mehmet Can

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stonegolem -- 8 Ekim 2017; 18:42:20 >

• Ürünü satın aldım ve kurdurdum. Aynı durumdaki arkadaşlar için kendi soruma kendim cevap vereyim.

Ürün çok kaliteli ve sağlam. Duvara 8 dübel ile tutunuyor. Montaj yapan arkadaş aparata asıldı 1 milim oynamadı. 18 kg'lık televizyon üzerinde sorunsuzca duruyor.

Çok sağlam ve kaliteli. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.