Şimdi Ara

55' Smart TV vs IPTV Görüntü Kalitesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IPTV hakkında tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.

1. IPTV yayınında, uydudan izlemek ile Smart TV'ye uygulama kurup izlemek arasında görüntü farkı ya da aktarım hız farkı olur mu?

2. 55" Smart TV var, Digiturk Play 1800K bile kötü gösteriyor. IPTV hakkında ne düşünüyorsunuz Digiturk Play'den iyi olur mu?

3. Yayınlar ne kadar süre geriden gelmektedir?

• Açıkcası görüntü kalitesi kişiden kişiye değişir.Beni tatmin eden bir görüntü seni tatmin etmez bu soruya genel bir cevap veremem.
    Genelde 1 dk ile 3 dk arası izlediğin görüntü geriden gelebilir.Farklı yerlerden test yayınları alıp kendin denemen daha iyi olur diye düşünüyorum.İzleyecek olan sensin sonuçta.
  • yayınalrın normal tepkime süresi 30-45 sn arası normaldi bunun üstündekilerde sıkıntı vardır ha bu internetten de farkedebiliyor bazı zamanlarda ip tv bence digiturk play la aynı kalitede hatta içerdiği kanallar bakımından daha da iyi bence 55 inçlerde büyük ekranlarda malesef karasal yayın dışında kanal akışlarında görüntü dağılmaları olabiliyor
  • Mgold aldim pişman oldum bütün maç keyfimi kaçırdı acin periscopedan izleyin daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.