Şimdi Ara

55 İnç 100Hz TV Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4500 lira civarlarında 4K 55" 100Hz TV Tavsiye eder misiniz?

Samsung MU8000 ve LG SJ800V modellerini buldum. Belki sizin önerebileceğiniz daha güzel tvler vardır.

Benim için en önemli şey dikey ya da yatay çizgilerin ya da piksellerin gözükmemesi ya da çok belirgin olmaması.

Ses konusu çok önemli değil. Soundbar kullanacağım.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakari_mayo -- 28 Ekim 2017; 2:31:57 >

• Kampanya takip ederseniz LG 55sj850v Modelini o fiyatlara bulabilirsiniz. Ben geçen hafta medya mark ümraniye Mağazasından 4000 tleye aldım memnunum. Smart özellikleri webos 3.5 güzel, Hareketli sahnelerde veya Maç izlerken hiçbir takılma yok, rgb teknolojisi kullanıyor. Ses ve görüntü kalitesi gayet iyi. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KEY_ist K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.

• Rica ederim

• Başka önerisi olan arkadaşlara da açığım
    bunun 49 olan dandik rgbw panellisini 4100 e satıyor orası nasıl bir kampanyaymış o bizim nasıl haberimiz olacak çalışan tanıdık yok bizde
  • Merhaba. Sony 55XE8505 modelini aldim 1 hafta once. Onu da incelemenizi tavsiye ederim. Ps4 ve apple tv 4 ile kullaniyorum memnunum.

Merhaba,
    LG 55sj850v , 55sj800v hangisini 4000 tl ye aldınız?
    Birde karanlık sahnelerde nasıl?
    Güle güle kullanın.
  • kyilmaz28 K kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat olarak ne karara aldığınızı da söylerseniz iyi olur.

• atillahan kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazdım 55sj850v modeli

• Bende lg 55sj850 kovalıyorum. 4000 e bulsam şeytana uyar bide salona alırım

• 55xe8505 modeline bakın burda yazan lg ler ne resim kalitesi ne siyah performansı nede kontrast olarak yanına bile yaklaşamaz bu modelin burda millet 4-5bin tl para veirp ips panel tv almış kontrast desen yok siyah desen berbat resim kalitesi va panellerin gerisinde birde ucuza almış gibi yazmışlar sakın yanılıpta bu tv lere bu fiyatları vermeyin paranıza yazık...
  • 55xe8505 in yenileme hızı 800 - lg55sj850 nin 3400

55xe8505 in subwofer yok - lg55sj850 var

55xe8505 android tv (kasım kasım kalır) -lg55sj850 webos3.5 (youtube da izleyebilirsin özelliklerini)

Alırsın 55xe8505 veya samy mu9000 sonra form sayfalarinda dert yanarsın. Çok değil bir kaç konu üstüne bak görürsün. Ve daha nice özellikleri ile sj800 değil bakın LG55SJ850... Tavsiyem birde yakindan görün. Sihirli kumandayı elinize bir alin izleyin bakalım.

Bu konularda baaaazı forumdaşlar kopyala yapıştır yapıyor nedense...

KEY_ist hocam nasıl aldınız bu fiyata?
    ben de bu modeli almayı düşünüyorum.
    özel bir kampanya mı oldu? teşhir falan değil dimi?
    mağazada ayrıca pazarlık yaptınız mı?
  • atlantis42 A kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlamayın ama sj850v mu9000 in yanında tv bile değil nedenlerini burda destan gibi yazardım ama size ne yazsam bir anlamı olmayacakmış gibi geliyor bana :)
  • Dallas bi link verdi buz gibi soğuttu beni zaten. Yerinde görmek kaldı. Aklım webos3.5 te kaliyor. Elini öper oğlada 3d istiyor. Mu9000 e o linki izleyince kayiyor gibiyim ama sj850vbir görmek isterim. Oglan 3d siz kalsin napayim

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Ayrıca sizin mu9000 konusunda yazdıklarınıza bakıncada mu9000 e hevesim kaçıyor. Hani takılma falan oldu demissinizya

hocam o durumu yaşama ihtimaliniz var ama tv ilemi alakalı alıcıylamı alakalı hala çözemedim çünkü usb den oynattığım videolarda hiçbir sorun yok yağ gibi akıyor tv mu9000 dışında sony xe8505 xe9005 modellerinede bakabilirsiniz onlarda lg den çok çok daha üstün modeller
    birde bu sürekli olan bir durum değil bende zaten 1-2 kez oldu oda en bariz geçen günkü fener kayseri maçında oldu ama benim bağlantıda biraz sıkıntılı hdmi dağıtıcıdan 5mt kablo ile geliyor tv ye birde o gün çok aşırı yağmur vardı sinyalle alakalıda olabilir problem
  • Orası muhakkaktır hocam. Çocukluğumuzdan beri lg mi vardı. Sony ile büyüdük. Wolkman, kulaklık falan ama sırf android den çok şikayet ve hantal oluşundan sony düşünmüyorum. Dallas ve sizin usta gözüyle gördüklerinizi benim göreceğimi pek sanmıyorum. Eminim ağzım açık bakacağım ama mu9000 ile sj850 ye bakacağım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.