Şimdi Ara

55 inç tv tavsiyesi istiyorum arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar salonumda bulunan samsung 40c650 tv mi daha büyük bir tv isteğimden dolayı değiştireceğim. 55 veya 60 inç bir tv istiyorum.

Bu alışveriş için ayırdığım bütçe maximum 3000 tl.

Aradığım özellikler kısaca; güzel bir görüntü kalitesi ve en az sorunlu bir tv.

3D, smart , dahili uydu gibi özellikler hiç önemli değil... Sadece hdd den film izlerim sık sık MKV formatlı, onda bir sorun olmasın yeter...

Şu an kullandığım tv den inanılmaz memnunum, bana onu aratmasın yeter...

Ve mümkünse tüm markaları önerin ama LG asla...

LG marka tv almak istemiyorum, en önemli bir başka kriterim de bu...

Yardımı dokunan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim...

• Keşke 55 veya 60" c650 olsa. Bi tv bu kadar mı güzel çıkar arkadaş..
    46c650

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuikkuik

Keşke 55 veya 60" c650 olsa. Bi tv bu kadar mı güzel çıkar arkadaş..
    46c650

Aynen öyle, o kadar çok memnunum ki tv den anlatamam... Şimdi de yeni tv almaya korkuyorum vallahi.
  • su an bende aynı tv yı kullanıp 55 ınc tv almak ıcın 1 aydır gezıyorum en begedıgım tv SONY KDL55W807CSAEP 55 inç 139 cm Ekran Full HD gıttıgıdıyor da medıa market 2800 tl ye satıyo 100 tl de chıp para verıyo 4k takıntın yoksa 3000 bandındakı en ıyı tv bu elektronık marketlerde gozle ıncele ona gore hareket edersınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shelby25

su an bende aynı tv yı kullanıp 55 ınc tv almak ıcın 1 aydır gezıyorum en begedıgım tv SONY KDL55W807CSAEP 55 inç 139 cm Ekran Full HD gıttıgıdıyor da medıa market 2800 tl ye satıyo 100 tl de chıp para verıyo 4k takıntın yoksa 3000 bandındakı en ıyı tv bu elektronık marketlerde gozle ıncele ona gore hareket edersınız.

Evet bende bu tv yi almak istiyorum fakat mağazadan, elden teslim almak istiyorum. İnternetten satın almak korkutuyor beni ... Acaba aynı fiyata mağaza vermez mi ?
  • Arkadaşlar SONY alma niyetindeyim ,aklımda 3 model var,bunlar ;

1) 55 XD8505
    2) 55 W807
    3) 50 W805 , bunun 55 inç olanı da olabilir.

Şimdi çok kararsızım, hangisi daha doğru bir seçim olur acaba ?
  • 55" samsung tv tavyesinde bulunabilir misiniz arkadaşlar? 55ku7500 ile ku7350 modelleri arasında kaldım mağazada. 4.000₺ limitim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.